the time is my big problem.

8. may 2013 at 13:41 | Natt. |  themed articles.
Na minulé téma týdne jsem absolutně nevěděla co napsat. Tento týden se mi téma zdá vcelku přijatelné a když mám trochu času, proč k tomu něco nenapsat. Články na téma týdne budu řadit do rubriky 'themed articles' spolu s články na témata která mě napadnou. Přišlo mi zbytečné dělat další rubriku. Jenom vás upozorňuji, že dlouho jsem článek na téma nepsala takže to buď dopadne dobře nebo naprosto katastrofálně. Každopádně se moc těším na Vaši kritiku v komentářích:)
______________________________________________________________________________________________________
Čas plyne stále rychleji. Je to tak. Naposledy jsem si to pořádně uvědomila když jsem slavila moje čtrnácté narozeniny. Řekla jsem si 'Týjo, to už jsem 14 let na světě?' a začala jsem nad tím přemýšlet. Příští rok mi bude patnáct. Za čtyři roky 18 a možná dokonce i dospěji. Budu plánovat svůj život, rodinu, kariéru a bůh ví co všechno. Taky se toho ovšem nemusím dožít. Může přijít moment, který mi absolutně a třeba i nenávratně změní život. Každému se to může stát. Musíme žít momenty, ve kterých jsme šťastní a spokojení protože nikdy nevíme, co nám osud přinese. Nemusí se to stát zrovna vám ale třeba někomu blízkému. I taková věc dokáže s člověkem pěkně zatřást...

Někdy je dobře když čas plyne rychle. Třeba když jste ve škole/práci a už chcete jít domů a odpočívat. Ale taky to často bývá v momenty, kdy jste třeba s nějakou osobou a neskutečně si její přítomnost užíváte. To čas plyne neskutečně rychle a vy se pak podíváte na hodinky a nevěříte tomu, kolik jste strávili času a přitom vám to přijde jako moment. Ovšem někdy je to přesně naopak. Čas se vleče jako hlemýžď a vy si přejete aby se alespoň trošičku zrychlil. Někdy se to vydaří, někdy ne.

Můj typ: Nedívejte se kolik je hodin! Nevím jak vám, ale mě to teda nikdy nepomohlo. 1) dostanu tik a musím se na hodiny dívat každou minutu a 2) myslím si, že se hodiny sekly nebo jdou pozadu 3) furt si říkám 'Cože? Teprve?' a to i teda moc nepomáhá. Nejlepší je se na hodiny vůbec nedívat a přetrpět ten čas bez dívání se na hodiny. Kdyžtak až po delší době. To mi pak pomáhá překonat tuto nudnou a pomalou chvíli.


Už nevím co bych na toto téma napsala. Snad je to vše a bude se to dát číst. Kdyby ne, okamžitě odejděte z tohoto blogu a už se sem radši nevracejte:D Nejsem ve psaní tématických článků moc dobrá ale i přes to mě to baví. Prosím o vaše názory.
 


Comments

1 Else Michelle..! Else Michelle..! | Web | 8. may 2013 at 15:32 | React

Krásný článek (:
Ano, čas někdy utíká rychle a někdy zase se to vleče. A blbý je, že právě ty skvělé chvíle utíkají rychle.

2 Ghloeé Ghloeé | Email | Web | 8. may 2013 at 15:55 | React

Po pravdě. Čas v mém životě nehraje žádnou zásadní roli. Pro mě čas neexistuje. Jsem nestárnoucí nesmrtelný člověk, který lituje, že není normální smrtelník. Který kouká jak umírají lidé v jeho okolí.
S tímto článkem jsi mě potěšila. Je napsaný opravdu moc hezky a pravdivě. Buď žijeme normální život bez jakýchkkoliv hrozných událostí nebo stačí vteřina aby se vše zkazilo a nebylo nic jako dříve..

Ps. Máš hezký lay. Ellie miluji!

3 Claire Drayen. Claire Drayen. | Web | 8. may 2013 at 21:38 | React

Je to skvělý článek, podle mě ti to jde :) Mě se ten článek vážně líbí, vystihla jsi to celé tak, jak to je a ani jsi k tomu nepotřebovala kilometrový článek, což oceňuji :) souhlasím, že dívat se na hodiny vůbec nepomáhá, stejně je nezrychlíme tak k čemu to je? Já se snažím úžívat každou chvíli, problém je, že nám mladistvým (:D) čas už vůbec nepřeje. Pořád musím dělat něco do školy a tak a potom ten čas uběhne ještě rychleji, jsem na základce, na střední, na výšce, v práci... Tohle není život, to je závod. Zasloužíme si víc času.

4 Unicorn. Unicorn. | Web | 8. may 2013 at 22:31 | React

Zase jednou skvělý článek. Líbí se mi jak volíš slova, že se to skvěle čte, ale hlavně se mi líbí pointa celého článku. Jak si napsala čas je občas dobrý, když je rychlý jako Usain Bolt, ale občas je lepší, když je pomalý a nechá nás dělat správná rozhodnutí. :)

A děkuju za komentář na blogu.

5 Unicorn. Unicorn. | Web | 8. may 2013 at 22:31 | React

Zase jednou skvělý článek. Líbí se mi jak volíš slova, že se to skvěle čte, ale hlavně se mi líbí pointa celého článku. Jak si napsala čas je občas dobrý, když je rychlý jako Usain Bolt, ale občas je lepší, když je pomalý a nechá nás dělat správná rozhodnutí. :)

A děkuju za komentář na blogu.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama