i don't need you! okey?

9. april 2013 at 20:06 | Natt. |  journal
Můj první deníček na blogu... Uff:D Dlouho jsem nic takového nepsala ale pokusím se se do toho dostat:) Ke včerejšku není nic moc dodat. Pondělí naprosto nenávidím! Víte co je na tom letos ale nejhorší? Že moje narozeniny připadají právě na pondělí které prostě a jednoduše nenávidím. Když jsem u těch narozenin... Nesmírně se na ně těším. Asi si říkáte, že budu chtít pořádat nějakou party či tak ale já prostě nejsem dobrá pořadatelka těchto oslav. Radši v klidu a rodinou a pak sama s kamarádkami někde venku nebo tak. Naši mi totiž slíbili nový mobil. Úplně ho potřebuju! Mám vybraný HTC Decier X. Mamka bude mít nějaké výhody u operátora tak to vyjde levněji... Takže n ten se těším nejvíc:) Ale musím si ještě cca 3 týdny počkat. Mám narozky až 29.4 ale už se prostě moc těším:)

Tumblr_lxwofoxok41qhrkmfo1_500_large

Asi bych měla zmínit něco o školy... JE TO PEKLO! Sice to furt něják dávám ale je to prostě makačka... Dneska jsme psali čtvrtletku z češtiny a učitelky to stihla i opravit -_- No, diktát 5 a rozbor 3:D Takže furt mi vychází z češtiny 3-4. Musím se něják dopracovat na tu trojku. Naši by mě přetrhli kdybych měla čtverec! Sice jsem dyslektik atd ale čtverka je moc prostě. No a pak trojky z dějepisu a chemie jsou taky blbí... Takže i v těchto mích velmi 'oblíbených' předmětech musím máknout. Ale tak do konce trojku to bude v klidu, snad:D

Navíc, mi školu znepříjemňuje moje 'nejlepší kamarádka'. Už ale bývalá... Proč? Ne, nepohádali jsme se. Prostě se začala bavit víc s jinou partou a já jí do zadku lézt nebudu. Jsem tak dobrá, že se na ni dokážu dokonce usmívat a naopak naprosto ignorovat. A to sedíme v jedné lavici. Tento náš vztah už nějaký pátek trvá a mě nedělá problém se bavit s jinýma holkama. Takže jsem v klidu;) Nejhorší je, že jsem na ni dostala alergii a být s ní v jedné lavici je někdy psycho! (y) Celkem zajímavé jak se může změnit názor na člověka, kterému jste se se vším svěřovali:)

Tumblr_mkcm6a8df11rnue0go1_500_large

Hmm jako fajné:D Mám už 3 odstavce a ještě jsem nenapsala nic o dnešku:D Úterý by bylo v pohodě kdyby jsme neměli odpoledko a pak ještě doučování z matiky. Ale něják to prostě zvládám. Jako odpoledko máme dvě hodiny těláku. Dneska jsme měli supla a bylo to strašný. Nejdřív házená, pak kruhové posilování 2x a nakonec basket -_- Jako néé, nejsem vůbec unavená a utahaná jako kotě. Jenom doufám, že zítra nic psát nebudeme. Středu miluju ♥ Učíme se jenom čtyři hodiny a zbylé dvě máme volitelné předměty (praktika) takže to je pohodička.

No, myslím že to stačí:D Už nevím co bych napsala... Jak jste se měli dnes vy?
 


Comments

1 summer summer | Web | 9. april 2013 at 20:17 | React

vdaka za pochvalu :)
inak maš to tu strašne krásne :P

2 michaeela michaeela | Web | 9. april 2013 at 22:21 | React

Z Justina vyrostl pěkný kluk to je pravda. Nikdo z nás ho nezná osobně takže nemůžeme uplně říct jaký je, ale obdiv si zaslouží a to velkej :-)

Máš narozeniny o měsíc dřív než já. Ale já se eltos na svoje narozeniny vůbec netěším mě teda trapně vycházejí na středu, ale v žádném případě je asi nechci slavit vůbec.

Škola je děs, zítra mě čekají dvě písemky ale vůbec jsem se neučila. V§bec mě to nák netíží což není moc dobře ale snad to opět nějak zvládnu s taháčkama jako vždycky. :D Já měla dneska do půl 5 taky bombička nu.

3 Lolitka. Lolitka. | Web | 9. april 2013 at 23:15 | React

jů, závidím ti to HTCčko, taky bych brala:)
to mně čeština jde, mám z ní jedničku a vůbec se neučím, ale jsem absolutně tupá na předměty jako je matika, fyzika a chemie. teď mi hrozí čtyřka z fyziky, ale snad to utáhnu. a kdyby ne, tak se nic neděje, už je mi to jedno, protože jsem přiajta na střední :)
tělocvik nenávidím. sport ráda mám, ale nesnáším tělocvik jako předmět, asi kvůli té šílené učitelce co máme ;D
btw, máš to tu krásné, dám si tě do oblíbených :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama