because i am willing.

12. april 2013 at 12:36 | Natt. |  journal
Konečně pátek a zítra sobota! Už jsem se nemohla dočkat víkendu. Včerejšek byl ve škole strašnej! Holky s kterýma se bavím nebyli ve škole takže jsem byla celej den sama. Úplně mě to deptalo... V hodinách sedět sama, o přestávkách být ve třídě sama, sedět u obědu sama! Úplný psycho. Ale trochu jsem se bavila s klukama:D Nebo oni spíš se mnou když viděli jak jsem 4ever alone:D Ale tak nebylo to špatný... Poslední dvě hodiny včera máme půlený a v mé skupině jsem byla sama holka. Jako, když sedělo na lavičce 10 kluků a mezi něma jedna holka... Divný:DD Nemohla jsem z toho jak se na mě všichni čuměli:D Ale tak přežila jsem to. No ale na 110% bylo nejhorší to sezení u oběda sama -_- Už to nechci nikdy zažít!

Tumblr_m0ztmigmau1qd8nujo1_500_large

Po škole jsem měla jet normálně domů ale nakonec jsem šla pomáhat mamce na mistrovství české republiky kadetů v boxu které se letos koná u náš v Kroměříži. Ne, mamka neboxuje ale můj bratr jo a tak jsme si řekli že tam půjdeme pomáhat. Včera jsem tam jít neměla protože jsem měla učení ale měla jsem jet domů okolo sedmé. Ovšem kdybych z tama odešla tak bych jim tam chyběla. Byla jsem ještě s jednou holčinou která boxuje u kasy a když se něco potřebovalo dokoupit tak jsem šla já.

Bratr neboxoval protože je teprve ve školní mládeži ale kluci od nás z klubu kteří jsou už v kadetech tak se úspěšně probojovali až do semifinále které je dneska. Byla jsem tam od cca půl třetí až do půl jedenácté večer. V 22:14 skončil poslední zápas a my jsme to tam ještě uklízeli a trochu chystali na dnešek. Takže když jsem dojela domu tak jsem se najedla a okamžitě zalehla do postele. Mamka byla tak hodná a dneska mě omluvila ze školy protože jsem spala až do půl desáté. I ♥ my mum.!

735236_4178619069962_1241203947_n_large

Poznala jsem tam hodně nových lidí a byla sranda:) Dneska tam máme být na tři hodiny a bude to cca do osmi večer. Dneska bude těch zápasů podstatně méně ale asi přijde víc lidí. Konec konců včera byl čtvrtek a lidi moc neměli čas. Dneska je pátek takže přijde o něco víc a zítra na finále čekáme nával:D Protože jako host tam má dojet Lukáš Končený (mistr světa v boxu) takže by měli lidi chodit už jenom kvůli tomu. Fotit tam totálně nestíhám protože jsem u té kasy ale chodí tam profesionální fotograf takže od toho pak budou fotky. Možná na některých budu i já:D Pak bych dala článek do ''Moments of my life'' ale ještě uvidím.

btw. ~ dneska dopoledne jsem trochu pozměnila svůj tumblr juste-keepsmile.tumbl.com. byla bych ráda kdyby jste mě followli. všechny followuju nazpět:)

A co vy? Co plánujete na víkend a jaký byl váš týden?:)
 


Comments

1 Lolitka. Lolitka. | Web | 12. april 2013 at 19:12 | React

Mě je víkend jedno, stejně musím být pořád doma, protože jsem nemocná :x Ale tak aspoň jsem si odpočla od školy.
To já se zas u nás ve třídě bavím spíš s klukama, holky od nás jsou neskutečný pipiny.

2 Stich.▲ Stich.▲ | Web | 14. april 2013 at 9:45 | React

No tak můj týden byl docela zajímavej,kámošovi zlomili nos :/:D Ale jinak asi nic a víkend už zase (bohužel) končí, takže už nemám nic v plánu, jen se učit na test :D A followla jsem si tě ^^ Máš hezkej tumblr i blog ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement