June 2013

summer 2013 planes.

29. june 2013 at 20:55 | Natt. |  my mind
Tak a máme tu první den letních prázdnin roku 2013! Je to nezkutečný... Zvládla jsem osmí ročník a v září půjdu do devátého. Neskutečné jak to strašně rychle utíká. Příští rok budu muset makat na přijímačky a přemýšlet nad tím, kam a jak se bude ubírat můj život dál. Síla prostě... No ale teď tu máme dva měsíce prázdnin což znamená žádné stresy ale naopak si odpočinout a načerpat síly na další školní rok. Každopádně teď se s vámi chci podělit s mými plány na letošní prázdniny. Myslím, že nakonec jsou nabitější než jsem chtěla ale zase budu mít plno zážitků, vzpomínek a nebudu se nudit! Poznám nové lidi a nová místa. Ááá už se na to všechno těším:) Akorát nakonec na blogu moc nebudu no... Ale když to půjde, tak si notebook budu brát sebou. Ale chci si všude odpočinout prostě no. Ale určitě vám vždy podám hlášení se zážitky a podobně:) Tak jdeme na to!

Taneční tábor | 9.7 - 18.7 (10 dnů)
Ach ano! Skoro po čtyřech letech si konečně někde pořádně zatancuju. Chodila jsem do street dancu asi tak ve čtvrté třídě (po prázdninách jdu do 9.) a během roku jsem si uvědomila, jak strašně mi tanec chybí. Přes rok jsem bohužel nechodila do žádného kroužku nebo tak protože dojíždím a bála jsem se, že bych to se školou nestíhala. Příští rok bych to chtěla napravit! Řekly jsme si s kamarádkou (která semnou jede i na tábor), že v příštím roce prostě musíme někam chodit. Tanec je pro nás neskutečná věc a dokážeme se při něm naprosto perfektně odreagovat a vypnout okolní svět:3 Tento pocit nám neskutečně chybí... S kamarádkou jsme se právě seznámili při tanci takže je to jedna obrovská věc, která nás už čtyři roky spojuje.


Jedeme na druhý turnus který je už kompletně obsazený jak jsem zjistila. Jako je to celkem mazec protože tam bude skoro 600 lidí. Ách jak já se neskutečně těším na nové osoby které poznám:)
Londýn | 3.8 - 7.8
Z tohoto výletu jsem snad nejvíce nadšená! Ach pane bože to není možný... Já se podívám do Londýna!! Uvidím všechny památky, architektonické skvosty a anglický jazyk v rodném znění a volanty na pravé straně. Žeby splněný sen? Určitě! Pojedu tam s mamkou a bráchou. Mamča to domluvila s nějakým známím že si zaplatíme jenom cestu a vezmeme peníze na útratu a vše ostatní platí on. Super ne? Budeme tam čtyři dny. Plán je takový, že tři dny budeme v klidu chodit po památkách a čtvrtý den budeme celí nakupovat:3 Ach prostě už mám své cíle kam se chci jít podívat a co si koupit no. Budou to moje nejlepší nákupy v mém životě. Pojedeme autobusem což bude velmi zajímavé:D Jede se 24 hodin což je dost ale kvůli pohledu na Big Ben bych zabíjela takže mi to nějaký problém nedělá. Zrovna tam si budu brát notebook tak vám budu psát možná z Londýna. Hlavně se těšte na fotky!! Ale na co se snad těším nejvíce, tak na to, až uslyším pravou angličtinu od angličanů:3
Týden u kamarádky | datum ještě nevíme ale nekdy v srpnu
Neskutečně s k této ťuťině těším! Když jsem tam byla loni na prázdninách, naplnila jsem svou paměť neskutečným množstvím vzpomínek! Nejvíce mi utkvěla ta, že jsme se rozhodly něco upéct. Byly jsme doma sami ještě s její mladší sestrou a prostě jsme měli na něco chuť. Byl k tomu potřeba mixér ale ani jedna z nás s tím neuměla. Tak jsme to zkoumali a tak... Mezi tím venku začala mega bouřka! Měli na zahradě takový ten velký nafukovací bazén který má okolo tu modrou 'pneumatiku' nebo co to je no a ta se vypustila tudíž se vylila na skalku a po celé zahradě půlka bazénu. My v tom dešti jsme tam nafukovali ten bazén a mezi tím se nám spálil piškot v troubě na ten koláč. Neskutečněj zážitek! a ještě se tá její malá sestra rozbrečela, že se bojí o rodiče. My jsme to brali s huborem a furt se smály:D Hnusný co? Hlavně se celí rok nevidíme a pak jsme schopné si povídat do 4 do rána:D Neskutečně se těším prostě:)
Rodinná dovča | vůbec ještě nevíme kdy
To datum je vtipné že? No, ono to ani není datum:D Letos s našima nejdeme nikam k moři nebo tak... Kdyžtak pojedeme jenom někam na chatu a aby tam bylo prostření na sportování (tenis, kolečkové brusle, kola) a koupání. Prostě jenom takové odreagování na pár dní. Sice bych neopovrhla kdyby mamka řekla, že jedeme někam k moři ale platila tábor a šetří na ten Londýn takže ji niko nechceme něják zatěžovat. Naši chtěli vzít i bratrance ale ten nakonec bude asi týden u nás doma což pro mě není nic výhodnévo vzhledem k tomu, že máme s bráchou společný pokoj a náš dům je vcelku dost malí. Ale nejspíše to bude tak, že tady bude když já budu u té kamarádky. To bude naprosto ideální no ne??
_________________________________________

Tímto bych asi chtěla tento článek ukončit. V plánu mám samozřejmě chodit na koupaliště, sportovat, číst a samozřejmě psát na blog:)
A jaká jsou vaše plány?

happy summer holidays 2013 guys.

29. june 2013 at 16:15 | Natt. |  some news

Zdravím lidičky. Chci Vám popřát krásné letní prázdniny! Pro mě je trochu neskutečné že teď budu dva měsíce bez školy. Žádné školské povinnosti, učení, testy nic! Asi jsem blázen ale bude mi to chybět. Minimálně týden ano... Už mám rozepsaný ten článek o mích plánech takže bych ho chtěla během dneška - zítřka dokončit a zveřejnit. Vám přeji aby se vám vyplnili všechny plány a přání která na letošní prázdniny máte:) Co mě ale štve je to studené počasí... Ale na druhou stranu je to lepší než nějaký mega pařák.

Já jsem před chvilkou přijela z bruslí takže odpočívám. Nevím proč ale ten nová design se zebrou mě začíná něják štvát, otravovat, obtěžovat prostě mě štve:D Během dneška a zítřka nejspíš vymyslím nějaký letní nový + ještě musím udělat jeden layout na objednávku ale na ten se celkem těším:P Už bych skaryš měla přemýšlet nad článkami které vám sem budu servírovat...

rooms.

25. june 2013 at 20:49 | Natt. |  themed pictures

Zdravím a přeji pěkný večer:) Tak nakonec se olympiáda nekonala z důvodu nepříznivého počasí... Yes! Bude až ve čtvrtek což mi vůbec nevadí protože bude místo toho branného dne který nenávidím! Prší a prší a mě to vůbec nevadí. Akorát z té změny počasí mě bolí trochu hlava a přes den se mi chtělo celkem dost spát ale tak přežila jsem. Zítra nejspíš budu budu doma protože se mi prostě nechce do školy. Snad mi to mamka dovolí:P

Každopádně ke článku... Jako první příspěvek s tématickými obrázky jsem si vybrala téma ''pokoj''. Je to pro každého z nás místo, kde trávíme mnoho času. Mělo by to být místo, které vás uklidní a povzbudí. Měl by mít nějaké kouzlo soukromí a svá tajemství což může být někdy problém, když pokoj s někým sdílíte (třeba jako já se sourozencem). Ale i tak se to dá zvládnout. Například já mám proste kolem svého spodního patra poschoďovky udělaný takový můj koutek. Obrázky, postery, knihy a tak. Prostě moje milované místečko kde si vždy odpočinu. Obrázky se můžete inspirovat a v komentářích se podělte o menší popis vašich pokojíčků. Moc se těším:)


summer 2013 wishes.

23. june 2013 at 17:13 | Natt. |  my mind
Zdravím a přeji pěkné nedělní odpoledne:) Jaké máte počasí? U nás je zhruba 25°C... Před chvilkou přestalo pršet a teď svítí slunko jako blbí. Na hlavu to počasí... No každopádně tu mám první článek který se bude týkat letošních prázdnin. Jedná se o ''seznam'' mích přání které bych chtěla o letošních prázdninách zažít. Udělala jsem to formou spojení asi 27 obrázků typu ''before i die''. Tímto bych chtěla poděkovat zahraničnímu tumbrlu justgirlythings ze kterého jsem tyto obrázky sehnala. Udělala jsem to takhle protože vážně nevím co bych k jednotlivým obrázkům psala... Nakonec by toho bylo málo a bylo by to o ničem. Druhý článek který se bude týkat letošních prázdnin bude zaměřený na moje plány. Myslím, že se docela dost rozepíšu takže si určitě počtete:) Nevím kdy ho napíšu ale možná začnu už dnes.


Jaké máte přání na letošní prázdniny vy?
Pište!:)

everything has got the end.

22. june 2013 at 20:31 | Natt. |  journal
Sakryš už vám musím napsat! Popravdě mám z tohoto týdně až na pár chvílí celkem výmaz ale tak vynasnažím se zavzpomínat. Ve škole jsme se tento týden učili jenom v matice. Jinak nám učitelé pouštěli filmy a uzavírali známky. Měla bych mít snad dvě trojky ale nevím co budu mít z chemie. Jestli dva nebo tři... Ani jsem se o to radši nezajímala a počkám až co bude na papíře. Kdybych to věděla už třeba teď, tak se stresuju a jsem na sebe naštvaná. Tak to pak už nebudu moc řešit. Jsem strašnej kliďas třeba od ostatních lidí z naší třídy. Ti by se šli hned ptát učitelky ale mě to něják netankuje no:D Prostě je konec a mě to už něják nezajímá ikdyž se nám toto vysvědčení píše na střední. I just don't care... :)

V úterý jsem byla u zubaře a nedopadlo to tam zrovna dobře no... Moje zuby jsou v celkem dost dezolátním stavu no. Mám zaplombovaných 9 zubů a desátý mě čeká 24. července... Jakože dost dobrý no:/ Ale furt to není to nejhorší... Mám zánět dásní. Když mi to řekl tak jsem tomu naprosto nechápala protože si zuby čistím denně a vyplachuju ústní vodou. Jako nevím no ale potěšující zpráva to určitě není. Asi jsem se vám naprosto zhnusila ale fakt nemůžu za to že se mi tak kazí zuby... Nejspíš jsem to podědila po někom no:/ No každopádně si teď čistím zuby 3x denně... Aby mi nevypadala kvůli tomu:DVe středu jsem mamce ráno řekla, že radši uklidím celej pokoj než se nudit ve škole. Myslela jsem to naprosto vážně a taky jsem to tak udělala a jsem za to ráda! Ve škole se děcka fakt nudili a byla by jsem tam k ničemu. Mohla bych to považovat za takový předprázdninový úklid který náš pokoj fakt potřeboval. Vytřídila jsem ještě plyšáky co tady zabyli, vysála jsem, vytřela jsem, uklidila si v náušnicích a na nočním stolu a dalších X věcí:D Jak říkám, náš pokoj to fakt potřeboval. Měla jsem neskutečnou radost že jsem si tak pěkně uklidila a dokonce mě to i bavilo. Strašně divný O.o :DD

Ve čtvrtek jsem do té školy prostě jít musela no. Tak jsem to něják ale přetrpěla. Ono je to celkem na nic když se pět hodin díváte na film a šestou se učíte geometrii:X Na nic prostě. Ale zpříjemnila jsem si den a koupila si nové povlečení. Je naprosto perfektně zebrované:3 Zítra možná udělám nějaké fotky a popřemýšlím nad novými článkami které bych sem na blog ráda dala. Budou se týkat především asi prázdnin no ale ještě popřemýšlím:P

No a v pátek to taky bylo na pohodu/nudu ve škole. Po ní jsem jela s kamarádkou na koupaliště a bylo to fakt super:3 Sice už nebylo takové vedro jako ve středu a čtvrtek ale i tak to bylo fakt moc fajn. Potkaly jsme tam i spolužáky tak jsme tam blbli s nima. Po koupání mi zavolala další kamarádka jestli u ní nechci spat tak jsem řekla jo protože stejnak bych se doma nudila. Ona měla v plánu totiž i něco popít ale já jsem totálně neměla chuť tak jsem ani nepila ani nekouřila což je u mě úspěch. Ale bylo mi fajn i bez toho:) Nicméně jsem si od ní dovezla naprosto luxusní rýmu a hafo moc štípanců od komárů z nočních procházek:D

Když jsem od ní dneska přijela tak jsem mamce pomáhala umývat auto a pak vařit. Potom jsem si chtěla jít chvilku odpočinout a bum! Spím jako poleno:D Když jsem se probudila tak jsem si myslela že je už neděle:D Dobrý co? Tak se s vámi pro dnešek loučím a zítra se budu snažit o nějaký ''smysluplný'' článek:D:)

photography by me | flowers

19. june 2013 at 12:08 | Natt. |  photography by me
Omlouvám se, že jsem od soboty nic nepřidala ale něják jsem nevěděla co. Mám přichystaný zápis do deníčku ale začínám taky přemýšlet nad jinými článkami než je deníček. Něco, co by vás mohlo konečně bavit a co by se dalo číst. Teď tu ale pro vás mám tři fotky květin ze zahrady mojí babičky. Fotek bylo pochopitelně více ale vybrala jsem jenom tři nejlepší a ty jsem i upravila. S těmito třemi fotkami jsem spokojená a líbí se mi. Snažila jsem se je upravovat stejně ať jde trochu poznat že k sobě patří protože ty co jsem dávala posledně tak každá fotka byla jinak upravená a to vypadalo fakt strašně! Babička má naprosto nádhernou zahrádku takže fotit je tam vždycky co:) Snad se budou fotky líbit.


shopping & presents | #004

15. june 2013 at 12:42 | Natt. |  shopping & present
Áhojté moji milí:) Máme tu krásný víkend tak palte višchni někam ven! Ale až dočtěte tento článek. Ano, mám dost dobrou náladu a hodlám v ní pokračovat. Mamka s bráchou jedou na koupaliště ale mě se nechce tak jak odjedou plánuju se vypleštit na zahradu a trochu nachytat vitamín D. Fuu už se načisto těším:3

Teď tu pro vás ale mám fotky z mého včerejšího shoppingu v brněnské Vaňkovce. Večer jsem byla strašně unavená tak jsem to sem už nedávala ale teď to tu máte. Koupila jsem si dvě trička, set náušnic, rozlišováček na klíče a kalhotky ale to mi je blbé vám je sem fotit. První tričko (šedé s křížkami) jsem si koupila v New Yourkru za 129,- což je naprosto suprová cena. Pak jsem narefila na dokonalé tílko (tygrované) se zipem na zádech v C&A za 79,- No neberte to:3 Dále pak ten set těch náušnic s ear cuffem a z Tally Weijl za 149,- ale stojí za to a ve stejném obchodě i ten rozlišovák. Jsem spokojená s mými úlovkami. Říkali jsme si s kámoškou, že jednou za 3 měsíce to není vůbec špatný nápad si tak vyjet na nákupy:)


nail art by me | #001 | indian style

11. june 2013 at 19:55 | Natt.
Zdravím všechny:) Fuu zítra už středa... Půlka týdne za námi. Nám se za týden uzavírají známky tak učitelky vyšilují se vším... Zkoušení, testy, opravy. Klíčová slova tohoto týdne. Dneska jsme psali závěrečnou písemku z češtiny a diktát mám za 2:3 Rozbor bude horší... Jsem naprosto vymazaná a jsem ráda, že mi vychází trojka:D V pátek píšeme z matiky tak snad tam nebudu taky mimo. Nemá mě co překvapit a snad si i tam tu trojku udržím. Zítra píšeme angličtinu a ve čtvrtek budu bojovat o dvojku z chemie tak na mě myslete:)

Poslední dlouhý zápis do deníku na blogu asi nebude nejčtenější článek ale co už no... Celkem chápu že se to nechce nikomu číst nebo není čas. Teď tu pro vás mám fotku mého díla. Udělala jsem i novou rubriku a to ''nail art by me'' kam budu dávat fotky mích nehtů. Neskutečně mě baví lakovat si nehty a různě experimentovat:3 Takže myslím, že táhle rubrika bude celkem dost aktualizována. Navíc jsem vám to slibovala...:D Je to podle mě takový ''indiánský'' styl ikdyž jsem nad tím něják nepřemýšlela:D Líbí se mi ale kombinace těch barev:3 Co říkáte? (ask.fm)


two weeks.

9. june 2013 at 18:06 | Natt. |  journal
Fuu. Tento článek určitě odpudí hodně lidí jak bude dlouhý. Chtěla bych popsat uplynulé dva týdny a budoucí dva týdny co jsou předemnou. Tento článek budu asi psát dost dlouho protože si musím promyslet a vzpomínat co se všechno stalo a tak... Nebo třeba to dopadne tak, že to něják narychlo shrnu a nakonec to nebude tak dlouhé.. Bože jaksi moc tlachám nemyslíte?:D Vidím to tak na trochu víc chaotický zápis do deníčku...

Začnu nejspíše školou. V posledních týdnech jsem se snažila si vylepšit všechny předměty a jela jsem prostě na maximum. Vyplatilo se:3 Když jsme dostávali lístečky s předběžnýma známkami na vysvědčení tak jsem tam viděla jenom dvě trojky. Na první pololetí jsem měla jednu a to z matiky... Ta tam zůstala ale přidala se k ní čeština. Myslím, že tam ale můžu být ráda za trojku protože mi vycházelo 3-4 a čtverku z češtiny bych já ani moji rodiče nepřežili. Navíc teď na mě všichni tlačí, ať mám co nejlepší známky že se to počítá na střední a už mě s tím celkem štvou:D Bylo to tak celej rok ale teď je to extrém. Nevím na jakou školu půjdu takže se snažím mít co nejlepší známky ale nemusí mi to prostě furt připomínat...Normálně mi bude škola o prázdninách asi chybět... Ano, je to tak. Teď si asi myslíte že jsem nenormální (a to jsem) ale prostě si to myslím. Možná je to jenom kec kterej si nalhávám ale... Prostě si myslím, že budu mít až moc volna. Taky se bojím, že bude hnusný počasí a budu doma. Určitě mi budou ale chybět spolužáci. Ale určitě budeme chodit na koupáky a tak:) Naše vztahy ve třídě jsou teď o moc lepší než třeba v šesté nebo sedmé třídě. No, teda až na jednu osobu...

Jedná se o mou bývalou nejlepší kamarádku. Nebavíme se už od cca února asi. Bylo to tak, že mě prostě začala přehlížet a začala se bavit s jinou holkou. Brala bych to ale prostě už mě to štvalo... Tak jsem ji prostě vypustila. Měla svou partu, kluka a já nevím co všechno. No, ale pak ji ani ta její nová partička nebrala a teď je sama. Dokonce jsme byli (já a ještě tři osoby ze třídy kteří se s ní bavili) na koberečku u ředitelky školy. Že tam byla její mamka a stěžovala si, že se s ní nikdo nebaví. Že jí začala utíkat z domu atd... Nakonec to nebylo tak strašný jak jsme si mysleli. Ředitelka si s námi o tom normálně povídala a nikdo jsme nic nezapírali a mluvili pravdu. To bylo tento čtvrtek... Takže tohle by bylo z okolí školy.

Ne ještě všechno ne:D Ale tohle je jenom taková malá vsuvka... Ve středu jsme měli jet se třídou na školní výlet do Prahy. No samozřejmě že se nejelo díky povodním... Neskutečně jsem byla smutná. Ne jenom já ale celá naše třída. Všichni jsme se tam strašně moc těšili a ono tohle... Navíc chudáci lidi které tyhle povodně postihly. Bydlím na Moravě a tady nic moc nebylo. Navíc máme dům v naší vesnici na kopci takže tady nám nikdy nějáké povodně nehrozili. Do Prahy se jede nakonec až v září (deváté třídě). Bude to dobrý začátek roku:3 V září Praha a v říjnu Osvětim:P

Někdy v půlce května jsem se s kamarádkou domluvila, že spolu pojedeme na tábor. Konkrétně na taneční tábor. Chodívaly jsme spolu do street dancu ale jsou to už asi tři roky zpět. Neskutečně nám to chybí tak jsme si řekli, že alespoň o těch prázdninách by jsme mohli jet někam 'trsat':D Na příští školní rok se chceme přihlásit někam do kroužku na street dance protože nám to fakt nehorázně chybí... Jedeme tam druhý týden v červenci a už se neskutečně těším:)

Tumblr_mkzev6thlz1qlkrb8o1_500_large Large

Jak přijedu z táboru tak budu pár dní doma a pak jedu s mamkou a bratrem na 4 dny do Londýna ♥ Tam se těším neskutečně. Budeme tam v nějakém českém penzionu ale víte co je na tom nejlepší? Že cestu i ubytování zaplatí mamčin kamarád který bydlí přímo v Londýnu. Kdyby nám to nezaplatil tak bych se tam nejspíš nikdy nedostala... Bereme si peníze jenom na útratu. Tři dny budeme chodit po památkách a čtvrtý se bude celej den nakupovat:333 Víte jak se neskutečně těším? Strááááááááááášně moc ♥

Když jsem tak trochu narazila na ty nákupy... S kamarádkou ze třídy jsme naplánovali výlet do Brna... přesněji do Vaňkovky. Pojedeme tam v pátek po škole autobusem. Autobus nás doveze přímo před středisko takže je to v pohodě. Navíc to tam znám... Mám v Brně babičku a rodinu z taťkovi strany takže centrum a okolí znám nazpaměť. Brno mám strašně ráda jako město a byla bych v sedmém nebi kdybych se tam dostala na nějkou střední školu ale na to je ještě chvilku čas. Ale na ty nákupy se neskutečně těším:3

Týjo... Když se tak dívám na ten článek tak si říkám, že se mám jaksi dobře:D Není to všechno teda tak perfektní jak se zdá ale mám se prostě dobře. Tento týden má být už i hezčí počasí tak bude lepší nálada a nebudu tak unavená snad... Včera odpoledně jsem byla na kolečkových bruslích... Dostala jsem je k narozeninám a poprvé jsem jela na nějakou delší trasu. Ujela jsem zhruba 15 kilometrů a neskutečně jsem si to užívala:3 Naprosto jsem si jízdu na kolečkových bruslích zamilovala. Nebyla jsem ani moc vyčerpaná... To jsem se dost divila a dnes mě nic nebolelo. Normálně po nějakých 'sportovních výkonech' druhej den nic nedělám protože K.O ale jsem v pohodě:D

Tak a to bude asi vše. Ještě bych jenom chtěla říct, že tento blog je oficiálně můj jediný blog který momentálně mám. Zrušila jsem fanblog i grafický blog tudíž tu budu asi častěji. Taky se chci zeptat jak se vám líbí nová vzhled? Já jsem s ním spokojená (jako s každým vzhledem co jsem sem kdy vytvořila... divný). Lanu jsem zvolila z čiré náhody. Ta fotka se mi neskutečně líbila a už jsem měla vizi vzhledu:D Chtěla bych se dokopat konečně k nějakému focení... Už jsem dlouho nic nenafotila a mám černé svědomí. Tak mi držte pěsti ať se k něčemu normálnímu dokopu -_- :D

shopping & presents | #003

9. june 2013 at 12:42 | Natt. |  shopping & present
Zdravím Vás a přeji krásnou neděli. Venku je krásně ale dneska jsem se vrhla do úklidu pokoje a pak i toho šatníku. Mamka včera nebyla doma tak jsem se do toho nechtěla pouštět sama. Mám chvilku času tak jsem se rozhodla vám sem dát věcičky z mého posledního mini shoppingu. Myslela jsem, že jsem si koupila víc věcí ale jenom tyto stojí za to je sem dát. Koupila jsem si tři laky značky Miss Sporty. Laky od této značky mám strašně ráda a jsem s nimi velmi spokojená:3 Mají naprosto perfektní velký štěteček a jsou i celkem kvalitní. Koupila jsem si takový s tělovou barvou (možná trochu kávovou), lososovou a průhledný protože ten jsem už vážně potřebovala. Už vím i jak si je nalakuju tak jestli se mi to podaří, tak vám sem pak šupnu foto.

Jak jsem se tak poflakovala po městě zahlídla jsem v jednom obchodě naprosto dokonalé náušnice. Jsou to bílá peříčka a konce jsou ze zlatých třpytek. Úplně jsem se do nich zamilovala. Přemýšlím, že si v týdnu koupím ještě v modré a fialové barvě protože jsou fakt dokonalé:3

Večer se tady snad stavím... Mám nachystaný mega dlouhý zápis do deníčku který se bude týkat předešlých týdnu ale i týdnů které mě teprve čekají. Jsem zvědavá, kdo to bude číst:D


new phone, new brain.

8. june 2013 at 13:24 | Natt. |  moments of my life
Určitě si pamatujete, že jsem v dubnu měla narozeniny. Můj hlavní dárek měl být mobil ale došel o něco později. Což mi teď už nevadí protože jsem se dočkala:3 Nový mobil jsem chtěla už asi rok a naši furt že néé. Nakonec nevěděli co mi koupit k narozkám tak to bylo jasné. Nejdříve jsem měla vybraný Samsung Galaxy Ace, pak HTC Windfire S a nakonec mám HTC Desier X. Něják jsem ho před tím nestudovala protože normálně stojí něco okolo 6 000,- a to je celkem dost... Shodou náhody jsme s mamkou přestupovali k jinému operátorovi a mamka si tento mobil vzala na splátky k tomu tarifu.

Měli ho ještě v bílém designu ale protože by se mi špinil a navíc jsem býlí mobil do teď měla tak jsem si vzala černou. Nejdřív jsem váhala jestli je to dobrá volba ale teď určitě nelituju a jsem ráda za černou:3 Operačním systémem je Android 4.1 a jsem s ním fakt spokojená. Co taky miluju na tomto mobilu je foťák:3 Sice musíte chvilku počkat než zaostří ale pak jsou krásné fotky. Jsem s ním neskutečně spokojená a doufám, že se mi nepokazí nebo tak:D:)


playlist | #002

8. june 2013 at 11:08 | Natt. |  music
Poslední playlist jsem zveřejnila někdy na konci dubna. Vzhledem k tomu, že jsem neměla notebook tak jsem ani moc písničky neposlouchala. Jak jsem se ale blíže seznámila s mím novým mobilem tak jsem už hledala po youtube novinky. Opět to ale nebudou všechno poslední hity ale i starší písničky. Jenom doufám, že to nebude stejné jako minule. Myslím můj výběr písniček. Budu ráda když se třeba alespoň jenom jednou písničkou trefím do vašeho vkusu:) Je mi jasný, že se určitě najdou takoví lidé, kteří třeba nebudou znát ani jednu písničku a to chápu.

1. Lana Del Rey - Young and Beautiful {play}
2. Imagine Dragons - Demons {play}
3. Maroon 5 - Love Somebody {play}
4. Avril Lavigne - Here's To Never Growing Up {play}
5. Olly Murs - Dear Darlin {play}
6. Ellie Goulding - Explosions {play}
7. Robin Thicke - Blurred Lines ft. T.I., Pharrell {play}
8. Snoop Lion - Ashtrays and Heartbreaks ft. Miley Cyrus {play}
9. Thirty Seconds To Mars - Up In The Air {play}
10. Rudimental - Waiting All Night feat. Ella Eyre {play}
11. Ellie Goulding - Halcyon {play}
12. Phillip Phillips - Home {play}
13. The Wanted - Walks Like Rihanna {play}
14. Muse - Panic Station {play}
15. Paramore - Now {play}
16. Hurts - Blind {play}
17. Bastille - Pompeii {play}
18. Vampire Weekend - Diane Young {play}
19. Icona Pop - I Love It {play}
20. The Joy Formidable - Endtapes {play}

finally.!

7. june 2013 at 21:08 | Natt. |  some news
Och anoooo!! Už mám notebook doma!! Myslím, že někdo nahoře si určitě přečetl můj článek a urychlil mé čekání. Dokonce jsem si už i nainstalovala photoshop takže jsem neskutečně spokojená. V plánu mám 1) přidat fotky a věci co jsem si koupila a 2) udělat nová vzhled na blogu. Musím si to ovšem důkladně promyslet a myslím, že zítra to určitě nestihnu. Máme s mamkou naplánované třídění mého šatníku a prodej některých věcí které už nenosím ať mám penízky navíc. Alespoň si to pěkně promyslím co všechno sem budu muset doplnit. Wáá jak se neskutečně těším:) Jenom doufám, že jste na mě a můj blog nezapomněli...


yes, i'm here but ...

6. june 2013 at 16:03 | Natt. |  some news
Ano! Jsem to já. Bohužel jenom na chvilku... Jsem u mamky v práci a napadlo mě Vám podat menší echo o situaci. Notebook pořád nemám... Měla jsem ho doma už asi třikrát ale vždy jsem ho musela vrátit protože po tom přeinstalování systému se mi začal notebook vypínat. Teď je servisu už asi... 3 týdny? Už ani nevím... Stejně tak nevím kdy ho budou mít opravený ale ať si ho tam radši nechají než aby mi ho zase dali a on se vypínal. Ááá už mi z toho ale hrabe. Hlavně mi chybí blog... Tento blog abych byla konkrétnější. Plánuju všechny ostatní blogy zrušit a ponechat si jenom tento. Proč? Bude léto a já ho nechci strávit přidáváním novinek o celebritě nebo dělání grafiky. Tento si chci nechat protože mi něják přirostl k srdci:)
Large
Možná by jste chtěli něco slyšet z mého života... Ano, poněkud se mi daří:) Od té doby co nemám noťas tak se mi výrazně zlepšily známky ve škole:3 Taký jsme dostávali předběžné známky na vysvědčení a jsem naprosto spokojená. Jenom mám 2-3 z chemie a ze zeměpisu ale to zpravím. Pohoršila jsem se jenom o jednu trojku což není ta hrozné jak jsem čekala:D Teď už jenom nepokazit KPPéčka (kontrolní písemné práce) a bude to za mnou. A příští rok devítka. Je to neskutečný jak to utíká. Za dva roky střední... O škole by to bylo jinak zhruba vše.

Pamatujete jak jsem trpělivě čekala na svůj nový mobil? Už ho mám:3 Zhruba 3 týdny asi. Jsem s ním naprosto spokojená a miluju ho ♥ S novým mobilem jsem si založila INSTAGRAM. Neskutečná appka:3 Moc vásm prosím aby jste mě followli jestli ho máte taky. Oplatím vám to:):3. Nevím co všechno mám nové ale se vším jsem nadmíru spokojená:DD Pak vám to sem nafotím a podělím se.

Och málem bych zapomněla:') V srpnu pojedu na 4 dny do Londýna:3 Vím, 4 dny nic moc ale já jsem ráda i za to! Neskutečně se těším. Tohle bude moje nejlepší léto:3 Budeme bydlet u mamčinýho známého a bude nás tam i provázet. V plánu jsou tři dny procházení po památkách a čtvrtý den nákupy:3 Wááá jak já se neskutečně těším:')

Je toho moc co bych vám chtěla napsat ale počkejte si:) Pak Vás zahrnu kopou článků. Doufám...:P
S láskou milující adminka Natt.