yes, i'm here but ...

6. june 2013 at 16:03 | Natt. |  some news
Ano! Jsem to já. Bohužel jenom na chvilku... Jsem u mamky v práci a napadlo mě Vám podat menší echo o situaci. Notebook pořád nemám... Měla jsem ho doma už asi třikrát ale vždy jsem ho musela vrátit protože po tom přeinstalování systému se mi začal notebook vypínat. Teď je servisu už asi... 3 týdny? Už ani nevím... Stejně tak nevím kdy ho budou mít opravený ale ať si ho tam radši nechají než aby mi ho zase dali a on se vypínal. Ááá už mi z toho ale hrabe. Hlavně mi chybí blog... Tento blog abych byla konkrétnější. Plánuju všechny ostatní blogy zrušit a ponechat si jenom tento. Proč? Bude léto a já ho nechci strávit přidáváním novinek o celebritě nebo dělání grafiky. Tento si chci nechat protože mi něják přirostl k srdci:)
Large
Možná by jste chtěli něco slyšet z mého života... Ano, poněkud se mi daří:) Od té doby co nemám noťas tak se mi výrazně zlepšily známky ve škole:3 Taký jsme dostávali předběžné známky na vysvědčení a jsem naprosto spokojená. Jenom mám 2-3 z chemie a ze zeměpisu ale to zpravím. Pohoršila jsem se jenom o jednu trojku což není ta hrozné jak jsem čekala:D Teď už jenom nepokazit KPPéčka (kontrolní písemné práce) a bude to za mnou. A příští rok devítka. Je to neskutečný jak to utíká. Za dva roky střední... O škole by to bylo jinak zhruba vše.

Pamatujete jak jsem trpělivě čekala na svůj nový mobil? Už ho mám:3 Zhruba 3 týdny asi. Jsem s ním naprosto spokojená a miluju ho ♥ S novým mobilem jsem si založila INSTAGRAM. Neskutečná appka:3 Moc vásm prosím aby jste mě followli jestli ho máte taky. Oplatím vám to:):3. Nevím co všechno mám nové ale se vším jsem nadmíru spokojená:DD Pak vám to sem nafotím a podělím se.

Och málem bych zapomněla:') V srpnu pojedu na 4 dny do Londýna:3 Vím, 4 dny nic moc ale já jsem ráda i za to! Neskutečně se těším. Tohle bude moje nejlepší léto:3 Budeme bydlet u mamčinýho známého a bude nás tam i provázet. V plánu jsou tři dny procházení po památkách a čtvrtý den nákupy:3 Wááá jak já se neskutečně těším:')

Je toho moc co bych vám chtěla napsat ale počkejte si:) Pak Vás zahrnu kopou článků. Doufám...:P
S láskou milující adminka Natt.
 


Comments

1 Dainn Dainn | Web | 6. june 2013 at 17:11 | React

Fú, ja som chcela vždy instagram, snáď sa mi to raz podarí založiť :3 Máš to tam krásne!!

2 Kitti. Kitti. | Web | 7. june 2013 at 20:31 | React

Škoda, ale snáď sa to dá s notebookom do poriadku a budeš znova tu ;)

A potom v Londýne všetko foť a pridaj:) a hlavne si to užii

3 Claire Drayen. Claire Drayen. | Web | 7. june 2013 at 22:20 | React

Tak notebook už máš zpátky což je super :) chemie mi taky moc nejde, pochybuju že to vytáhnu na dvojku. Ale nevadí mi to, gympl je prostě těžší. Máš pravdu, je to skoro nepředstavitelné, už příští rok bude i můj poslední na základní škole, to je hrozný.
Instagram nemám, ten mobil musí být super :3
Já se do Anglie dostanu až příští rok se školou :/ ale co, počkám si :) Anglie za to stojí

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement