i know. you was my best friend. but now? who you are?

4. may 2013 at 15:05 | Natt. |  my toxic feelings
Myslím, že táto rubrika bude nejvíce využívaná protože moje pocity se mění jako ponožky a já se z nich prostě musím vypsat. NěDko bude rád, někoho to bude štvát. Soryy ale já to prostě musím dostat ven! Všechno! Jinak se z toho zblázním... KDO NECHCE ČÍST, NEČTĚTE!

Tento pocit přišel z nenadání zhruba před půl hodinou. Probudila jsem se až o půl jedné ale se strašnou migrénou a slabostí celého těla. Mám v sobě X prášků proti bolesti hlavy ale něják to nepomáhá. No ale už k věci... Došla mi SMSka od mojeho nejlepšího kamaráda. Teda, možná bývalého. Jestli s tím nechci jít ven, že se mi potřebuje omluvit.

Absolutně nevím jak to mám vstřebat... Napsala jsem mu že ven nemůžu, že je mi blbě a pak že to zní jako výmluva ale že bych tu jeho omluvu ráda slyšela. Prej mám čas do sedmi večer... Vůbec nevím jestli tu omluvu ale chci slyšet. Asi jsem moc nepřemýšlela když jsem mu tu SMS psala... Ale pak si říkám, že jestli jsem mu toto napsala, tak asi trochu chci tu omluvu slyšet a pak možná se i usmířit. Ale pak zase nevím jestli se s ním chci usmířit. Vím, zní to absolutně chaoticky a divně ale píšu to tak, jak to cítím. Stejně si myslím, že tam nakonec půjdu a vyslechnu si ho. Nebudu působit jako totální chudák? Zbabělec na něm závislém? Protože jestli ano, zvedne se tím jeho ego a mě bude z toho špatně ještě víc než bylo do teď.

Pak si ale vzpomenu na to, co jsme spolu prožili. Chci to zahodit? Možná jsem tak nejistá z toho důvodu, že tohle samé mám ještě s kamarádkou a té se za žádnou cenu omlouvat nebudu. Ach bože! Jak já nenávidím když se neumím rozhodnout... Taky je to asi proto, že jsem celkem hodně lidem řekla, že se prostě hnusnej. 'Promiň, zapomněl jsem se s tebou bavit:(' to mi napsal na facebooku když si to uvědomil. Ještě teď když si vzpomenu tak je mi z toho špatně. Pak mi zkazil narozeniny že jsme se museli o tomto bavit. Brečela jsem jako malá a přitom jsem si říkala 'Proč sakra brečím kvůli němu? To on se na mě totálně vykašlal'

Tenkrát jsem mu napsala že mu nechci lozit do zadku. Ve škole se bavil s děckama, který prostě nemám totálně ráda. Kteří jsou zazobaní a namyšlení... Dívala jsem se, jak se měnil v jednoho z nich... Teď už vážně nevím jestli se s ním chci usmířit.
 


Comments

1 Unicorn. Unicorn. | Web | 4. may 2013 at 19:54 | React

KDO CHCE ČÍST? UNICORN. KDO CHCE VÍC? UNICORN.

Tak možná nové motto. Moc dobře se mi takové články aneb life sometimes sucks čtou. A strašně ráda se o tobě něco dozvím. Ráda bych pokračování, zda si se s ním setkala a poslechla si co měl na srdci a jak to vlastně celé skončilo.

Fakt se mi líbí, jak píšeš. Je to asi takhle: začala jsem číst, byla jsem na začátku a četla  ,,Teď už vážně nevím jestli se s ním chci usmířit." a teprve až po chvíli jsem si uvědomila, že jsem na konci. Magické, jedním dechem za minutku přečtený celý článek.

2 Kitti. Kitti. | Web | 4. may 2013 at 20:44 | React

Tak od neho to bolo teda fakt blbé! :/ ale dúfam, že si sa s ním porozprávala a už je to všetko dobre.. teda, tak ako to byť má.. niekedy sú ludia takí no :/ a hlavne tí, od ktorých by sme to najmenej čakali a preto nás to viac raní.. dúfam, že napíšeš, ako to dopadlo (dúfam, že dobre!)

3 Luciiy. Luciiy. | Web | 5. may 2013 at 17:36 | React

Krásný blog máš! <3

4 Claire Drayen. Claire Drayen. | Web | 5. may 2013 at 19:56 | React

Já budu jenom ráda, jestli v téhle rubrice bude nejvíc článků :) je to sice trošku chaotické, ale přesně jsi to napsala - jsou to prostě tvoje pocity a pocity jsou někdy (možná až moc často) nepochopitelné. Chápu tě ve všem, cos napsala, že bys chtěla, ale taky ne. já bych tam šla, ale hned bych se neusmirovala. Chvíli bych potkala, abych pak nedopadla ještě zklamanejsi. Tak by jsi to možná měla udělat :) bavit se s ním, ale ne tolik, právě abys mu nezvedla ego :)
Teď mě mrzí, že jsem ti to neokomentovala dřív, určitě napiš, jak to dopadlo :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement