May 2013

it will be my worst days.

9. may 2013 at 6:59 | Natt. |  some news
Možná si asi říkáte, co se bude skrývat pod názvem tohoto článku. Jde o to, že ve čtvrtek (dnes) budu dávat notebook do servisu. Důvod? Stydím se za něj! Jde o to, že jsem ten notebook dostala s nelegálním operačním systémem Windows. Takže mi budou nahrávat nový operační systém což znamená naprosté vybělení mého noťásku. Vymažou se mi všechny fotky, dokumentu a hlavně photoshop který fakt nevím kde budu shánět.

Máme jetště pevný počítač ale ten má už své za sebou a jede strašně pomalu. Nemám tam ani PS a bez něj se mi nechce nic moc psát na blog protože veškeré obrázky si upravuju v něm. Tudíž tady nebudu. Jeden článek je přednastevný...

Nemám ponětí jak dlouho... Možná tento článek píšu úplně zbytečně a noťas budu mít zpět třeba ještě dnes večer ale fakt nevím. Co nás učitel učil v informatice, tak to zapere max pár hodin ale budou mi čistit i větrák a tak takže vážně nevím. Snad to chápete...

EDIT 10.5: Tak už mám notebook doma! Ale je naprosto prázdnej:D Nemám v něm photoshop a prostě vůbec nic:D Zítra jedeme s mamkou a bráchou na zápas v boxu a budeme tam nejspíš celí den takže tady nebudu... Užijte si víkend:)

S láskou vaše adminka Natt.

the time is my big problem.

8. may 2013 at 13:41 | Natt. |  themed articles.
Na minulé téma týdne jsem absolutně nevěděla co napsat. Tento týden se mi téma zdá vcelku přijatelné a když mám trochu času, proč k tomu něco nenapsat. Články na téma týdne budu řadit do rubriky 'themed articles' spolu s články na témata která mě napadnou. Přišlo mi zbytečné dělat další rubriku. Jenom vás upozorňuji, že dlouho jsem článek na téma nepsala takže to buď dopadne dobře nebo naprosto katastrofálně. Každopádně se moc těším na Vaši kritiku v komentářích:)
______________________________________________________________________________________________________
Čas plyne stále rychleji. Je to tak. Naposledy jsem si to pořádně uvědomila když jsem slavila moje čtrnácté narozeniny. Řekla jsem si 'Týjo, to už jsem 14 let na světě?' a začala jsem nad tím přemýšlet. Příští rok mi bude patnáct. Za čtyři roky 18 a možná dokonce i dospěji. Budu plánovat svůj život, rodinu, kariéru a bůh ví co všechno. Taky se toho ovšem nemusím dožít. Může přijít moment, který mi absolutně a třeba i nenávratně změní život. Každému se to může stát. Musíme žít momenty, ve kterých jsme šťastní a spokojení protože nikdy nevíme, co nám osud přinese. Nemusí se to stát zrovna vám ale třeba někomu blízkému. I taková věc dokáže s člověkem pěkně zatřást...

Někdy je dobře když čas plyne rychle. Třeba když jste ve škole/práci a už chcete jít domů a odpočívat. Ale taky to často bývá v momenty, kdy jste třeba s nějakou osobou a neskutečně si její přítomnost užíváte. To čas plyne neskutečně rychle a vy se pak podíváte na hodinky a nevěříte tomu, kolik jste strávili času a přitom vám to přijde jako moment. Ovšem někdy je to přesně naopak. Čas se vleče jako hlemýžď a vy si přejete aby se alespoň trošičku zrychlil. Někdy se to vydaří, někdy ne.

Můj typ: Nedívejte se kolik je hodin! Nevím jak vám, ale mě to teda nikdy nepomohlo. 1) dostanu tik a musím se na hodiny dívat každou minutu a 2) myslím si, že se hodiny sekly nebo jdou pozadu 3) furt si říkám 'Cože? Teprve?' a to i teda moc nepomáhá. Nejlepší je se na hodiny vůbec nedívat a přetrpět ten čas bez dívání se na hodiny. Kdyžtak až po delší době. To mi pak pomáhá překonat tuto nudnou a pomalou chvíli.


Už nevím co bych na toto téma napsala. Snad je to vše a bude se to dát číst. Kdyby ne, okamžitě odejděte z tohoto blogu a už se sem radši nevracejte:D Nejsem ve psaní tématických článků moc dobrá ale i přes to mě to baví. Prosím o vaše názory.

i chose to be happy.

7. may 2013 at 21:09 | Natt. |  journal
Zdravím vás všechny:) Ouč... zítra volňásek:3 Jsem za to jednodenní volno neskutečně ráda. Přepůlí mi to týden a pak si řeknu 'Už jenom 2 dny a je víkend' a něják to prostě přežiji. Jsem zvědavá jak tento deníček dopadne protože absolutně nevím co mám psát. Ale tak jo, něco ze sebe vypotím. Pro vás vše! Zjistila jsem, že mám normálně fanoušky, kteří čtou strašně rádi moje články:') Neskutečně mě to potěšilo lidi. Jste úžasní! A děkuju vám i za tu skvělou návštěvnost kterou jsem vážně nečekala. Fakt moc děkuju lidičky!

TOHLE NEMUSÍTE ČÍST VŠICHNI... Je to spíše jenom pro lidi, kteří četli poslední článek v 'my toxic feelings' který se týkal kamarádství s mím nejlepším kamarádem. Takže... Venek byl v pohodě. Omluvil se mi asi až po hodině co jsme se procházeli. Povídali jsme si o naprostých kravinách a jsem za to ráda. Jenom se mě tak okrajově zeptal že co doma, co můj milostný život ale vždy se mi to podařilo zakecat. Nejvtipnější na tom je, že mi pak jako anonym na ask.fm napsal toto ''po dlouhé době jsem tě viděl a nestačím zírat, jaká je z tebe kočka :)*'' Neskutečna kravina co? Nevěřím mu ani nos mezi očima! Kecy... Viděl mě v teplácích a mikině... Je divnej. Zdravíme se a to mi něják stačí...
Tak to by jsme měli jednu věc a teď už snad o mém životě:D Takže... O víkendu jsem nic moc zajímavého nedělala. V neděli jsem byla s rodiči si zahrát tenis. No, řekněme že mi to vůbec nejde ale musím se zlepšit. Rodiče tenis nikdy nehráli závodně nebo tak ale neskutečně jim to jde, což nechápu O.o Ale tak potrénuju a bude to v cajku:D V pátek mi měli dojít kolečkové brusle ale furt nic. Neskutečně se na ně těším až budu moc jezdit ale zatím nedošli... Snad ve čtvrtek. Taky pořád nemám ten mobil což mě neskutečně štve ale snad už v pátek ho budu mít. Nebojte se, že bych vám nedala vědět:D Pro mě je mobil něco jako druhý mozek a srdce dohromady - bez něho nežiju! Fakt moc se na něho těším!

Ohh vím o čem se vám musím zmínit. Mám nápadníka:3 Píšeme si už delší dobu a chodí do stejného ročníku jako já akorát do áčka (jsem béčko). Vždy jsme byli kamarádi a měli normální přátelský vztah. Nevím už kdy, ale napsal mi, že se na něho vys*ala jedna holka po které celkem dlouhou dobu šel. Znám ji... Chodila s tím mím 'nejlepším kamarádem' o kterém jsem se vám zmínila výše. Je taková, no nemám ji ráda na rovinu:D No ale tak začal psát mě. Začal si mě i všímat ve škole a už jsem se k němu měla i jít dívat na film:3 Bohužel, to něják nevyšlo ale příště jdu. Kamarádka mi řekla, ať neváhám když mi tohle někdo nabídne... Ať už to skončí jenom díváním na film nebo nějakou pusou či tak;) Jediná nevýhoda je, že je o trochu menší než já:D Ale zase si říkám... sice je menší ale kdyby by mě měl mít rád...:)

Fuu co ještě... Ve škole je to v pohodě. Vše zvládám a známky, jsou přijatelné. Relativně jsem šťastná:)
A co vy? Jak si žijete?

i know. you was my best friend. but now? who you are?

4. may 2013 at 15:05 | Natt. |  my toxic feelings
Myslím, že táto rubrika bude nejvíce využívaná protože moje pocity se mění jako ponožky a já se z nich prostě musím vypsat. NěDko bude rád, někoho to bude štvát. Soryy ale já to prostě musím dostat ven! Všechno! Jinak se z toho zblázním... KDO NECHCE ČÍST, NEČTĚTE!

Tento pocit přišel z nenadání zhruba před půl hodinou. Probudila jsem se až o půl jedné ale se strašnou migrénou a slabostí celého těla. Mám v sobě X prášků proti bolesti hlavy ale něják to nepomáhá. No ale už k věci... Došla mi SMSka od mojeho nejlepšího kamaráda. Teda, možná bývalého. Jestli s tím nechci jít ven, že se mi potřebuje omluvit.

Absolutně nevím jak to mám vstřebat... Napsala jsem mu že ven nemůžu, že je mi blbě a pak že to zní jako výmluva ale že bych tu jeho omluvu ráda slyšela. Prej mám čas do sedmi večer... Vůbec nevím jestli tu omluvu ale chci slyšet. Asi jsem moc nepřemýšlela když jsem mu tu SMS psala... Ale pak si říkám, že jestli jsem mu toto napsala, tak asi trochu chci tu omluvu slyšet a pak možná se i usmířit. Ale pak zase nevím jestli se s ním chci usmířit. Vím, zní to absolutně chaoticky a divně ale píšu to tak, jak to cítím. Stejně si myslím, že tam nakonec půjdu a vyslechnu si ho. Nebudu působit jako totální chudák? Zbabělec na něm závislém? Protože jestli ano, zvedne se tím jeho ego a mě bude z toho špatně ještě víc než bylo do teď.

Pak si ale vzpomenu na to, co jsme spolu prožili. Chci to zahodit? Možná jsem tak nejistá z toho důvodu, že tohle samé mám ještě s kamarádkou a té se za žádnou cenu omlouvat nebudu. Ach bože! Jak já nenávidím když se neumím rozhodnout... Taky je to asi proto, že jsem celkem hodně lidem řekla, že se prostě hnusnej. 'Promiň, zapomněl jsem se s tebou bavit:(' to mi napsal na facebooku když si to uvědomil. Ještě teď když si vzpomenu tak je mi z toho špatně. Pak mi zkazil narozeniny že jsme se museli o tomto bavit. Brečela jsem jako malá a přitom jsem si říkala 'Proč sakra brečím kvůli němu? To on se na mě totálně vykašlal'

Tenkrát jsem mu napsala že mu nechci lozit do zadku. Ve škole se bavil s děckama, který prostě nemám totálně ráda. Kteří jsou zazobaní a namyšlení... Dívala jsem se, jak se měnil v jednoho z nich... Teď už vážně nevím jestli se s ním chci usmířit.

photography by me | after the rain

3. may 2013 at 18:30 | Natt. |  photography by me
Čauky:)) Dneska jsem se rozhodla se s Vámi podělit o čerstvě nafocené fotky tulipánu a trávy po dešti. Nemusela jsem ani nikam chodit jenom jsem vyšla na náš 'dvoreček' a nafotila tyto celkem povedené fotky. Myslím, že se mi celkem povedli ale nic extra... Ta tráva se mi líbí ale ty tulipány jsem blbě upravila. Zkoušela jsem to víckrát ale pokaždé to dopadlo strašně:D Takže se nepolekejte... Nevím jak u vás ale u nás celej den prší. Mělo by mi to vadit ale je mi to celkem jedno:D Na víkend nic naplánovaného nemám takže nejspíš budu tady na blogu:)


die young. live fast. | lana del rey

2. may 2013 at 17:27 | Natt. |  my current passions
Řekla jsem si, že bych mohla pomalu doplňovat články do rubrik. Jako první jsem si vybrala rubriku 'my idlos'. Myslím, že k tomu nemusím nic dodávat. Prostě v této rubrice najdete články které budou zaměřeny na mé idoly. Budou to nejčastěji asi zpěváci a zpěvačky. Pak herci a herečky a možná sem tam i spisovatelé. Na tuto rubriku se strašně těším protože vždy budu psát o tom co mám ráda a o tom co obdivuji. Snad vás bude taky bavit:) Samozřejmě se těším na vaše názory v komentářích. Abych byla konkrétnější... Zajímalo by mě, jestli se vám moje články líbí. Vím, moc jich tady není ale prostě by mě to zajímalo:)


Vůbec jsem nepřemýšlela kdo by měl být v této rubrice první... Byla jsem si naprosto jistá mou nejoblíbenější zpěvačkou Lanou Del Rey.

i just... i'm here!

1. may 2013 at 13:39 | Natt. |  my toxic feelings
Založila jsem novou rubriku kam vám budu psávat něco ohledně mích pocitů. Do deníčku se mi to psát nechce a myslím, že takhle to bude nejlepší. Sice si myslím, že moc lidí tohle nebude zajímat ale já se prostě někde musím vypsat. Každopádně doufám že si najdou lidi kteří si budou chtít přečíst nějaké žvásty 14ti leté holky.

Nevím proč ale v posledních pár dnech se cítím strašně sama a přehlížená... Myslím že jsem si to začala uvědomovat v pondělí, když jsem měla narozeniny. Bylo mi ten den prostě úplně na nic. Všichni mi přáli na facebooku kde se to všem objeví že mám narozeniny a asi jenom 4-5 lidí mi popřálo osobně nebo přes sms. Ale trochu víc mě mrzí že jsem nedostala nějakou bonboniéru:D Vím, trochu vtipné ale fakt jsem nic nedostala a protože jsem totálně závislá na čokoládě tak mám trochu absťák:D

Bratr jede teď čtvrtek, pátek, sobota, neděla do Německa na mezinárodní zápas a vše se točí kolem něho. Opět! Jak asi víte tak čekám na nový telefon. V prodejně nám řekli, že jak tam bude tak nám zavolají ale já jim prostě moc nevěřím tak jsem po mamce chtěla aby tam zašla a zeptala se. Myslíte že by jsi vzpomněla? Já vím, musí se starat o bratra ale zabralo by jí to max 10 minut... A ještě prostě byla v obchodě který je asi 10 metrů od té prodejny. Nic jsem ale neřekla. Nechci jí přidávat ještě starosti a navíc vím, že by mě poslala někam. Že už jí s tím lezu krkem ale chci tak moc? Aby věnovala chvilku nějaké záležitosti která se týká mě a né bratra nebo kohokoliv jiného? Jako trochu víc mě to štve. Jsou to takové kraviny ale štvou mě. Od takových maličkostí se mi prostě hned zkazí nálada. Je mi jasný že mě to přejde ale prostě... Navíc jsem dneska měla jít ven s kamarádem a ten se na mě taky vyprdl (abych psala slušně). Takže mám náladu tak na zahrabání se do peřin.