hello august! can time slow down please.

5. august 2013 at 10:22 | Natt. |  journal
Hned na začátek bych se Vám chtěla omluvit, že jsem včera nic nepřidala. Byli jsme zase celé odpoledně s rodinou u vidy a když jsem chtěla napsat článek tak se nám vypnula wi-fi. Ani jsem se nesnažila ji jakkoliv opravovat protože následovala bouřka. Už to bylo potřeba... Nešla nám v domě ani elektřina takže jsme svítili svíčkami. Bouřka byla fakt veliká a doufala jsem, že se mi bude alespoň lépe spát protože poslední dva dny jsem to měla tak, že jsem si šla lehnout okolo půl jedenácté a usnula jsem až kolem půl třetí:X Hnus... Pak ráno vypadám jako kdybych celej večer flámovala. Snad se to zlepší.

Před pěti dny začal srpen a já jsem si uvědomila, že polovina prázdnin je v háji... Ale když se tam zamyslím, tak červenec byl pro mě nejvíc užitej měsíc v tomto roce! Tábor, koupaliště, týden u kamarádky... Prostě lépe jsem si to užít nemohla. Srpen už budu nejspíš celí doma ale taky mi to nevadí protože si chci trochu vylepšit pokoj, vytřídit zase nějaké oblečení a dělat věci, na které jsem neměla v červenci čas. Jinak první týden v září jedeme na dovolenou do Chorvatska. Nevím jestli je ten termín dobrý nebo špatný ale konec koncu o co můžu přijít v prvním týdnu školy? Je to vlastně náhrada za ten Londýn kam pojedeme po přijímačkách...
Páni... Já vlastně budu dělat přijímačky! To je síla! Pamatuju si první den školy a teď se budu rozhodovat, na jakou střední školu půjdu... Ještěže jsem taková chladná hlava a něják se nestresuju. To je mé velké plus! Přijímačky jsou někdy na konci dubna myslím. Já mám 29.4 narozeniny:D Dobré co? Ale to je ještě čas. Teď si musím hlavně užít poslední měsíc prázdnin.

Co mě ale neskutečně vytáčí tak to, že jsem za tyto prázdniny nepřečetla ani jednu knihu! Chci si koupit poslední díl Krásných mrtvích (zná to někdo?) nebo první díl Hry lží. Na to jsem se dívala v seriálové tvorbě ale seriál zrušily tak si chci koupit alespoň knihu. Nebo ještě Prolhané krásky ale z té knihy mám mega strach že by se mi nelíbila... Četl jste někdo Hru lží nebo Prolhané krásky? Jaké ty knihy jsou?

Co více vám ještě napsat no... Mám nachystané články ale vůbec nevím, kdy je přidám. Jak jsem už zmínila, budu doma takže více méně i na blogu jenom když budou vedra tak jsem většinou celí den na koupališti nebo tak. Jenom jsem se rozhodla se pomalinku vracet na můj grafický blog. Hlavním důvodem je to, že ho budu mít asi za dva měsíce rok. Žádný blog mi tak dlouho nevydržel... Smazala jsem ho! Takže si užívejte druhý měsíc prázdnin a nebuďte furt doma!:)
 


Comments

1 nikka nikka | Web | 5. august 2013 at 11:51 | React

jo, červenec byl boží!!:) a jsem rádal že sis ho užila.

btw. ty jdeš do devítky? se máš! nejlepší rok. a přijímačky zvládneš levou zadní:)

2 Kika Kika | 5. august 2013 at 13:37 | React

1. tumblr, nie tumbrl
2. slow down, nie dawn
3. current playlist nie actuall playlist

len pre info

3 Natt. Natt. | Web | 5. august 2013 at 14:13 | React

[2]: Okuje:D Opraveno..:)

4 Sydney - tangleds.blog.cz Sydney - tangleds.blog.cz | Email | Web | 5. august 2013 at 18:30 | React

Strašne moc ďakujem za tvoj komentár :) Som veľmi rada že sa ti článok páčil a taktiež za povzbudivé slová v komentároch :)
No aj u nás včera riadne pršalo a bola búrka. Ale len nás to obišlo. Po pravde, u nás nepršalo presne mesiac a pol ak nerátam včerajšok. No bože už je piaty august :D Nechce sa mi veriť ako rýchlo to ide. Ja sa len modlím aby som vyfasovala dobrý rozvrh na tento rok. Čo sa tíka dovolenky odnes si od tiaľ len tie najlepšie spomienky a prajem Vám šťastnú cestu :) My s maminou a jej kamarátko ktorej dcéra je moja spolužiačka tiež plánujeme dovolenku na september (plánujeme len), vtedy sú všelijaké last minute a tak takže snáď to vyjde :)

Tie prolhané krásky čítala Berry z blogu featherlets.blog.cz .. Skús sa jej spýtať :) Ja som za tieto prázdniny celú neprečítala a v podstate len dve knihy za pol roka :D Veruže nie som nejaký knihomol, ale tak skôr sa zaoberám knihami s medicínskym zameraním :) Teším sa na tvoje nové články a snáď trošku dlhší komentár nevadí :)

5 Michaela. Michaela. | Web | 5. august 2013 at 21:45 | React

Je pravda , že po těch vedrech vždycky bouřka nebo děšt je dobrý , ale já bych se klidně spokojila jen stím deštěm. :D

Vždycky jsme si přála nějak prodloužit prázdniny , nejlépe ještě ktomu dovolenou. Ale bohužel to se mi nikdy nesplní. Takže každopádně ty si to užij. :)

Díky bohu , že já přijímačky dělat nemusela , se svojí norvozitou bych nedošla ani na místo konání těch přijímaček. :D A už víš na jakou školu půjdeš ? :)
Máš přesně o měsíc dřív narozeniny než já. :D

Ano já si užívám už druhý týden na brigádě. Umírám. Nikdy jsme nebyla tak unavená vyčerpaná a otrávená z každé činnosti kterou jsem měla udělat , nic se mi nechce a nic mě nebaví. :D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama