July 2013

prázdniny u kamarádky | 24.7 - 3/4.8

24. july 2013 at 10:32 | Natt. |  some news
Ahojte mí milí:) Přicházím Vám oznámit, že dnes odjíždím na prázdniny ke kamarádce. Nevím jak dlouho tam budu ale asi tak do začátku srpna určitě. Včera jsem zjistila, že výlet do Londýna se nekoná... Prostě se něco pokazilo a nikam nejedeme. Mamka ale řekla, že už dnes zařídí nějakou jinou dovolenou. Jako budu ráda za moře nebo tak ale Londýn je Londýn no. Ale prý tam pojedeme někdy v roce tak alespoň že tak... Večer jsem kvůli tomu i brečela. Chápete, tři měsíce se na to těšíte a pak stačí jeden telefonát a vše je v háji. Nicméně u kamarádky nebudu nic přidávat. Ani jsem nic nepřednastavovala takže tu bude mrtvo. Na tumblru budu protože ten mám v mobilu. Ale jak přijedu, tak bude těch článků až až:) Tak se mějte pěkně a užívejte si prázdnin!

INSTAGRAM | ASK ME | TUMBRL | BLOGLOVIN

S láskou Vaše adminka blogu
Natt.

our mistake or our live.?

23. july 2013 at 14:26 | Natt. |  themed articles.
Musím uznat, že v poslední době jsou samé dobré témata týdne. Ještě aby byl tak čas ke každému něco napsat... Ale na tohle téma jsem si čas udělat prostě musela. Podle mě je to v poslední době celkem dost horké téma. Jsou to tzv. Pro ana blogy.

Blogy, které píšou slečny trpící anorexii. Je to nemoc která vyvolává nechutenství k jídlu. Přijít k ní můžete buď ze své vlastní vůle nebo se může stát nějaká nehoda v okolí Vašich bílských a vy se zhroutíte. To pak vede k tomu, že nechcete jíst a po nějaké době zjistíte, že jídlo ani nepotřebujete. Je to chyba ale na druhou stranu tito lidé to nechtějí úmyslně. Pro ana blogy píšou zejména lidé, kterým se nelíbí jejich postava a chtějí zhubnout do extrémní váhy.

Nikdy jsem na takové blogy nechodila ale teď jsem se k tomu přiměla abych alespoň trochu věděla o co tam běží. Na googlu vám vyjede strašně moc blogů na kterých se objevují jídelníčky (jestli se tomu tak dá říkat), deníčky, vzory podle kterých hubnou atd. Hledala jsem, jestli třeba nemají nějaký článek ve kterém by psali důvod proč tak hubnou. Vymlouvají se na dnešní dobu... Že všichni posuzují podle vzhledu a nikomu se nelíbí tlusté holky. To jako vážně? Budete se řídit podle toho, aby jste se někomu líbili a vy se nebudete ve svém vlastním těle cítit dobře? Jasně, je to vaše tělo ale trápit se jídelníčkem, křečemi které nastanou, nevolností a spoustu dalších nepříjemných věcí? Holky... nekažte si život.

Jsou blogerky, které za to třeba nemůžou. Narodí se s rychlím metabolizmem a spalují se jim tuky daleko rychleji než ostatním. Ano, znám takové. Moje reakce ze začátku byla ''Jé, to se máš... Taky bych chtěla být tak hubená'' ale přitom ty holčiny se snaží přibírat aby nevypadali jako kostry protože i takovým se ostatní posmívají a to právě tím, že jsou anorektičky, bulimičky ale ony za to nemůžou. Všem takovým slečnám přeji, aby s tím bojovali dále a nevzdávali se:)

Ale zpět k blogům... Myslím, že je něco jiného, když si holčina založí blog o hubnutí a zdravé stravě kde dává jídelníček skládající se z pěti porcí jídla denně nebo jídelníček s jednou sušenkou denně. Ten rozdíl je neskutečný! Fitness blogy jsou naprosto v pořádku. Pomáhají zhubnout přirozenou cestou která se skládá ze zdravé stravy a pohybu. Jasně, chvilku trvá než si na to zvyknete ale furt to nedochází do takových extrému jako na pro ana blogech.

Co musím určitě zmínit, tak to, že na internet chodí i malé děti. Malá holka má starší sestru která někdo o pro ana blogech slyšela a hned se jde podívat na internet. Řekne si, že v 19 letech mít 50 kilo je super a začne už v 10 letech. Lidi to fakt ne... Ještě víc mě zarazilo, když jsem zjistila, že adminkám pro ana blogů píšou lidi a přejou jí ať zhubne další kila a jak ji obdivují a závidí ji! Proč se lidi nemají rádi takoví, jací jsou? Jasně, můžou hubnout ale všeho s mírou proboha.

Žijeme ve svobodné zemi, kde má každý svůj názor na věci a žije si svůj život ale někteří neví, jak moc si ho ničí a ještě se o to dělí se světem.
photo by Lea Sztyma

news & updates on this blog.

22. july 2013 at 21:56 | Natt. |  some news
Přeji pěkný večer:) Možná jste si někdo všiml, že jsem nahoru pod odkazy s rubrikami dala ''status''. To aby jste věděli, na co se těšit nebo kde právě jsem. Zrovna teď toho budu asi dost využívat. Nicméně kdo si přečtl, tak jsem slibovala článek týkající se novinek a změn na blogu. Podle mě je jich celkem dost takže začnu...


Začnu asi největší novinkou a tou je grafika na tomto blogu. Možná někteří víte, že jsem měla grafický blog a nebudu si nalhávat když řeknu, že grafika prostě patří k mému životu. Nejsem žádný expert ale ráda se o ni s vámi podělím. Veškeré příspěvky budu nahrávat do veřejné galerie. Odkaz na složky s grafikou umístím do rozcestníku Natt's place nebo nahoru do menu... Ještě uvidím. Už jsem něco málo nahrála tak se můžete mrknout zde. O každém novém příspěvku vás budu informovat ve článcích které budu přidávat do rubriky graphic updates. Jenom vám dopředu říkám, že moje grafická aktivita nebude asi moc veliká. Spíš jenom když budu mít chuť.

Dále jsem pak přidala a upravila pár rubrik. Jako první jsem vytvořila rubriku tags. Tagové články na webech čtu dost často a strašně se mi líbí. Vždy vám něco prozradí o adminech a myslím, že i ostatní je mají rádi. No a pak jsem vlastně dvě rubriky spojila do jedné. Jedná se o books a movies. Prostě jsem tyto dvě slova spojila a budu do této rubriky dávat oboje. Ani jedno nepřidávám moc často tak mi to přišlo jako dobré řešení.

No a nakonec bych Vás chtěla pozvat na můj nový tumbrl bittersweet-heaven.tumblr.com. Budou se tam objevovat dost často reblogy ale i fotky z mého instagramu nebo upravené fotky mnou. Budu ráda, když mě na obou webech follownete. Určitě vás follownu zpět:) Tak a to by bylo asi ohledně změn vše. Doufám, že všechny vydrží a nebudu to mazat nebo tak... Zítra chci být celí den doma a odpočívat. Dám vám vědět o nastávajících dnech a ták..

Doufám, že se Vám budou všechny novinky a změny líbit:) Co říkáte na grafiku?

best ten days of this summer. dance camp.

21. july 2013 at 21:07 | Natt. |  moments of my life
Tak a máme za sebou další horký letní den. Já jsem byla celí den u vody a slunila se. Mám naprosto perfektně vypálené plavky na zádech. Vypadá to vtipně fakt že jo. Nicméně jsem si řekla, že vám sem dneska dám pár foteček z tábora. Je jich jenom pár a vím, že jsem slíbila obsáhlý článek ale vypisovat detailně deset dní se mi fakt nechce. Ale pokusím se alespoň o stručný popis dne a fotek:)

AGENTURA7.CZ

Takže... Dopoledne jsme měli tři taneční, sportovní nebo výtvarné hodiny. Já jsem si vybrala dance hall, house, LA style a vogue. Ano, tohle všechno jsou taneční styly. Nejvíc mě bavil asi house a vogue. Ty mě fakt dost bavily. Učily je dvě suprové vedoucí takže to byla i sranda. Odpoledne jsme mívaly buď návyk na MTV (soutěž oddílů o nejlepší choreografii na danou písničku) nebo celotáborovou hru. Ty byli všechny dost o běhání ale něják mi to nevadilo. Náš oddíl se jmenoval Týý Kokos podle přezdívky naší vedoucí. Všem se nám to líbilo takže jsme se neják nehádali. Večerní programy byli vždy naprosto perfektní! Jeden večer byla Partička, další den retro párty, noc filmových hrdinů (to jsme museli převlékat naše vedoucí za filové hrdiny, udělali jsme mimoňě), normální discotéky nebo vedoucí měli nějaké vystoupení. Jo a ještě jeden večer bylo něco jako ''Československo má talent'' a to bylo naprosto perfektní!! Táborový stereotyp mi furt chybí a chybět ještě dlouho bude...


Zleva: 1) Náš oddíl na MTV. Byly jsme jako sexy zombie 2) Fotka ze dne, kdy jsme měli volno protože ostatní byli v aquaparku takže se neučilo. Blondýnka je kamarádka, která tam semnou jela 3) Náš oddíl na večeru filmových hrdinů s naší vedoucí jako Mimoň 4) Já, naše instruktorka Holly a jedno z dvojčat které semnou bylo na chatce z MTV 5) Naše chatka před MTV 6) Ten diplom moje rodiče vážně pobavil. Prej ''Komu jsi to ukradla?'':D 7) Já, nejlepší lektro Klesňa a kamarádka 8) Kamarádka, kamarádka a já.. Jsem tam jak nějaká atletka O.o

it's best summer holidays of my life.

20. july 2013 at 20:10 | Natt. |  journal

Ahoj všem! Tak jsem zpět. Z táboru jsem dorazila v pořádku ve čtvrtek ale neměla jsem náladu moc něco psát. Byla jsem dost unavená a v pátek jsem se probudila až o půl dvanácté a pak jsem jela s kamarádkou na koupaliště. Na táboře to bylo prostě nejvíc nejlepší:) Furt se mi strašně moc stýská po lidech, kteří tam těch úžasných 10 dní trávili semnou. Taktéž mi chybí ten stereotyp... Budíček, snídaně, tři hodiny tančení, oběd, odpolední klid, čtvrtá hodina tančení, odpolední program, večeře a večerní program. Prostě mi to neskutečně chybí a hned bych jela zpět. Plánuji daleko obsáhlejší článeček se zážitky a fotkami tak se těšte.

Jinak co bych mohla k táboru dodat tak to, že to bylo mích nejlepších 10 dní z letošních letních prázdnin. Bezpochyby jedu příští léto znovu. Ale posuneme se trochu dál... Teď budu asi až do konce července doma. Vidím to tak na přespávání u kamarádek, chození na koupaliště a další letní aktivity. Takový menší odpočinek před Londýnem a týdnem u kamarádky. Co je na tom ale asi nejpozitivnější zpráva tak to, že bratr bude nejméně na 4 dny u babičky v Brně a já budu mít svatý klid O:)

Nicméně... Během toho co jsem nebyla doma tak se v naší domácnosti proběhli značné změny. Moji rodiče si konečně všechno vyříkali a doufám, že už nebudu muset prožívat ty jejich hádky. Chtějí to všechno napravit tak se nám (mě a bratrovi) začínají více věnovat a trávíme daleko více času soulu jako rodina. Dneska jsme byli v aqauparku a bylo to dost fajn. Jenom doufám, že se to něják nepokazí... Zítra budeme slavit bratrovi narozeniny tak se trochu bojím že po sobě budou štěkat...

Jinak co se týče blogu... Určitě jste zaznamenali nový design. Ten předtím mě už otravoval tak jsem ho prostě změnila:D Nejdřív jsem vůbec nevěděla ale trojúhelníky se mi zdáli jako dobrá volba. Je jednodušší ale jsem spokojená. Zítra bych chtěla stihnout napsat něco k tématu týdne protože se mi moc líbí. Navíc zítra budu doma tak budu mít čas a to samé platí i pro nadcházející týden. Už dnes začnu přemýšlet nad článkamy.

playlist | #003

18. july 2013 at 16:21 | Natt. |  music
Myslím, že už bylo na čase přidat nějaký ten playlist. Co se týče hudby tak jsem začala neskutečně milovat Thirty Seconds To Mars. Je to takový tvrdší šálek kávy ale začala jsem být závislá na hlase Jearda Leta. On je prostě úplně úžasnej! Něják mě k tomu dotáhla kamarádka ale já jsem je poslouchala už dříve. Obě jsme jim naprosto propadly! Takže si myslím, že se v mém playlistu objeví víc než jedna skladba od nich. Ale budou tu i jiní interpreti samozřejmě. Trochu i té taneční hudby a tak podobně. Jinak byla bych ráda za vaše typy na skladby a interprety. Chci poslouchat něco nového:)

1. Thirty Seconds To Mars - Night of the Hunter (VEVO Presents) {play}
2. Miley Cyrus - We Can't Stop {play}
3. Ellie Goulding - Burn {play}
4. Majk Spirit & Celeste Buckingham - I Was Wrong {play}
5. Far East Movement - Turn Up The Love ft. Cover Drive {play}
6. Olly Murs - Busy {play}
7. Thirty Seconds To Mars - Up In The Air {play}
8. Robin Thicke - Blurred Lines ft. T.I., Pharrell {play}
9. Avicii - Wake Me Up {play}
10. John Newman - Love Me Again {play}
11. Naughty Boy - La La La ft. Sam Smith {play}
12. OneRepublic - Counting Stars {play}
13. Daft Punk - Get Lucky ft. Pharrell Williams {play}
14. Biffy Clyro - Opposite {play}
15. Paramore - Still Into You {play}
16. Bruno Mars - Treasure {play}
17. Amy Macdonald - Slow It Down {play}
18. Biffy Clyro - Biblical {play}
19. Amy Winehouse - Tears Dry On Their Own {play}
20. Fergie - A Little Party Never Killed Nobody (All We Got) {play}

my favourite furniture? bed.

16. july 2013 at 21:00 | Natt. |  journal
Na konci června si možná pamatujete, že jsem psala jsem jsem si koupila zebrované povlečení. Fotku jsem měla schovanou už déle ale něják jsem se nedostala k tomu ji sem dát. Povlečení jsem si koupila v Jisku za pouhých 150,-. Měli ho tam ve slevě a já jsem si ho prostě musela koupit! Je z takové jakoby šusťákové látky a toho jsem se bála. Že to bude třeba prosívtat nebo se to na mě bude lepit... Omyl! Ne prosvítá a nelepí se. Naopak když je mi vedro tak mě chladí a když se mi zima tak hřeje. Jsem s ním velmi spokojená.

Na fotkách si určitě všimnete, že mám s bratrem poschoďovku. Máme malí pokoj a i dům tak celkově takže je to praktické řešení v našem společném pokoji. Ve společných pokojích bývá dost málo soukromí což mi ostatní určitě potvrdí obzvláště když ho sdílíte s mladším sourozencem. Mé prostředí kolem postele jsem si vyzdobila různými obrázky, postery s oblíbenými filmy a dosáhla jsem takového svého místečka. Přes školní rok se tam učím, kreslím, píšu... Prakticky všechno když jsem doma. Prostě ten můj koutek miluju. Klidně se můžete inspirovat a polepit si taky tak váš koutek. Mám tam i pár obrázku typu ''before i die'' a vždy když tam ležím, tak si je čtu a přemýšlím, jestli si je někdy splním.
Co na to říkáte? Jak máte vyzdobený váš pokoj?

outfit #003

14. july 2013 at 21:00 | Natt.
Jééj dlouho jsem nepřidala žádný outfit. Ani nevím proč jsem tuto rubriku vůbec zakládala ale je to taková rezerva že když nevím co psát nebo se mi moc nechce psát nebo chci něco přednastavit jak je to zrovna teď. Sice to většinu nebude zajímat ale co nadělám no. Trochu jsem si pohrála na polyvero.com a vytvořila čtyči jednoduché letní outfity. Tyto outfity jsou hodně můj styl nebo spíš způsob jak řeším teplé dny. Nebo spíš neřeším... Vezmu kraťasy a tílko a je to. Myslím, že s pěkným tílkem a kraťasemi se dá udělat velká paráda:) Kraťase preferuji ty ryflové protože se hodí snad ke všemu a seženete je kdekoliv nebo si je uděláte ze starých jeansů.
Tops, shorts and shoes

nobody is forever young.

12. july 2013 at 21:00 | Natt. |  themed articles.
Když jsem viděla nové téma týdne tak jsem si řekla ''Sakra, na to zase nic nenapíšu'' ale pak jsem zapojila do práce i můj mozek a hned jsem dostala neskutečně moc nápadu jaké věci bych chtěla v tomto článku zmínit. Opět vám říkám dopředu, že jsem vypadla ze cviku co se týká psaní tématických článků. Tento bude můj druhý na tomto blogu. Buď to dopadne dobře, nebo naprosto strašně.
Důchodci. První slova která mě napadají - prarodiče, vrásky, láska, vzpomínky. Tyhle čtyři slova. Nikdo nežijeme věčně a každý jednou budeme mít vrásky, šedivé a řídké vlasy. Je to součástí života. Ukázkou toho jsou právě naše babičky a dědečkové. Rodiče našich rodičů. Mají plnou hlavu vzpomínek, důležitých historických událostí ale třeba i bláznivých zážitků z dovolených s vašimi rodiči. Upřímně si nedokážu představit mé dětství bez babiček a dědečků. Pro mě to jsou lidé, kteří mě milovali ještě před tím, že vůbec zjistili že se narodím protože každý rodič který provdá dceru se nemůže dočkat vnoučátek. Ty pak rozmazluje ale zároveň i vychovává.

Co je ale na prarodičích nevýhoda je to, že od nás odchází dříve, než máme potomky my. Nebo si to tak teda myslím... Já se toho strašně bojím. Babička (maminka mojí mamky) žije už 10 let bez svého muže. Byly mi čtyři když děda umřel ale pamatuji si ho. Jak mě učil řídit, kupoval mi nanuky a protože byl zoolog tak mě i mého bratra dost často brával sebou na kontroly do družstev a na různé statky. Pamatuji si, že když jsem byla ještě v kočárku, tak mě děda s babičkou vzali do kravína kde mě olízla kráva:D Asi se budete smát ale já si to do teď pamatuju a babička taky. Je to snad jedna z nejkrásnějších a nejmilejších vzpomínek z mého dětství. Babička letos oslavila své 69. narozeniny a příští rok jí bude 70. Co mě nejvíce těší tak to, jak je čiperná. Jezdí na kole, chodí na výšlapy, stará se o vnoučata a svou krásnou zahrádku. Ta tu semnou ještě dlouho bude:)


Samozřejmě mám i prarodiče z taťkové strany ale ty bohužel moc často nevídám. Tak 2x do roka... Bydlí v Brně a to je od nás poměrně daleko. Navíc tam nemají rádi mamku. Nejezdí tam s námi už asi 5 let. Naše rodina je vůbec celá rozhádaná ale to je něco jiného. Nevím ale moc je nemusím nebo k nim nemám tak blízko jako k babičce (maminky mojí mamky) která bydlí hned přes kopec. Je to určitě tím o tom nepochybuji ale i tak je mám ráda:) Jezdím tam většinou na vánoce a to tam přiberu nejméně 5 kilo.:D

Tohle by byla asi první číst článku. Teď mě napadlo ještě jedno téma které se týká důchodců a to jsou podvody. Člověk jak se starý, tak začne důvěřovat i neznámým lidem. Mám namysli takové ty propagační agentury které vám nabízí deku za 5 000,-. Takových podvodníků je neskutečně moc. Senioři jim dají ty peníze a buď jim produkt nedají nebo je poškozený. Prostě je podvedou. Podle mě tihle lidi nemají vůbec žádnou úctu ke starším lidem a chtějí na nich sprostě vydělat velké peníze. Ani nevíte jak moc je mi z nich špatně... Nedávno jsem slyšela o nějakém dokumentu. Jmenuje se Šmejdi (ten název to naprosto vystihuje). Je to právě o podvodech na seniory. Podívejte se jenom na ukázky a určitě vám to zvedne tlak. Více na informací zde... Sama jsem kroutila hlavou co všechno si dovolí...

Už mě nic k tomuto tématu nenapadá. Důchodci pro mě jsou lidi, kterým je potřeba být ohledulný a upřímný protože jednou taky budeme na jejich místě my:)

wolfs.

10. july 2013 at 21:00 | Natt. |  themed pictures
Jako další téma do téhle rubriky jsem si vyprala pro mě velmi inspirativní a krásné zvíře. Vlka/huskyho. Tuhle rasů psu naprosto miluju. Jsou to naprosto krásná stvoření. Ikdyž si uvědomím, že v některých severních zemích nejsou vlci zrovna vítaní. Někdy dokonce i zabíjejí ale je to v jejich divoké povaze a konec konců něják se uživit musí. Jsem ráda že tady takový problém nemáme protože strašně nerada bych si tohle zvíře zhnusila. Až budu bydlet sama tak ybch si chtěla huskyho pořídit ale musela bych mít velký byt protože jsou to prostě psiska. Ale krásní:3 Úplně miluju ty jejich oči. Pamatuju si, že jsem jednou byla ve městě a seděla na lavičce a hned vedle mě se posadila holčina s krásným velkým huskym. Hned mě začal oblizovat a já se jí ptala jak se jmenuje a tak. Takové velké roztomilé slombidlo:3 Pamatuju si, že jsem ho jednou zkoušela nakreslit ale výsledek... No nic moc:D Jaký je váš názor na vlky nebo husky?

taneční tábor | 9.7 ~ 18.7

8. july 2013 at 19:11 | Natt. |  some news
Hello my dalrings ♥
Ach je to tady! Konečně zítra odjíždím na taneční tábor. Celí rok jsem se na to těšila a teď je to tu. Upřímně trochu se bojím protože dlouho jsem na táboře nebyla a zapomněla jsem jak to tam chodí ale tak jede tam semnou moje kamarádka a bratr takže se snad nemám čeho bát. Odjíždím zítra z Olomouce a vracím se příští čtvrtek což je deset dní.

Oblečení jsem si už sbalila včera. Dneska mi mamka koupila ještě dvě krásné sportovní podprsenky. Jednu černou a druhou neodově oranžovou. Jsou dokonalé:3 Dopoledne jsem chystala články. Sice jsem říkala že nic přednastavovat nebudu ale nakonec jsem se přemohla. Ani mi to nevadilo tak snad je bude někdo číst. Budou se tu objevovat obden vždy v 21:00 což je celkem rozumné ne? V pátek tu bude dokonce i článek na téma týdne tak si i něco počtete. Jinak tam jsou takové jednoduché články jenom na doplnění rubrik.

No nic... Jdu ještě odpovědět na komentáře a podívat se na mé oblíbené blogy. Pak dobalit ještě kosmetiku a dát všechno do tašek a zítra kolem druhé-třetí odjíždíme:) Mamka mi nechtěla dovolit si můj mobil. Aby mi ho někdo neukradl ale překecala jsem si, že ho budu střežit jako oko v hlavě tak se sem budu chodit jenom dívat copak mi píšete a na vše odpovím jak přijedu. Jenom fakt doufám, že ty články bude někdo číst... No nic valím do sprchy tak se tu lidičky pěkně mějte a užívejte si prázdnin.

S láskou Vaše adminka tohoto
blogu Natt.

that pain was my worst pain in all my life.

6. july 2013 at 22:40 | Natt. |  journal
Tak dnes jsem tu se zápisem do deníčku. Bohužel se nezmůžu na nějaký lepší článek což mě štve... Jak jste si asi všimli, tak články přidávám většinou až po osmé hodině večer. Proč? Protože přes den nemám čas a ani moc chuť něco psát. Dříve mi to šlo ale teď jsem schopná si tak přečíst komentáře, odpovědět, podívat se na mé oblíbené blogy a to je tak asi vše. Je to asi počasím nebo tím, že mi naše rodina furt dělá program a když né ona tak já sama. Prostě si užívám prázdniny jak to jen jde.

Nebo spíš jak to jen šlo... Už podle názvu tohoto článku možná tušíte, že se mi něco stalo a že to hodně bolelo/bolí. No... Nečekejte zlobené srdce nebo nějaké zklamání ohledně čehokoliv. Mrskla jsem sebou na bruslích:D Byli jsme s bratrem a taťkou na cyklostezce na které jsme před tím ještě nikdy nebyli takže jsem neznala ani terén. Krásně jsem se rozjela a najednou vidím nějaké kopečky, sjezdy a výjezdy. Hned mi bylo jasné že sebou plesknu na zem ale že to bude tak bolet jsem vážně nevěděla. Jako dost solidně jsem si narazila kostrč. Prvních pár sekund jsem myslela že jsem si snad zlobila nějaký obratel nebo něco. Každopádně šok z pádu jsem měla pořádný. Začala se mi točit hlava, brnět, zalehli mi uši a neskutečně mě píchalo jakoby pod čelistí.Přísahám, že tohle bych nepřála nikomu prožít ikdyž se vám to může zdát jako totální prkotina. Chtěla jsem pak jet dál ale jsem ráda že jsem nejela protože zpět bych se už asi nedostala. Vtipné je, že jsem si nic neodřela nebo třeba neroztrhla kalhoty. Jsem prostě talent no... Nejtěžší je pro mě vysedat z auta a rychlejší chůze. Chodím jako chlap a nejsem schopná dávat ty nohy před sebe jak jsem zvyklá. Dneska to už tak moc nebolí ale včera to byla síla to vám říkám! Nejvíc se bojím, že mě to bude bolet i na tom tanečním táboře na který jedu v úterý. To mě asi jebne... Budu nadopovaná práškami od bolesti a vším už to vidím.

No ale přejdeme k nějaké příjemnější věci. Ve čtvrtek jsem byla s kamarádkou v kině na Já padouch 2. Pokud milujete pohádky od Disneyho stejně moc jako já určitě doporučuji! Je tam neskutečně mnoho hlášek a vtipných scének s mimoni:3 Ti jsou na celém filmu nejlepší a dávají tomu strašně moc. Ještě bych chtěla jít na Univerzitu pro příšerky ale zrovna jsem na tom táboře když to dávají u nás v kině takže nic no. Asi vám přijdu strašně dětinská ale já ty pohádky prostě miluju a milovat budu!

Když jsem narazila na filmy a tak... Tak se furt dívám na The Lying Game a je to prostě úplně brutální seriál! Škoda že má jenom dvě série a druhá jenom deset epizod. Dneska nebo zítra to nejspíš dokoukám tak se asi zase začnu dívat na Teen Wolf nebo Pretty Little Liars protože tam mám hrubé nedostatky ale podle času. Jinak napište mi nějaké filmy. Nevím na co se mám jinak dívat a seriály furt dokola mě už moc nebaví.

Jinak jsem se nakonec rozhodla, že po dobu co budu na táboře nebudu nic přednastavovat. Musela bych při nejlepším už teď začít a to se mi nechce takže to deset dní budete muset vydržet:P Ale to zvládnete:D Upřímně ani teď nevím co bych sem psala. Baví mě psát články do 'my current passions' ale tak tím vám tady nemůžu spamovat. No, musím něco vymyslet.

photography by me | friends

3. july 2013 at 19:12 | Natt. |  photography by me
Před chvilkou jsem dojela z koupaliště kde to bylo super! Voda ochlazující a sluníčko krásné hřálo. Ohřála jsem si svůj oběd (vepřové mini staky s chlebem) a načítá se mi díl The Lying Game. Ten seriál jsem si naprosto zamilovala:3 Nicméně tyto fotky jsem chtěla přidat už dopoledně ale bohužel mě brácha vykopl z noťasu. Šmejd! Jsou to fotky té kamarádky a kamaráda které jsem fotila v pondělí. Nečekejte žádné zázraky! Jsem naprostý amatér... Kdybych neuměla v photoshopu tak ty fotky stojí za prd... Každopádně chci slyšet váš názor:) Snad se budou líbit...


i have so great life.

2. july 2013 at 22:06 | Natt. |  journal

sledujte mě na instagram | zapojte se do giveaway | sledujte mě na bloglovinu

Zdravím mí čtenáři:) Tak jak si užíváte prázdniny? Já jen jak to jde! Každý den tento týden mám něco naplánovaného... Včera jsem fotila kamarádku+kamaráda, dneska jsem byla na koupališti, zítra jdu taky na koupaliště, ve čtvrtek jdu do kina a v pátek se ještě uvidí no:D Jsem ráda že nejsem celé dny doma u notebooku a nebo tak. Fakt si užívám jak to jenom jde a vám doporučuji to samé dokud je přijatelné počasí. Každopádně si uvědomuji, jak dobrý mám momentálně život. Naši jsou v pohodě, počasí je krásné, máme volno, ohledně kluků je to taky v poho... Nic mi nechybí!

No, vlastně dneska jsem měla taky jít fotit. Nevím co těm holkám přeletělo přes nos když já nejsem vůbec dobrá fotografka a zrovna v našem městě je X holčin které dělají lepší fotky než já a nic si za to taky neberou. Ale zpět k tématu... Nešla jsem fotit protože se mi rozbil foťák. Nebo s ním prostě něco je... Nechce se zapnout. Zkoušela jsem měnit baterky, paměťovku ale prostě nevím no:/ Každopádně se to musí zpravit do toho Londýna! Jinak asi umřu... Ale zítra vám sem možná dám fotky té holčiny protože si myslím, že se mi povedly:) Udělám takovou koláž asi... Uvidím.

Jo málem bych zapomněla. Minulý čtvrtek jsem byla u kadeřnice. Nechávala jsem si zastřihnout konečky a takový jemný melír. Mám ho jenom po povrchu a je světle hnědý/zrzavý. Ani nemáte páru jak jsem spokojená a jak moc udělá taková prkotina. Sice jsem tam nechala skoro 400,- ale stojí to za to!

Abych nezapomněla... Dneska mi mamka zaplatila nové plavky:3 Koupila jsem si je přes votočvohoz.cz. Jsou úplně nová, růžové z Tally Weijlu. Už se jich nemůžu dočkat! Pak vám sem určitě hodím fotku.

Jinak bych vám chtěla neskutečně moc poděkovat za včerejší návštěvnost! Bylo tu přes 40 lidí což je pro mě naprosto neskutečné! Fakt moc děkuju:) Teď se budu snažit tu každý den nějaký jednoduchý článeček dát ať už to jsou fotky, deníček nebo něco jiného. Samozřejmě tady nebudu sedět celí den ale nebudu na vás kašlat. Taky už přemýšlím, jak to udělat když budu na táboře. Jestli něco přednastavím nebo ne... Co vy na to? Já si už jdu lehnout ať jsem na zítra fit:3 Tak se mějte a užívejte volna!