i just must stay positive.

22. september 2013 at 20:29 | Natt. |  journal
Krásný nedělní večer přeji:) Jenom aby bylo jasno... Tenhle článek píšu už na podruhé protože se mi vypnul notebook -,- Normálně se mi vypíná ale já ten článek už chtěla zveřejnit! No nenaštvalo by vás to? Snad si vzpomenu na všechno, co jsem už měla napsané.
Máme za sebou další víkend a já měla to štěstí a prodloužila si ho o jeden den. Mamka byla tak hodná a nechala mě v pátek doma protože mě po tom výletu do Prahy strašně bolela záda z nošení tašky a nohy z chození na podpatcích které jsem měla v divadle. Ale ta bolest za to stála! Totálně jsem si ty boty zamilovala a chodila bych v nich pořád. I když pohodlné tenisky jsou pohodlné tenisky:3

Takže jsem celí pátek odpočívala... Sobota už byla trochu aktivnější ale jenom trochu. Uklidila jsem si pokoj a pak jsem pomáhala mamce se zbytkem domu. Není nic lepšího, než mít krásně uklizený dům:3 Až k večeru jsem šla s Rockym (mím pejskem) na procházku trochu si pročistit hlavu. Upřímně řečeno, v posledních dnech si uvědomuji, jak moc pro mě ten malí chlupatý příživník znamená! Proč pročistit hlavu? Nejdříve jsem o tom nechtěla vůbec psát na blog ale musím to ze sebe alespoň trochu dostat. Prostě a jednoduše řečeno, nejspíš mám zlomené srdce.

Začala jsem cítit něco víc k jednomu dotyčnému, s který se známe už delší dobu. Nejhorší na tom je, že mu ''očividně'' taky nejsem ukradená ale má slečnu. Absolutně nevím, proč si se mnou něco začal... Tohle prostě nikdy nemělo budoucnosti. Taky nechápu samu sebe proč jsem to nechala dojít až tak daleko ale když je někdo pěknej a umí se k vám chovat tak mu prostě podlehnete. Zatím jsme v takovém stádiu, že si napíšeme 2-4 zprávy na facebooku a měsíc se neuvidíme. Tudíž to ponechávám osudu... Ale beru to co nejpozitivněji. Je mi teprve blbích 14 a sama dobře vím, že takových zlomených srdcí ještě bude. Čím méně se o něj budu starat, tím budu šťastnější:)

Taky jsem nad tím možná až moc přemýšlela protože jsem tři dny neměla takřka co dělat. To se hned zítra změní! Píšeme opakovací písemku z chemie a ve středu z fyziky -,- Moje nejoblíbenější předměty! Očekávala jsem, že když jsem se ty učiva už jednou učila, tak to nebude tak těžké ale pletla jsem se. Nemohu si dovolit nějaké blbé známky a kór v předmětech, které máme jednou týdně. No, budu to muset něják zvládnout. Ale už se zase po třech dnech těším na spolužáky. Alespoň to mě do té školy trochu táhne...

Nevím proč ale strašně moc se těším na říjen! Pojedeme se školou do Osvětimi, začnou dávat další díly mích oblíbených seriálů a konečně u nás ve městě bude liga v boxu:3 Strašně moc se těším, jak tam budu pomáhat a po dlouhé době se podívám na nějaké zápasy! Taky doufám v lepší počasí tudíž v lepší náladu a prostě všechno! Chtěla bych začít taky víc fotit a to cokoliv! Velmi mě v tomto inspirovala Dainn které moc děkuju :) Sice můj foťák nestojí za moc ale photoshop to většinou zachrání. Jak je u mě zvykem...

Na závěr bych Vám chtěla moc poděkovat za návštěvnost! Je jasné, že přes týden když je škola tak nemáte čas (já taky moc ne -,-) ale mě osobně to vynahrazujete o víkendech. Pro mě je 30-40 lidí za den na blogu veliký úspěch! Dává mi to chuť psát a strašně moc mě to těší :) Přiznám se, že jsem si myslela, že mi blog vydrží max 3 měsíce... Teď je to něco přes půl roku a vím, že kdybych ho smazala tak si to budu strašně vyčítat. Takže se mě jen tak nezbavíte 3:)
 


Poll

You are beautiful!:3:)

Thanks! ♥

Comments

1 l-collins l-collins | Web | 22. september 2013 at 21:21 | React

uff to já zítra jsem zkoušená z přírodopisu a možná ta matika -,-

2 rebelle fleur rebelle fleur | Web | 23. september 2013 at 19:07 | React

taky jsem si víkend prodloužila a to o tři dny. protože mi bylo jeden den špatně, druhý den jsem musela k doktorovi a pátek už byl jen takový dodatek:) ani nevíš jak moc se těším na střední.:3 bude to něco nového.Vím, že hodně lidí mě nebude chápat, ale já se vážně hrozně těšim až ty lidi neuvidim, až budu moct začít někde jinde a znova. Jinak jsme na tom stejně,taky nesnášim chemii a fyziku. vůbec je nechápu a stejně největší vtip je na tom to, že mi tyhle dva předměty kazí vysvědčení a průměr, přitom jí na té škole kam chci jít už nebudu potřebovat a jestli se tam kvůli tomu nedostanu, tak si to jdu vážně střelit :D:D jinak Natt?:) kam ty vlastně chceš jít na střední?

3 S-hejvi S-hejvi | Web | 23. september 2013 at 20:43 | React

Osvětim to je vážně zážitek..jinak na seriály se taky moc těším:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement