i chose to be happy.

7. may 2013 at 21:09 | Natt. |  journal
Zdravím vás všechny:) Ouč... zítra volňásek:3 Jsem za to jednodenní volno neskutečně ráda. Přepůlí mi to týden a pak si řeknu 'Už jenom 2 dny a je víkend' a něják to prostě přežiji. Jsem zvědavá jak tento deníček dopadne protože absolutně nevím co mám psát. Ale tak jo, něco ze sebe vypotím. Pro vás vše! Zjistila jsem, že mám normálně fanoušky, kteří čtou strašně rádi moje články:') Neskutečně mě to potěšilo lidi. Jste úžasní! A děkuju vám i za tu skvělou návštěvnost kterou jsem vážně nečekala. Fakt moc děkuju lidičky!

TOHLE NEMUSÍTE ČÍST VŠICHNI... Je to spíše jenom pro lidi, kteří četli poslední článek v 'my toxic feelings' který se týkal kamarádství s mím nejlepším kamarádem. Takže... Venek byl v pohodě. Omluvil se mi asi až po hodině co jsme se procházeli. Povídali jsme si o naprostých kravinách a jsem za to ráda. Jenom se mě tak okrajově zeptal že co doma, co můj milostný život ale vždy se mi to podařilo zakecat. Nejvtipnější na tom je, že mi pak jako anonym na ask.fm napsal toto ''po dlouhé době jsem tě viděl a nestačím zírat, jaká je z tebe kočka :)*'' Neskutečna kravina co? Nevěřím mu ani nos mezi očima! Kecy... Viděl mě v teplácích a mikině... Je divnej. Zdravíme se a to mi něják stačí...
Tak to by jsme měli jednu věc a teď už snad o mém životě:D Takže... O víkendu jsem nic moc zajímavého nedělala. V neděli jsem byla s rodiči si zahrát tenis. No, řekněme že mi to vůbec nejde ale musím se zlepšit. Rodiče tenis nikdy nehráli závodně nebo tak ale neskutečně jim to jde, což nechápu O.o Ale tak potrénuju a bude to v cajku:D V pátek mi měli dojít kolečkové brusle ale furt nic. Neskutečně se na ně těším až budu moc jezdit ale zatím nedošli... Snad ve čtvrtek. Taky pořád nemám ten mobil což mě neskutečně štve ale snad už v pátek ho budu mít. Nebojte se, že bych vám nedala vědět:D Pro mě je mobil něco jako druhý mozek a srdce dohromady - bez něho nežiju! Fakt moc se na něho těším!

Ohh vím o čem se vám musím zmínit. Mám nápadníka:3 Píšeme si už delší dobu a chodí do stejného ročníku jako já akorát do áčka (jsem béčko). Vždy jsme byli kamarádi a měli normální přátelský vztah. Nevím už kdy, ale napsal mi, že se na něho vys*ala jedna holka po které celkem dlouhou dobu šel. Znám ji... Chodila s tím mím 'nejlepším kamarádem' o kterém jsem se vám zmínila výše. Je taková, no nemám ji ráda na rovinu:D No ale tak začal psát mě. Začal si mě i všímat ve škole a už jsem se k němu měla i jít dívat na film:3 Bohužel, to něják nevyšlo ale příště jdu. Kamarádka mi řekla, ať neváhám když mi tohle někdo nabídne... Ať už to skončí jenom díváním na film nebo nějakou pusou či tak;) Jediná nevýhoda je, že je o trochu menší než já:D Ale zase si říkám... sice je menší ale kdyby by mě měl mít rád...:)

Fuu co ještě... Ve škole je to v pohodě. Vše zvládám a známky, jsou přijatelné. Relativně jsem šťastná:)
A co vy? Jak si žijete?
 


Comments

1 Kitti. Kitti. | Web | 7. may 2013 at 21:43 | React

Som rada, že je to všetko v pohode, pekne ste sa porozprávali.. :) no, hádam ten mobil ti konečne príde a potom o ňom napíš článok! :)
A s tým nápadníkom ti držím palce :3

2 Claire Drayen. Claire Drayen. | Web | 7. may 2013 at 22:16 | React

Jo, den volna je naprosto super :) Určitě nejsem jediná, když napíšu, že si fanoušky i vysokou návštěvnost zasloužíš :) já mezi ně taky patřím :)

Nezáleží na tom, cos měla na sobě. Podle mě ho upoutalo jak moc jsi byla v pohodě. Tak ať si ten tenis zlepšíš :) kolečkové brusle jsou fajn, fakt dlouho už jsem na nich nebyla. Oh, s tím  nápadníkem :3 :D tak tedy hodně štěstí, je fuk, jak je vysokej, hlavně aby to nebyl debil, aby byl fajn :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama