August 2013

Chorvatsko | 30.8 - 10.9

29. august 2013 at 20:59 | Natt. |  some news
Zdravím lidičky:) Jak jsem již zmiňovala v minulých X článcích, zítra jedu do Chorvatska! Upřímně jsme tohle s našima vůbec neplánovali ale je to náhrada za zkaženou/nekonanou dovolenou v Londýně... Alespoň něco no... A ano, zmeškám první týden školy. Můj první týden v devítce. Kdybych napsala že mě to štve, tak bych lhala. Je mi to celkem úplně jedno...

Neberu si notebook a není tam myslím ani wi-fi což je svým způsobem dobře protože se na deset dní totálně odpojím od světa. Sice mám internet v mobilu ale tam budu trávit minimum času. Chceme si to hlavně s mamkou pořádně užít a načerpat co nejvíce energie na dalších deset měsíců... Budu určitě přidávat fotky na můj i n s t a g r a m takže ten sledujte jestli chcete:)

Každopádně vám přeji pokud možno co nejlepší start do nového školního roku. Těm co jdou stejně jako já do devítky tak ať si užijou poslední rok na základkách nebo gymplech před nástupem na střední školy. A prostě pro všechny to nejlepší!:) Co vám můžu slíbit po mém příjezdu domů tak to jsou určitě fotky, deníček a taky 30 denní challenge o mě na který se můžete těšit/netěšit. Článek sem zveřejním už dnes protože zítra mít čas už fakt nebudu...

S láskou Vaše adminka tohoto
blogu Natt.

graphic update | #002

28. august 2013 at 13:38 | Natt.
Fujky! Taky máte tak škaredé počasí? U nás už třetí den prší. Jasně, bylo to potřeba po těch vedrech ale s deštěm přišlo i ochlazení a mě je furt zima. Už se těším jak si v Chorvatsku ohřeju kosti:3

Nicméně k grafice. Už před nějakou dobou jsem udělala dva rozvrhy hodin. Ať chceme nebo ne, škole nás přivítá už příští pondělí a myslím, že rozvrhy se budou hodit. Mě osobně se líbí. Našla jsem skvělí pattern tak jsem ho hned použila.

Jeden den jsem jenom tak brouzdala po FB a narazila na fotku Demi Lovato. Nedalo mi to a já s ní prostě musela udělat nějakou grafiku, Takže jsem nakonec udělala jeden banner s Demi a ten se mi taky líbí. Zapojila jsem i menší animaci a... prostě se mi to líbí:D

A na konec jsem teď narychlo udělala tři animace s úvody k mím oblíbeným seriálům (TW, TVD a PLL). Byla to fakt rychlovka a jsou strašně jednoduché. Nejvíc se mi asi líbí ta k Teen Wolf a nejmíň k Pretty Little Liars protože tu jsem naprosto odbyla. Však posuďte sami... Kdyby jste chtěli ještě nějakou animaci s úvodem k nějakému seriálu tak klidně napište a když budu mít čas a nebu se budu nudit tak ji klidně udělám:)

Ani nevíte, jak strašně rychle mi tento týden utíká... Mamka furt stresuje s balením do Chorvatska a furt je co zařizovat. Ve škole nás omluvila a dokonce nám ředitelka s mou třídní učitelkou popřáli, ať si to užijeme. Hihi závidí:3 Ale nemine mě to... Nejspíš nic přednastavovat nebudu protože absolutně nevím co... Možná na pár dní ale uvidím:)

BOOK | Beautiful dead: Phoenix

27. august 2013 at 22:06 | Natt. |  books rewievs

Český název: Krásní mrtví - Phoenix | Nakladatelství: Fragment
Autorka: Eden Maguire | Počet stran: 280 | Rok vydání: 2012

Popis: Nejsou živí. Nejsou mrtví. Něco mezi tím. Darina již pomohla objasnit tajemství smrti Jonase, Arizony a Summer. Nyní ji čeká to nejtěžší... Odhalit okolnosti záhadné smrti Phoenixe. Krásný mrtvý Phoenix, Darinin kluk, její největší láska. Už je to skoro rok, co zemřel, a oficiální verze vypovídá o rvačce na benzínce, při které byl ubodán. Kdo je zodpovědný za jeho smrt? Darina ví, že to musí zjistit, a že pak Phoenixe ztratí navždy... Opouštějí ji síly, nenachází u nikoho pomoc. Dokonce samotný Phoenix jako by pravdu znát nechtěl. Neviditelná křídla tlučou a Krásní mrtví nenaleznou klid, dokud pravda nevyjde najevo. Čas běží...

Můj názor: Přečetla jsem celou edici Krásných mrtvých a poslední díl mě naprosto dostal! Už ty předchozí díly byly naprosto skvostné ale tenhle poslední je skvělým zakončením této série knih. Měla jsem ji přečtenou ani né za týden. To je u mě rekord. Normálně knížku která má přes 200 stran čtu minimálně dva měsíce ale tohle byl fofr. Mě se knihy od Eden čtou strašně dobře a obzvlášť Krásní mrtví. Je to něco jiného než upíři nebo vlkodlaci nebo cokoliv s čím kdo přišel.... Podle mě je to vymyšlené naprosto geniálně. Knížka má sice jenom dvanáct kapitol ale na můj vkus je to dobře rozkouskované. Přiznám se, že jednu celou kapitolu jsem četla se spadnutou čelistí a ke konci se slzami v očích... Nechci vyzrazovat, co se stalo kdyby si někdo náhodou někdo tuhle knihu koupil tak ať je překvapený. Myslím, že to určitě stojí za to!

Co ale určitě doporučuji tak to číst od začátku. Sama si nedokážu představit, že bych si koupila třeba první předposlední díl... Nehledě k tomu že ty ostatní jsou taky skvělé... Patří určitě mezi levnější knihy které stojí něco kolo 200,- což v dnešní době není moc...

life is too short to wait.

25. august 2013 at 17:47 | Natt. |  themed articles.
Dobré no... Už ani nevím, jak začít psát článek. To jsem teda dopadla. Nicméně jsem slibovala článek na téma týdne. Nejsem si jistá ale není tady tohle téma už druhý týden? Myslím, že na tohle téma se toho dá napsat vážně dost takže správci blog.cz to asi prodloužili. Jsem zvědavá jak tento článek dopadne protože náladu na psaní moc nemám a doufám, že se do toho dostanu.
Život. Každý z nás ho má jiný a podle mě je jen na nás jestli ho hodláme promarnit a nebo si ho užívat naplno. Během života se naučíme strašně moc věci a měli bychom si vážit každého dne, protože ať chceme nebo ne, nikdy nevíme, který bude náš poslední. Myslím, že každý z nás si minimálně jednou za život řekl, proč se sakra narodil ale všechno má svůj důvod no ne? Někteří z nás za svůj život učiní pro lidstvo veliké objevy a to jim pak děkujeme za to, že žili a že něco posunuli o level dál. Život není vždy spravedlivý... Odcházejí a zase přicházejí z něj naši nejbližší ale to k tomu prostě patří.

Narodíme se, dospějeme, zestárneme a odejdeme. Tak to prostě beru já ale né něják negativně. Kdyby jsme byli nesmrtelní tak by nás tu bylo moc a to by nebylo dobré. Jasně, každý teenager si přeje být věčně mladý. I já samozřejmě ale stejně vím, jak to dopadne. Myslím si, že zrovna v těchto letech si musíme užívat absolutně všechno! Prožít si první lásku, zlomené srdce, dokončit všechny studia (pokud možno úspěšně) a X dalších věcí. Každý máme své sny které bezpochyby patří k našim životům a je jen a jen na nás co pro to uděláme abychom si je splnili. Nenechat negativní věci aby nás ovládly ale hodit je za hlavu a zaměřit se na ty pozitivní! Každý je za svůj život zodpovědný a nenechte, aby ho ovládla někdo jiný, než vy sami.

Buďte vděční vašim rodičům, že vás přivedly na svět a vy můžete vidět tolik krásy a poznat tolik věcí. Vím, že někteří to štěstí nemají... Že třeba nechodí nebo nevidí a proto buďte rádi, že jste zdraví a že netrpíte to, co ti ostatní.

new design & some news.

24. august 2013 at 22:24 | Natt. |  some news
Ano! Ještě jsem na světě... Přiznám se, že nemám vůbec náladu na blog ale zítra chci napsat článek na téma týdne a připravit i nějaké další články na další týden/týdny. Něco málo vám přednastavím po dobu co budu v Chorvatsku. Nebudeme tam mít wi-fi a notebook se mi tahat nechce... Chci si odpočinout a být ráda za chvíle strávené na plážy a přitom bych mohla sedět ve školní lavici. Samozřejmě budu fotit takže se pak těšte na fotky. Nicméně jsem dneska udělala nový design. Tentokrát jsem použila fotku Kristen Stewart ♥ Jsem její velká fanynka a Kris má prostě krásné fotky... Jsou to takové tmavší barvy ale uklidňují mě a design se mi jako celek vcelku líbí. Takže ták no... Teď si už jdu lehnout a zítra mě tu máte v plné parádě:)

this summer has got everything.

18. august 2013 at 21:31 | Natt. |  journal
Hello there! Už jenom dva týdny do konce prázdnin... Síla co? Já teda tři protože jedu ještě do toho Chorvatska ale všechno to uteče strašně rychle a nastane dalších deset měsíců školy. Fuj mám z toho husí kůži. Nicméně mám se skvěle. Fakt nic mi nechybí ale to celé prázdniny. Minulý týden jsme s mamkou předělávali náš (můj a bratrův) pokoj a jsem se změnou neskutečně spokojená. Hned se mi tu líp žije. Konečně jsme zlikvidovaly všechny zbytečné věci a udělalo se spoustu volného místa. Fakt jsem spokojená.

Už skoro čtrnáct dní jsem nebyla na žádném koupališti. Trochu mě to štve a vcelku i chybí ale nejsou moc teploty na koupání. Dneska třeba bylo ale voda by byla ledová protože by nebyla ohřátá. Ale v Chorvatsku si to vynahradím. Pane jo jak já se tam neskutečně těším. Na slanou vodu, pláže a sluníčko! První týden školy je stejně celkem o ničem a pak už budu podstivá žačka. Furt jsem mimo z toho, že půjdu do devítky. Vím, není to nic moc podstatného ale pro mě je to trochu nemožné... Už teď jsem si jistá, že mi bude základka chybět.
Jenom doufám, že celé září bude ještě teplé. Nemám ráda to podzimní sychravé počasí. Září může být ještě krásné a říjen taky. V listopadu se už tak něják počítá s tím, že bud hnusně.

Určitě jste zvědaví, jak odůvodním název článku a animaci. Prostě jsem jenom chtěla říct, že těmto prázdninám absolutně nic nechybí. Zážitky, kamarádi, rodina a dokonce i letní polibky. Nebudu tu vypisovat, jaký vztah mám s tím dotyčným protože by mě minimálně polovina čtenářů totálně odsoudila. Prostě jsme kamarádi a ty pusy byly absolutně spoutaní. Prostě jsme šťastní a já jsem ráda, že budu mít na co vzpomínat.

Zítra ke mě dojede kamarádka na tři dny. Je to ta, u které jsem já byla deset dnů. Trochu nefér ale máme oproti nim dost menší dům a kdyby tady byla déle, tak by jsme se asi pozabíjeli. Každopádně se na nic strašně moc těším ale tady určitě nebudu. Uvidím jak to bude potom ale chtěla bych tu dát více článku no. Ovšem když nebude nálada, tak to nemá cenu...

Jinak čtu čtu a čtu. Už mám skoro dočtený poslední díl Krásných prvních a pak budu číst Hry lží. Už se moc těším! Nemáte ještě nějaký typ na knihy? Co mám shánět dále?

photography by me | Prague

17. august 2013 at 22:14 | Natt. |  photography by me
Krásný večer:) Jak jste si určitě všimli, tak moje aktivita je strašná. Nemám vůbec chuť psát prostě... Dneska jsem dospávala ještě včerejší den protože jsem vstávala o čtvrt na pět aby jsme stihly vlak. Nicméně v Praze bylo blaze. To město je prostě úžasné! Sice bylo plné turistů ale je to skvost Česka jak po architektonické stránce tak po dějepisné. Počasí bylo krásné takže jsem si nemohla na nic stěžovat.

Mamka měla nějakého známého, který dělá v Obecním domě a domluvila mi exkurzi. Možná víte, že je tam výstava plakátů malíře Alfonse Muchy která je unikátní a vstupenky nejsou moc levné... No, já to měla zadarmo. Některá díla byla fakt dokonalá! Většina s francouzským textem ale našla jsem tam i s českým. Taky jsem viděla části Obecního dobu, které byli veřejnosti nepřístupné a tam se mohlo i fotit takže všechny fotky co jsou focené v interiéru jsou z tama. Snad se budou fotky líbit. Některé jsou fakt strašné takže předem varuji... Díky bože za Photoshop!


tomorrow Prague.

15. august 2013 at 18:04 | Natt. |  some news
Ahojte mí milí:) Omlouvám se, že nic nepřidávám ale absolutně se mi nechce. Vždy, když jsem si najela na nový článek tak sem ho v panelu nechala klidně dvě hodiny bez povšimnutí. Nápady a témata na články mám ale prostě se mi nechce. Říkala jsem si, že alespoň ten blbej deníček bych mohla napsat ať víte že žiju ale ani to ne. Celej týden jsem byla doma. Nějaké teploty na koupání zrovna nebyli tak jsem byla v klídku doma. S mamkou jsme upravovali náš pokoj a mám ho teď mnohem víc radši než předtím.

Nicméně... Mamka mi udělala překvapení. Včera když dojela z práce tak mi řekla, že zítra jedeme na celí den do Prahy! Strašně moc se těším. Nechci nakupovat nebo tak ale prostě projít se po památkách a všechno to pofotit ať mám nějaké vzpomínky a kvalitnější fotky (snad). Takže se strašně těším. Jedeme zítra ráno brzy vlakem ale nevadí mi to protože se kdyžtak ještě prospím ve vlaku. Jak si užíváte prázdniny vy?


nail art by me | #002 | pink princess

13. august 2013 at 13:58 | Natt.
Hi there:) Omlouvám se, že jsem nic nepřidala ale prostě jsem neměla náladu na psaní. Nápady by i byly ale nálada ne. Třeba mě to chytne a budu psát jak o život. Dneska jsem se probudila až okolo jedenácté. Tak dlouho jsem spala snad jenom jednou o prázdninách. Brácha není doma takže mám klid a prázdný dům. Včera jsem si koupila další knihu a to 'Hru lží' o které jsem Vám psala. Dvě knihy za týden... To je moc. Ale zase si už dlouho žádnou nekoupím nejspíš.

Nicméně teď tu pro Vás mám takový jednodušší článek. Včera když jsem byla ve městě tak jsem zašla i do drogérie kde jsem si koupila pískový lak na nehty od Gabrielle Salvate. Četla jsem o nich někde na internetu a přišlo mi to velmi zajímavé. Samozřejmě, že odstín který jsem chtěla už neměli tak jsem si nakonec vzala takový jemný růžový odstín 07 Princess. Nejdříve se mi nelíbil ale teď už ano. Mám vcelku opálené ruce a ta světle růžová pěkně září a nehty mi přijdou delší. Máte je někdo? Jaký je váš názor?


30 facts about Natt.

9. august 2013 at 22:18 | Natt. |  my mind
Přeji krásný večer:) Fuu konečně si od těch vysokých teplot alespoň trochu odpočineme. Já na víkend v plánu nic nemám. Nejspíš budeme uklízet v pokoji a pak možná pojedeme na brusle nebo kolo. Dneska jsem byla v tom městě. Koupila jsem si jedno třičko s dlouhým rukávem a knihu Krásní mrtví: Phoenix ♥ Četl to někdo? Určitě vám tuhle knihu a ostatní díly můžu jenom doporučit. Já jsem je přečetla všechny a teď jsem si koupila poslední takže určitě čekejte po dočtení recenzi. Včera jsem zkoukla dva filmy takže na ty taky čekejte recenze.

Tenhle článek jste už určitě viděli na jiných blozích (skloňování slova 'blog' mi dělá problém, takže se omlouvám jestli je to špatně) a myslím, že je to dobrý způsob jak mě více poznat. Nejdříve jsem váhala jestli mám přidat i svou fotku ale mám ji i v rozcestníku takže je to jedno. Alespoň si budete jistí, že nejsem nějakej fejk. Vcelku ráda píšu články o sobě protože pomocí nich poznávám lépe sama sebe. Ujetý ale je to tak... Třicet mi přišlo jako ideální číslo. Ani málo ani moc. Určitě si po tomto článku uděláte o mě nějaký obrázek a svůj názor na mou osobu. Když mi ho budete chtít zdělit, tak klidně napište do komentářů ať už je kladný nebo záporný:) ask me.

1. Mám sourozence, mladšího bratra.
2. Nemám ráda hlasitou hudbu ve sluchátkách.
3. Mám velký respekt a vážím si starších lidí (rodičů, učitelů, trenérů atd...)
4. Nesnáším svoje zuby.
5. Mám smysl pro humor a strašně ráda se směju.
6. Přijdu si totálně odlišná od mích spolužáků.
7. Líbí se mi můj obličej protože jsem ještě nikdy nepotkala nikoho mě podobného.
8. Miluju angličtinu ikdyž mi moc nejde.
9. Neskutečně ráda vařím.
10. Nemám strach z pavouků ani hadů ale z myší a žraloků.
11. Nikdy bych si nenabarvila vlasy.
12. Jsem posedlá náušnicemi.
13. Někdy se až moc vychloubám mým bratrem který dělá box.
14. Chtěla bych jít na střední se zaměřením na grafiku ale žádná nesplňuje kritéria mích rodičů.
15. Zajímám se o techniku a počítače.
16. Nenávidím matematiku, chemii a fyziku.
17. Jsem anti-talent na atletiku a gymnastiku.
18. Nikdy bych nikoho nepodvedla.
19. Je mi 14 a netoužím po jakékoliv lásce.
20. Mám ráda své ďolíčky
21. Ještě před rokem jsem se cítila vysoká. Teď si přijdu malá.
22. Jsem dyslektik a dysgrafik.
23. Jsem až moc ochotná.
24. Těším se na svou první brigádu.
25. Bojím/nechci se vdávat.
26. Chi aby se mí rodiče rozvedli.
27. Nenávidím vesnici v které žiju a chci se přestěhovat do bytu ve městě.
28. Chtěla jsem být fotografkou.
29. Chci se naučit jazyky a odstěhovat se z ČR.
30. Mám neskutečně klidnou mysl a málo kdy zmatkuji.

DIY shorts & t-shirt by me.

8. august 2013 at 14:08 | Natt.
Hi guys! Tak jsem se vrátila ze ''stanovačky''. Nakonec z toho nebyla stanovačka protože jsme měli problém najít místo kde. Tak jsme byli venku do půl jedenácté ale byla nuda. Nebyli jsme tam kompletní parta tak možná proto. Každopádně mi přikázaly, že tam ještě minimálně jednou musím přijet. Sad to už bude lepší. Zítra už musím jet do toho města sakryš. Ikdyž bude sebevětší vedro... Dneska mi k mamce do práce přišly nové tenisky. Jsou něco jako tento styl akorát nejsou značkové a jsou neonově růžové takže se už nemůžu dočkat, jak mi je mamka dnes doveze.

V minulém články jste se mohli dočíst, že mám připravený ''spešl'' článek. No, nakonec asi tak speciální nebude. Jedná se o to, že jsem se v pondělí strašně nudila a tak jsem si na youtube našla návody jak vylepšit svoje oblečení. Já jsem si vylepšila kraťase a tričko. Každopádně budu ráda za váš názor na moje ''výrobky''. Určitě se mi taky pochlubte jestli jste doma něco zkoušeli:)


shopping & presents | #005

6. august 2013 at 18:51 | Natt. |  shopping & present
Jak jste už někteří četli v minulém článku, tak mám připravený nový příspěvek s mými úlovky z nákupů. No, je toho poměrně dost a jsem zvědavá jak to všechno popíšu. Ale určitě ode mě nečekejte ceny. Ty si už vážně nepamatuju... U některých věcí ano ale ne u všeho. Každopádně ze všech věcí mám neskutečnou radost. Tohle byl takový můj záložní článek ale dám vám ho sem už dnes. Měla jsem jet do města ale nakonec jsem v tom vedru zůstala doma. Pojedu tam v pátek... Zítra nejspíš pojedu na koupaliště a uvidím jestli tam zůstanu u kamarádky na stanovačku:3 Moc bych chtěla takže uvidím jak to udělám s články ale mám pro vás připravený takový ''spešl'' který se vám bude snad líbit... Bude spíš o módě a přidám i své fotky. Jednoduše jsem dnes měla DIY záchvat takže se těšte na článek.

Začnu věcmi z Gateu který jsem navštívila, když jsem byla u kamarádky na prázdninách. Tam jsem si toho koupila fakt dost. První věc co padla do oka mé kamarádce byla bílá košile bez rukávů se zlatými knoflíčky. Byla jsem vcelku velký odpůrce košil bez rukávů ale podlehla jsem jim! Jsem strašně ráda že jsem si ji koupila a vůbec toho nelituji. To by byla věc kterou mě donutila si ji koupit kamarádka... Já jsem jako první zahlédla tričko s nápisem ''wondreful''. To jsem si prostě vzít musela! A hned po něm následovali černé gumové žabky se zlatými piramidkami. Nějaké takové boty jsem prostě potřebovala a byli za rozumnou cenu takže jsem neváhala. No a nakonec jsem si koupila čtyři páry náušnic. Jsem strašnej maniak na náušnice a vždy když někam jedu tak si je musím koupit!


tag about series.

6. august 2013 at 10:47 | Natt. |  tags
Přeji krásné úterní dopoledne:) Konečně jsem se vyspala! Probudila jsem se v devět hodin s pocitem naprosté vyspanosti. Nevím v kolik jsem usnula ale fakt dobře se mi spalo. Hned jsem si šla dát sprchu a uvařila si ranní kávu. Začátek krásného dne. Po obědě nejspíš pojedu do města... Musím se podívat po nějakých tílkách a kosmetice co mi chybí. Už asi dva dny mám nachystané fotky do rubriky ''shopping & present'' ale nevím jak to udělám. Asi to rozpůlím na dvě poloviny nebo uvidím no. Ach ta moje nerozhodnost...

Nicméně jsem Vám tu chtěla zanechat něco ke čtení. Bude to můj první tag na tomto blogu a je zaměřený na seriály. Našla jsem ho u Licorne z blogu la-vervain.blog.cz a moc se mi líbil. Jenom si ho dám do češtiny ale každopádně moc děkuju. O seriálech jsem už jednou psala ale tohle bude takové více konkrétnější. Snad se vám bude líbit:) V plánu mám ještě moc článků zaměřené na mě aby jste mě poznali trochu více takže se máte na co těšit.


1. Jaké seriály jsi začala sledovat v poslední době?
~ Teen Wolf, The Lying Game a The Carrie Diarie.

2. Který seriál ti nejvíce připomíná léto?
~ Určitě The Lying Game protože se to odehrává ve Phoenixu kde mají léto prakticky celoročně takže určitě ten.

3. Kterou postavu a z jakého seriálu nejvíce obdivuješ?
~ Těžká otázka... Asi Carrie Bradshaw z The Carrie Diarie protože v 17ti letech ztratila maminku a v tomto věku to muselo být neskutečně těžké.

4. Když se řekne slovo ''sexy'' kdo se ti vybaví?
~ Na 110% herci z The Vampire Diaries. Damon, Stefan nebo Tayler.. Aww roztíkám se!:3 Už jenom proto se na ten seriál dívám.

5. Ženská postava, která se podobá tvojí osobnosti?
~ Opět těžká otázka... Asi Emma z The Lying Game. Hodná, ochotná, je z chudých poměrů. V její povaze jsem se celkem našla.
6. Který seriál co sleduješ tě zaujal svém dějem nejvíce?
ˆ~ Pretty Little Liars a The Lying Game. Je to hlavně proto, že tam jsou vcelku ''reálné'' věci takže asi proto. Neříkám že všechny...

7. Kdyby jsi se musela vzdát sledování jednoho dílu, který by to byl?
ˆ~ Musela jsem se vzdát The Secret Circle a teď už i The Lying Game. Oba mě neskutečně mrzí ale dokázala bych asi oplakat Teen Wolf.

8. S kterou seriálovou postavou by jsi se chtěla setkat v reálu?
~ Emily Fileds z Pretty Little Liars. Je strašně krásná a zábavná. Dala bych cokoliv za konverzaci s ní.

9. Exsistuje město, kam by jsi se chtěla podívat?
~ Určitě by to byla Upper East Side! Můj životní sen.

10. Nakonec vyjmenuj všechny seriály co sleduješ a které by jsi chtěla sledovat.
~ The Vampire Diaries, Teen Wolf, Pretty Little Liars, The Lying Game, The Carrie Diarie, Gossip Girl, The Big Bang Theory, Secret Cirle a bylo by toho daleko víc...

hello august! can time slow down please.

5. august 2013 at 10:22 | Natt. |  journal
Hned na začátek bych se Vám chtěla omluvit, že jsem včera nic nepřidala. Byli jsme zase celé odpoledně s rodinou u vidy a když jsem chtěla napsat článek tak se nám vypnula wi-fi. Ani jsem se nesnažila ji jakkoliv opravovat protože následovala bouřka. Už to bylo potřeba... Nešla nám v domě ani elektřina takže jsme svítili svíčkami. Bouřka byla fakt veliká a doufala jsem, že se mi bude alespoň lépe spát protože poslední dva dny jsem to měla tak, že jsem si šla lehnout okolo půl jedenácté a usnula jsem až kolem půl třetí:X Hnus... Pak ráno vypadám jako kdybych celej večer flámovala. Snad se to zlepší.

Před pěti dny začal srpen a já jsem si uvědomila, že polovina prázdnin je v háji... Ale když se tam zamyslím, tak červenec byl pro mě nejvíc užitej měsíc v tomto roce! Tábor, koupaliště, týden u kamarádky... Prostě lépe jsem si to užít nemohla. Srpen už budu nejspíš celí doma ale taky mi to nevadí protože si chci trochu vylepšit pokoj, vytřídit zase nějaké oblečení a dělat věci, na které jsem neměla v červenci čas. Jinak první týden v září jedeme na dovolenou do Chorvatska. Nevím jestli je ten termín dobrý nebo špatný ale konec koncu o co můžu přijít v prvním týdnu školy? Je to vlastně náhrada za ten Londýn kam pojedeme po přijímačkách...
Páni... Já vlastně budu dělat přijímačky! To je síla! Pamatuju si první den školy a teď se budu rozhodovat, na jakou střední školu půjdu... Ještěže jsem taková chladná hlava a něják se nestresuju. To je mé velké plus! Přijímačky jsou někdy na konci dubna myslím. Já mám 29.4 narozeniny:D Dobré co? Ale to je ještě čas. Teď si musím hlavně užít poslední měsíc prázdnin.

Co mě ale neskutečně vytáčí tak to, že jsem za tyto prázdniny nepřečetla ani jednu knihu! Chci si koupit poslední díl Krásných mrtvích (zná to někdo?) nebo první díl Hry lží. Na to jsem se dívala v seriálové tvorbě ale seriál zrušily tak si chci koupit alespoň knihu. Nebo ještě Prolhané krásky ale z té knihy mám mega strach že by se mi nelíbila... Četl jste někdo Hru lží nebo Prolhané krásky? Jaké ty knihy jsou?

Co více vám ještě napsat no... Mám nachystané články ale vůbec nevím, kdy je přidám. Jak jsem už zmínila, budu doma takže více méně i na blogu jenom když budou vedra tak jsem většinou celí den na koupališti nebo tak. Jenom jsem se rozhodla se pomalinku vracet na můj grafický blog. Hlavním důvodem je to, že ho budu mít asi za dva měsíce rok. Žádný blog mi tak dlouho nevydržel... Smazala jsem ho! Takže si užívejte druhý měsíc prázdnin a nebuďte furt doma!:)

graphic update | #001

3. august 2013 at 19:04 | Natt.
Fuu to je ale vedro co? Já jsem až do šesti byla s mamkou na koupališti. Ale ke konci mě začala bolet hlava tak jenom doufám, že se mi to nevrátí a nebude mi ještě hůř. Zabilo by mě kdybych srpen proležela doma...

Nicméně. Udělala jsem nějakou grafiku no. Nic světoborného... Jako první jsem udělala wallpaper s Miley Cyrus. Použila jsem mou oblíbenou fotku z photoshootu pro magazín Cosmopolitan. Strašně dlouho jsem tapety nedělala a myslím, že to jde poznat... Snad se to zlepší.

Možná někteří víte, že jsem měla fan blog o herečce ze seriálu Pretty Little Liars a to Shay Mitchell. Jsem její neskutečná fanynka a je to moje nejoblíbenější herečka z PLL. Myslím, že grafika se Shay bude celkem častá protože je strašně krásná a má dokonalé fotky. Tentokrát to jsou dvě editorals. Fotky jsou z photoshootu pro Elle z tohoto roku. Jsou takové veselé a letní takže jsem neváhala. Celkem se mi líbí takže jsem spokojená:)

Říkala jsem si, že wallpaper a editorálky jsou málo tak jsem ještě vykutila dva avatary s Ninou Dobrev. Strašně dlouho jsem s ní žádnou grafiku nedělala tak jsem to napravila. Použila jsem nové fotky z letošního Comic Conu kde to Nině strašně moc slušelo (jako obvykle:3). Víc se mi asi líbí ten barevný...

No doufám, že se vám grafika bude líbit a že vám to tady nevadí. Grafika je vážně můj velký koníček a ikdyž nejsem nějaký profík tak se o ní chci s vámi podělit:) Všechno můžete volně používat ale prosím se zdrojem.

ten days with my friends. i love you! so much.

2. august 2013 at 18:22 | Natt. |  moments of my life
Tak a jsem doma! Vím, že pozastavení bylo až do zítřka nebo neděle ale nakonec jsem se domů vrátila už dnes. Strávila jsem deset dní s mou úžasnou kamarádkou Andrejkou u nich doma. I loni jsem u nich byla na prázdninách ale letos to bylo zase o něco víc perfektní. Známe se už strašně dlouho. Seznámili nás naše mamky protože spolu pracovali. Jezdívali jsme na tábory a tak. Má ještě mladší sestřičku a skoro si výborně rozumíme takže nebyl vůbec žádný problém v komunikaci.

Co jsme dělali vám popíšu jenom stručně... Jeden den lanové centrum, druhý nákupy, třetí aquapark a ostatní dny jsme byli na zahradě v bazénu nebo venku ještě s jednou slečnou s kterou se taky znám. Koupila jsem si nějaké věci tak vám je sem dám spolu s věcmi, které jsem si koupila ještě dnes. Poslední dva dny tam byla i moje mamka si odpočinout a grilovali jsme takže pohodička:) Přibrala jsem tam skoro dvě kila tak to teď budu shazovat ale už se těším. Ani by jste nevěřili, jak moc mám Andrejku ráda! Víme o sobě absolutně všechno! Dokonce i to, že mí i její rodiče mají problémy a když jsme o tom mluvily, tak jsme obě brečeli... Neskutečně ji mám ráda!


1) Na cestu vlakem jsem si koupila nějaké počteníčko 2) První den dopoledne jsme se koukali na Dva a půl chlapa 3) Naše první letošní společná fotka 4) Naprosto luxusní borůvkový koláč co teta upekla 5) Fotka mráčků na aquaparku 6) To je tak, když někdo potřebuje vědět, jak fotí váš mobil 7) Naše poslední fotka před odjezdem 8) Tématické přivítání srpna 9) Největší mazílek:3