October 2013

i can't forget, but i can pretend.

30. october 2013 at 16:59 | Natt. |  journal
Ach jo. Strašný pocit, když zítra zase musíte do školy. Někteří mají volno celí týden ale my bohužel ne. Fuj vůbec se mi tam nechce. Samozřejmě, že učitelé se určitě těší, jak nám dají písemky z chemie, literatury a výchovu k občanství. Nepochopím, že se jim to chce chystat ty testy a pak ještě opravovat. Mohli by ušetřit utrpení nám i sami sobě no ne? Prostě ví, jak nám to znechutit. Těch pět dní uteklo jako voda... Fakt jsem netušila, že to bude taková rychlost.

V sobotu jsem byla s mamkou a bratrem na 1. lize v boxu. Bylo to vcelku fajn. Většina známých kluků, kteří boxovali vyhráli ale samozřejmě, že ne na každého se usmálo štěstí. Byli jsme tak prakticky celí den. Okolo třetí jsem vyjížděli z domu a vraceli jsme se zpět okolo jedenácté. Já se ale takových akcí účastním ráda takže mi to vůbec nevadilo. Mám ráda ten kolektiv tam. Takové srandy s klukama jsem dlouho nezažila:)

Tohle byla asi nejzajímavější činnost co jsem ve dnech volna dělala... Jinak náplní mích dalších dnů byl blog, čtení, psaní do deníku a spouštění vodopádů slz... Nechce se mi o tom moc mluvit. O tomhle spíš píšu do svého osobního deníku než tady, celému světu. Fakt nerada píšu na blog o svých problémech ať se týkají rodiny, kamarádů nebo jiných stvoření co mi způsobí snad tu největší bolest. Řekněme ale, že si za to můžu sama a že jsem si 10 měsíců hrála s ohněm... Aaa dost!

photo by © shawn lenker

Někdy si říkám (v poslední době hodně často), jestli by nebylo lepší žít v nějaké knize nebo filmu. Mít určený scénář kde vás nic nepřekvapí nebo s danými potížemi musíte počítat už na začátku dění. Myslím, že by to bylo lehčí. Být součástí světa, který není tak neočekávaný jako realita. Prostě být součástí nějakého pěkného příběhu, který skončí dobře. Ach bože, je neskutečné co se mnou podzimní počasí dělá... Normálně bych nad něčím takovým neuvažovala -,-

V pátek tu máme listopad. Pro mě osobně to bude hodně rušný měsíc. Čekají mě dny otevřených dveří, psychologické testy, návštěva PPP (pedagogická-psychologická poradna), čtvrtletní písemky + hodnocení, svátek taťky a bratra a v neposlední řadě premiéra druhého dílu Hunger Games ♥ Kdo z vás se chystá do kina? Já určitě! S kamarádkou si to plánujeme už od prázdnin. Fakt neskutečně se těšíme!!

Tak asi to pomalu ukončím... Určitě jste si všimli nového vzhledu. Ten předešlí byl dobrý ale trošku depresivní. Tento není tak graficky 'náročný' ale vcelku se mi líbí. Taky jsem upravila/smazala některé rubriky a upravila seznamy, recenze filmů a knih tak aby to bylo více přehledné. Nepočítám s tím, že všichni touží po mích recenzích ale pro mě je to tak pohodlnější. Takže pro dnešek je to vše... Já si jdu zopakovat literaturu, chemii a VO. Potom směr postel a kniha tak se mějte:)

#4 Describe your day in the detail.

29. october 2013 at 16:52 | Natt. |  30 question challenge

Dnes jsem se rozhodla pokračovat v 30QCH a mím úkolem bude popsat můj všední den do detailů. Asi budu psát o pátku protože ten den mám ráda... Asi hlavně proto že je poslední v pracovním týdnu. Počítám s tím, že tenhle článek nebude zrovna nejčtenější protože mám sakra nudný život a sakra nudné dny -,- Co chcete od života na vesnici no.

5:25 | zvoní budík na mém mobilu a vstávám
5:40 | jdu do kuchyně a nachystám si svačinu do školy + snídani
6:20 | vycházím z domu na autobusovou zastávku
6:32 | nastupuji do autobusu
6:45 | autobus přijíždí do města a já mám deset minut na to, abych se dostala do školy
6:55 | vcházím do budovy školy a mířím do šaten
6:28 | jsem ve třídě a chystám si věci na cvičení z matematiky
7:01 | cvičení začíná
7:45 | cvičení konči a mi máme 15 minut přestávku
8:00 | začíná první hodina a to čeština
8:45 | začíná malá přestávka
9:05 | následuje druhá vyučovací hodina a to etická výchova
9:40 | zvoní na velkou přestávku kdy všichni jdeme do kantýny na něco dobrého
10:00 | začíná třetí hodina a to matematika (takže v pátek mám jakoby dvě hodiny matematiky -,-)
10:45 | zvoní na malou přestávku a to se stěhujeme do učebny na angličtinu
10:55 | začíná čtvrtá hodina a to angličtiny
11:55 - 13:30 | následuje dvouhodinovka tělocviku
13:35 | naše skupinka holek vcházíme do jídelny na oběd
13:50 | opouštím školu a vyrážím na autobus
14:05 | stojím na náměstí a čekám na autobus
14:10 | přijíždí autobus a já odjíždím domů
14:25 | vystupuji z autobusu a jdu domů
14:35 | jsem doma, uvařím si čaj a podívám se na blog
15:15 | oblékám se a vycházím se svým pejskem na procházku
17:00 | vracím se spolu se svým chlupatým přítelem domů
17:10 - 21:00 | jsem na blogu, facebooku a ostatních zabíječů času
21:10 - 23:00 | začínám se dívat na film, seriál nebo si jdu číst
23:00 | pomalu se chystám ke spánku

nobody lived my life. nobody cried my tears. so don’t judge me | kristen stewart.

28. october 2013 at 12:24 | Natt. |  my current passions
Konečně se dostávám k dalšímu příspěvku do rubriky 'my idols'. Poslední příspěvek je z 2. května. Páni, to je už doba. Jako, osobně se divím, že jsem blog ještě nezrušila. Vůbec jsem nepočítala s tím, že by mi mohl tak dlouho vydržet ale teď si nedokážu představit život bez něj. Strašně jsem si oblíbila lidi, co sem chodí a dělá mi strašnou radost že si čtou moje články. Jste fakt zlatí a do jednoho Vás mám strašně moc ráda:) No ale teď bych se už měla vrátít zpět ke článku... Dlouho jsem rozmýšlela nad tím, o kom napsat dál protože mám hodně idolů ale nakonec jsem si vybrala mou nejoblíbenější herečku Kristen Stewart.graphic update | #003

27. october 2013 at 16:53 | Natt.
Zdravím mí milí:) Tak jak si užíváte volna? Já hodně odpočinkově. Včera jsem byla celé odpoledne až do jedenácti na boxu u nás ve městě tak jsem trochu víc unavená. Ne že bych boxovala ale všechno to chystání a pomáhání mi ubralo dost energie kterou dnes doplňuji. Říkala jsem si, že jsem už dlouho nepřidala nějakou grafiku tudíž jsem měla o zábau postaráno. Vcelku by mě zajímalo, jestli mou grafiku někdo používá. Myslím že ale ne:D A asi je to i lepší...
Nu, takže jako první jsem stvořila tři nápisy ''autumn mode''. Hej jako líbí se mi. Měla jsem štěstí a natrefila na pěkné podzimní obrázky takže jsem spokojená. Nějaké takové nápisy mě fakt baví tvořit a už si plánu nějaké se zmní tématikou a vánoční. Je to síla... za necelé dva měsíce vánoce -,-

Mou takovou grafickou úchylkou jsou avatary. Fakt mě strašně baví! Ovšem když mám nápad. Dnes nápad byl ale nakonec z toho vznikly jenom dva avatary. Jeden s Lily Collins a druhý se Selenou Gomez. Použila jsem na ně jenom jednu texturu a líbí se mi to tak. Kolikrát je to lepší, že tam patlat všechno možné.

Jestli sledujete můj blog, tak jste možná pochytili že mám strašně moc ráda seriál The Vampire Diaries a s ním i Ninu Dobrev. Tento rok má neskutečně dokonalé photoshooty takže jsem si vybrala ten pro Cosmopolitan a vytvořila jeden obrázek do článku. S tím jsem taky spokojená hlavně proto, že tu fotku miluju!

A nakonec jsem trošku upravila složky a přidala jednu s názvem ''blends & colages''. Jako první příspěvek jsem vytvořila blend s Phoebe Tonkin. Podle mě je Phoebe strašně krásná hlavně tím, jak je přirozená. V The Originals je úplně skvělá a hodně z Vás ji bude určitě znát ze seriálu H2O Stačí přidat vodu (já ho nenávidím)

Tak tohle bude pro denšek asi vše. Je docela možné, že ještě během dneška nebo zítřka se tu objeví nový vzhled. S tímto jsem sice spokojená ale... Prostě ale:D Ještě se uvidí no.

tag mein liebster blog award.

26. october 2013 at 12:01 | Natt. |  tags
Nebudu Vám kecat, když řeknu, že jsem byla velmi mile překvapena, když mě Julls nominovala na Mein Libester Blog Award. Bude to probíhat následovně... Jako první o sobě řeknu deset věcí. Pak zodpovím otázky a nakonec vymyslím deset otázek a nominuju pět blogů, kteří by měli na tyto otázky zodpovědět. Myslím, že je to skvělá věc, jak poukázat na některé blogy a zároveň se dozvědět nějaké nové věci o adminech kteří je píší. Jenom se modlím, že nominované blogy nebudu něják otravovat...

Deset věcí o mě, které snad ještě nevíte

Nikdy v životě mi ještě netekla krev z nosu. Nevím jestli je to dobře nebo špatně ale jsem za to ráda protože se mi z toho děla špatně když to vidím třeba u kamarádky která s tím má problémy. Snad se to ani nestane protože bych se asi zbláznila!

Totálně nenávidím, když někdo používá slovo SWAG. připadá mi to absolutně nenormální. Nejhorší je, že ti lidi pomalu ani neví, co to znamená.

Absolutně mě nebaví filmy, knihy, seriály bez milostné zápletky. Tohle je nejspíš jedna z věcí týkající se puberty ale prostě, příběhy které nemají lásku mě nebaví.

Depresivní songy patří k mé denní dávce hudby. Není to tak, že bych se doslova utápěla v depresích ale ty písničky většinou mají něco do sebe tak proto je poslouchám.

Vůbec, ale vůbec se netěším na vánoce. Je mi jasné, že sníh beztak nebude a ten stres okolo fakt nemám ráda. Přiznejme si, že vánoce jsou celkem o ničem od té doby, co jsem zjistila že Ježíšek není -,-
V první a v páté třídě jsem přecházela na jiné školy. Bylo to hlavně proto, že moje mamka měnila zaměstnání. Vůbec mi to ale nevadí a jsem za to ráda protože jsem díky tomuhle poznala skvělé lidi které mám pořád ráda. Vlastně jsem za svůj dosavadní život vystřídala tři základky.

Asi před měsícem mi mamka řekla, že jsem měla být postižená. Jako... Nebudu kecat když řeknu, že mi okamžitě vyprskly slzy. A pak když vám mamka řekne, jak strašně je za vás ráda... Trošku síla no.

Mám šáleně, šíleně ale šíleně špatnou paměť. Hlavně co se týče školy... Ostatní kraviny si pamatuju ale abych si pamatovala něco z hodin, ani nápad.

Strašně ráda se rýpu v nastavení mého telefonu nebo notebooku. Nevím proč ale baví mě to. Ovšem se mi občas stane, že tam něco pokazím a pak nevím kde to napravit.

Sem tam přemýšlím na tím, jaké by to bylo narodit se v jiné rodině. Svoji rodinu mám nadevše ráda a nevyměnila bych ji, ale prostě by mě zajímalo, jaké by to bylo.

Odpovědi na otázky

Dokázala by si do očí povedať názor na niečo niekomu, o kom vieš, že ho má úplne iný/opačný? Ano. Na tuhle otázku je jednoznačná odpověď. Nemám problém s vyjadřováním. Samozřejmě slušně a v klidu.

Keby si mala šancu zmeniť jednu vec v tvojom živote, čo by to bolo? Určitě bydliště. Už asi víte, že bydlím na malé vesnici kde není absolutně nic dělat. Tohle bych změnila. Strašně ráda bych se přestěhovala do bytu ve městě.

Čo by si si zadovážila, keby si mala neobmedzené množstvo financií (iba jedna vec)? Asi bych se přestěhovala do zahraničí. Zvažovala bych Anglii nebo rovnou USA ale těžko říct.

Dokázalo by ťa tvoje okolie (napr. rovesníci) ovplyvniť tým, že by si kvôli nim spravila niečo, čo si dovtedy odsudzovala/neznášala? Myslím, že ano. Sice by to bylo těžké ale ano. Ale myslím, že postupem času to úplně vymizí.

Dokážeš byť asertívna? Dokážu. Dokonce taková i jsem. Tohle mám po mamce... Kamarádka mi řekla, že jsem díky tomu namyšlená ale něják jsem si to nebrala.
Aký je tvoj názor na vzťahy cez facebook? Těžko říct... Jako nemám ráda, když si někdo dá třeba někoho jiného do vztahu jenom proto, aby naštval někoho třetího. Účinek to má většinou na 100% ale připadá mi to nechutné.

Mala si možnosť stretnúť niekoho z blogu.cz osobne, koho si spoznala práve vďaka nemu? Díky blogu.cz jsem poznala vcelku dost lidí. No, především slečny. Se všemi jsem v kontaktu a jsem za to neskutečně ráda. S Dainn z blogu dreaming.blog.cz se v dubnu 2014 budeme znát už dva roky. Strašně ráda bych ji někdy potkala:) Jinak jsem se s nikým zatím osobně nesetkala.

Čo ťa doviedlo k blogovaniu a podľa čoho vznikla tvoja prezývka a názov blogu? Tak v blogovém světě se pohybuji už asi pět let. Měla jsem všemožné typy blogů a za všechny zkušenosti jsem strašně moc ráda. Název tohoto blogu jsem vytrhla z textu písničky Diamonds od Rihanny a moje přezdívka je odvozená od mého křestního jména Natálie

Existuje v tvojom živote človek, ktorý ti nejakým spôsobom ublížil a aj tak ho máš rada (nemusíš uvádzať konkrétne čo, ak ti to je nepríjemné)? Myslím, že ne. Jsem vcelku paličatá a když mi něco někdo udělá, těžko odpouštím.

Aký si povahový typ (melancholik, sangvinik, extrovert...)? Myslím, že jsem částečně melancholik a sangvinik. Něco mezi tím prostě.

BOOK | The Lying Game

25. october 2013 at 15:19 | Natt. |  books rewievs

Český název: Hra lží | Nakladatelství: BB Art
Autorka: Sara Shepardová | Počet stran: 215 | Rok vydání: 2012

Popis: Tajemství, lži a děsivé následky.Měla jsem život, pro který by člověk byl schopen i zabít. Pak to někdo udělal. Nejhorší na tom být mrtvá je, že už nemáte pro co žít. Žádné líbání. Žádná tajemství. Žádné drby. Z toho by většina holek měla druhou smrt. Ale já naštěstí dostala něco, co nikdo jiný nemá - představení na přidanou - a to díky Emmě, své znovunalezené sestře, se kterou jsem se ani nestačila sejít. Emma se nyní zoufale snaží zjistit, co se mi stalo. A jediný způsob, jak to vypátrat, je být mnou - vklouznout do mého starého života a po kousíčkách ho skládat dohromady.

Můj názor: Abych byla upřímná, nejdříve jsem se hodně bála že mě kniha nebude bavit. Omyl! Možná někteří víte, že táhle kniha je i seriálové formě. Bohužel seriál zrušili což mě hodně mezí. Je těžké říct, jestli je lepší seriál nebo kniha. Vlastně jediný velký rozdíl je tom, že v seriálu je Sutton živá. V knize je už mrtvá ale pořád tam vystupuje.

Nicméně, kniha se mi strašně moc líbila. Myslím, že autorka která je zároveň stvořitelkou Pretty Little Liars (Roztomilé malé lhářky) má skvělé náměty na příběhy. Je mi jasné, že někteří třeba ani jeden seriál nemáte rádi ale mě přpadají vcelku originální. A prostě i v tomto příběhu ta situace, kdy Emma zjistí, že má jednovaječné dvojče o kterém v životě neslyšela je pro mě nesmírně poutavé. Jediné co mi vadilo a co bych knoie vytkla, tak to, že jsem celkem často nevěděla jestli se popisují myšlenky Sutton nebo Emmy. Ale tak to každému vadit nemusí že jo:)

like on swing.

22. october 2013 at 16:19 | Natt. |  journal
Tak jsem tu. Přesně po týdnu... V posledních dnech si vyčítám, že jsem si neužívala předešlé školní roky a nechápu, jak jsem hola říkat, že je toho moc no ale nic s tím nenadělám že jo. Naši učitelé si velmi oblíbili pondělí a velmi rádi nám každou hodinu v tento den dávají psát písemky. Určitě tenhle den máte taky rádi tak jako já:3 Ach miluju písemky!! <3 (doufám, že ta ironie je jednoznačná)

Zmíním konec minulého týdne... Ve čtvrtek jsme jeli se školou do Osětimi jak jsem už psala. Nakonec jsem to zvládla líp, než jsem myslela. Teprve až jsem to všechno popisovala rodičům a bratrovi mi došlo, co jsem vlastně viděla a co se tam odehrávalo. Je to strašné ale myslím, že když by měl vidět, co je schopen člověk provést člověku a jak daleko dokáže dojít rasová nenávist (narážím na židy). Ještě před tím, než jsme tam jeli tak nám ve škole pouštěli film Pianista. Ve škole jsme to nestihly dodívat a mě to nedalo a dodívala jsem se doma. Neskutečnej film! Koho zajímá tématika 2. světové války tak doporučuju. Prostě mazec... Ale jinak byl výlet nejvíc fajn. Užila jsem si ho i s tou zkušeností...

V pátek jsme měli celo školní projekt. V mojí skupině jsem měla dva kluky kteří jsou neskutečně v pohodě takže jsem byla spokojená a neskutečně jsme se nasmáli. Nakonec jsme vyhráli jakoby takovou celodenní hru takže největší spokojenost:3 V sobotu jsme s našima jeli do Vsetína kde měl můj bratr zápas v boxu. Bylo tam jenom 11 dvojic! Když jsme tam byli minule, tak jich tam bylo 52. Síla prostě. No takže jsme kolem dvanácté vyjížděli. Po cestě domů jsme se ještě zastavili v cukrárně a v jedné takové krásné restauraci kde jsem si dala paspuccino:3 Největší mňamka! Tuhle sobotu máme u nás ve městě 1. ligu v boxu tak ti nejspíš celeí den nebudu protože budu pomáhat. Štěstí, že je pak to volno!


Jinak je to všechno jako na houpačce... Jeden den mám super náladu, druhý se celeí den šklebím a jsem nepříjemná. Jeden den dostanu z chemie 5, druhý den mám z angličtiny 1 s * (divím se, že to naše učitele ještě neomrzelo dávat hvězdičku). Je to prostě na palici. Jsem pořád strašně vynervovaná ze středních... Taťka chce abych šla na grafickou do Brna, mamka chce abych zůstala doma a chodila na hotelovku. Podle taťky má větší uplatnění grafička, podle mamky číšnice nebo barmanka nebo co bych to dělala... 6. listopadu je den otevřených dveří na té hotelovce tak tam půjdu s mamkou i taťkou. Chtěla bych se podívat i do toho Brna ale mamka je strašně protivná když se zmíním o jiné škole než je hotelovka.

Bavila jsem se o tom se spolužačkou (dá se říct, že momentálně s nejlepší kamarádkou) a ta mi řekla, že to nemám lehký. Její rodiče chtějí, aby šla na nějakou chemickou a ona taky. To je pak pohoda... Ale já jsem v takovém rozpoložení, že nevím kudy kam. Chcete aby rodiče byli spokojení ale stejně nakonec jeden bude naštvaneý a když vám ta škola nepůjde, tak vám bude říkat ''No jo, měla jsi jít tam a tam...'' Nejhorší na tom je to, že si myslím, že takoé stresy mám jenom já. Nikdo te třídy není v takovém rozpoložení jako já. U psycholožky ani v PPP (pedagogická-psychologická poradna) se mě nebudou ptát co mě baví ale rovnou vynesou verdikt, že bych měla jít tam a tam. Lidi mi říkají ''No jo, dyslektici a dysgrafici to mají lehký... ty vezmou všude a můžou jít kam chtějí'' Jste se pos*ali ne? Už to musím říct takhle protože mě to začíná vytáčet. Je to sakra těžký být DYS a vybírat si střední...

No to je jedno... Ty nervy nepřestanou protože je to takřka denní téma doma i ve škole. Asi to nemá cenu moc řešit. Nicméně, chci víc psát! Mám nachystanou recenzi na knihu i film a víc příspěvků s fotkami. Zítra chi jít fotit nějaké podzimní fotky tak uvidím, co z toho bude. Ale teď se musím jít šprtat zeměpis -,- Fakt se mi chce no. A co vy? Jak snášíte školu?


#3 Ten last songs on your facebook profile.

15. october 2013 at 17:25 | Natt. |  30 question challenge
Zdravím Vás mí milouši:) Ach bože... Tohle pondělí bylo snad to nejhorší co jsem zažila. Šest hodin vyučování a každou hodinu nějaká prověrka nebo zkoušení. No, napsala jsem je v rámci možností protože o třech jsem vůbec nevěděla. Počítám s tím, že mi rodiče zabaví mobil protože tenhle týden je jedna velká pohroma co se týče známek... Ale už mám v plánu opravy tak snad to něják ukecám. Jinak tento týden se učím jenom do zítřka... Ve čtvrtek jedeme do Osvětimi a v pátek máme celoškolní projekt tak snad to už uteče rychle.

Nicméně dnes tu mám další článek do 30QCH a to s tématem deset posledních songů na mém facebookovém profilu. Bude to jenom tak v rychlosti... Nemá cenu k těmto songům ani nic psát protože je všechny miluju:3


what i wish, want & need.

12. october 2013 at 15:00 | Natt. |  my mind
Konečně víkend! Ve škole jsem byla jenom dva dny a to bohatě stačilo, abych byla totálně vyčerpaná. Navíc jsem se začala celkem dost stresovat ohledně středních, známek a tak všeho... Upřímně, jsem z toho úplně v háji. Dnes se mi dokonce zdál sen, že mě ani na jednu střední nevzali. Normálně jsem i vzbudila... Myslím, že ten sen to ještě zhoršil. Nejvtipnější na tom je, jak si celí život plánuju na jakou střední půjdu a teď, když se mám rozhodnou jsem zmatená a nerozhodná. Prostě totálně v háji...Začala jsem pochybovat o tom, kam jsem fakt chtěla jít a to bude asi ten největší problém. Myslím, že přidám i článek do 'my toxic feelings' protože se už v sobě nevyznám.


No ale ke článku... V posledních dnech jsem si uvědomila, že je potřeba změnit pár věcí v mém životě a jak lépe se k těmto věcem odhodlat než tím, že o tom napíšu článek. Nevím jak ostatním blogerům ale mě tohle vážně moc pomáhá. Budou to spíše takové dlouhodobé věci ale pro mě vcelku dost podstatné. Částečně i předsevzetí do nového roku... Ale pochopím, že každý nebude chtít číst tento všetečný seznam nějaké puberťačky.

Prvním důležitým bodem je stoprocentně škola. Musím se prostě víc učit... Prostě musím! Alespoň do konce prvního pololetí. Za posledních cca 14 dní jsem dostala tolik špatných známek že to není možný. Sama z toho mám špatný pocit a s tímhle se prostě dá něco dělat. Takže se prostě musím učit z hodiny na hodinu do každého předmětu abych měla co nejlepší výsledky. Druhé pololetí na to už můžu kašlat... To mě uklidňuje. Mezi tím se samozřejmě rozhodnout o střední škole. A já myslela, že devítka bude v pohodě...

Možná někteří ví, že jsem si nedávno stěžovala na můj foťák. Tudíž jsem se rozhodla začít si šetřit na zdracdlovku. Mamka mi včera řekla, že pro mě má možná brigádu. Byla bych štěstím bezsebe kdybych se tam dostala! Ty peníze bych si odkládala a šetřila na tu zdradlovku. Na konci dubna budu mít 15 tak by mi možná i rodiče něco přispěli protože stejně nevím, co bych chtěla a tohle mi připadá jako užitečná věc. Navíc by z toho měli i něco oni...


Další je spíš předsevzetí do nového roku... Jo jasně, ještě je čas ale prostě tohle fakt chci! Ach ano, chci zhubnout. Nebo ani ne zhubnout ale prostě být v kondici. S holkama ve třídě jsme si řekli, že by jsme mohli chodit i do posilovny. Jinak bych nespíš cvičila doma podle youtube protože se tam dají najít dost dobrá videa podle kterých cvičit. Chci mít na léto 2014 pěknou postavu za kterou bych se nemusela stydět.

No a nakonec... Mezi tím vším si najít čas na věci, které mám ráda. Čtení knih, sledování oblíbených seriálů, starání o mého pejska, samozřejmě blog, kreslení a kamarádi. Zdá se mi to celkem nemožné ale prostě chci! Jsou to víceméně činnosti, při kterých si i odpočinu. No, asi si budu muset plánovat i odpočinek... A samozřejmně neztratit optimismus. Myslím, že momentálně nemám daleko k tomu, abych byla neskutečnou pesimistkou a to se mi rozhodně nelíbí.
Tak to by bylo nejspíš vše. Jak jste si už asi všimli, změnila jsem design blogu. Vcelku se mi líbí a jsem spokojená. Snad bude všem sedět. Zítra jdu s mamkou a bratrem na charitativní běh který se koná u nás ve městě tak mi držte pěsti, abych to uběhla. Sice se tam může i jít ale víte co, nechci být za chcíplotinu:D Jo a abych nezapomněla... Chtěla bych vám moc poděkovat za vaše komentáře u předchozího článku. Strašně moc mě všechny potěšili:) Děkuji ♥

#2 describe 3 fearst you have.

8. october 2013 at 9:52 | Natt. |  30 question challenge
Přeji krásné úterní dopoledne:) Asi vás trochu zarazí to, že píšu článek dopoledne. Ne, nejsem ve škole. Mamka mě nechala i včera doma protože jsem nachlazená. Bolest hlavy, rýma, kašel, škrábání v krku... Však to znáte. Ještě zítra asi budu doma ale ve čtvrtek už půjdu do školy. Už včera jsem chtěla něco přidat ale neměla jsem moc náladu... Dnes jsem se rozhodla pokračovat v 30QCH a budu popisovat mé tři obavy. Možná si řeknete, že táhle otázka tam vůbec nebyla... Nebyla:D Trochu jsem si to ještě pozměnila protože jsem absolutně nevěděla, co napsat. Snad už se to měnit nebude...
Takže asi bych měla začít... Momentální je mou obavou č.1 střední škola. Jak už asi víte, jsem v devátém ročníku tudíž se musím rozhodnout, kterým směrem se bude ubírat moje budoucnost. Řekněme, že nemám nějaké vysoké cíle tudíž jsem si vybrala hotelovou školu kam bych šla na obor hotelnictví. Co si ale budeme nalhávat... Doba je zlá (jéžiš to zní jak můj děda který si na všechno stěžuje) a dokonce i já ve svích čtrnácti letech se bojím, že nedosáhnu uplatnění. Nebo třeba že mi to na té škole nepůjde... Navíc se na ni hlásí ročně přes 200 lidí a berou jenom 60 takže dost silně pochybuji, že se tam dostanu...

Další má obava vám možná přijde trochu paranoidní ale... Jde o mou mamku. Ne, není něják nemocná nebo tak ale denně jezdí autem a mnohokrát se mi v hlavě promítly scénáře, že by se třeba jednoho dne nevrátila domů. Vždy když se nad tím zamyslím, tak se mi chce brečet. Vcelku jsem si jistá, že bych se totálně zhroutila... Všechno by pro mě přestalo existovat. Neměla bych chuť žít dál... Na silnicích denně umírají lidi a mnohokrát díky ostatním bezohledným řidičům. Takováhle věc postihne celí váš život. Respekt těm, kteří o svou mamku nebo taťku přišli a to jakkoliv.
No a má třetí obava je tak celková má budoucnost. Je mi jasné, že každý má asi obavy z toho, co bude, čeho dosáhne a čeho ne ale já jsem myslím extrém. Možná působím sebe jistě ale uvnitř jsem tak domotaná a rozházená že to není možné. Chtěla bych udělat maturitu, pak si najít nějakou vhodnou práci, založit si rodinu... Ale co když se něco pokazí? Co když nevyjde třeba ta maturita a všechno bude v háji? Bože... Bojím se nad tím jenom přemýšlet. Jaké jsou vaše obavy?

yes, there are bad days but there are better days to.

5. october 2013 at 19:32 | Natt. |  journal
Úplně dokonalá písnička!!

Ach ano. Celí týden jsem nebyla absolutně schopná přidat jakýkoliv článek. Času je prostě málo a povinností do školy až příliš moc. K tomu ještě připočítám mou neskutečnou lenost a iritující krásné počasí venku. Sice je zima ale buďme rádi, že třeba neprší nebo nedej bože nesněží -,- No prostě podzim. Nicméně se to snažím zvládat co možná nejlépe protože v devítce nenajdete učitele, který by vám nepřipomínal, jak strašně jsou známky v prvním pololětí důležité. Děkuji, jednou stačí milí kantoři:)

Od tohoto týdne mi začalo doučování z matematiky. Tu učitelku mám strašně ráda ale když si teď představim, že za dva dny v 17:00 budu u ní doma sedět a snažit se pochopit rozšiřování lomených výrazu, naskakuje mi husina. Naučit se to ale musím takže tu není žádná úniková cesta. Překvapivě... Taky jsem už dostala první pětku a to z fyziky. Sama jsem si dobře vědoma, že se to už nesmí opakovat protože fyziku máme jenom jednou týdně. Bože, ať už je tohle pololetí, SCIA a přijímačky za mnou!

No ale tento týden jsem si zpříjemnila páteční návštěvou u kamarádky z bývalé školy. Sem tam tam zajedu, jdeme ven s děckama a když je nálada a peníze tak si koupíme třeba něco k pití. Doufám, že se mě nuděláte nějakého alkoholika. To fakt ne... Pila jsem teď skoro po půl roku a to čistě jenom pro odreagování. Myslím, že jednou za čas to neuškodí navíc vím, kdy mám dost takže se ani nějaký průšvih nekonal. Ovšem srandy byl kopec! Sem tam mi mí bývalí spolužáci chybí ale slíbili mi, že mě pozvou na rozlučák a možná s nimi strávím i Silvestr. Týjo pomali se to blíží...

Prostě to bylo neskutečně fajn vidět se s jinými lidmi, než s kterými se vídáte každá všední den. Sice jsem si z tama dnes dovezla rýmu, kašel a bolehlav ale to se vyleží. Snad... Alespoň při tom léčení konečně dočtu Hry lží které mi leží na poličce rozečtené minimálně 14 dní. Ale myslím, že to půjde samo protože ta kniha je naprosto dokonalá ♥

(Jestli nemáte rádi The Vampire Diaries, tento odstavec přeskočte) Teď jsem si vzpomněla... Kdo se dívá na The Vampire Diaries? Viděli jste první díl 5. série? Já jo a asi se na něj podívám znova. Myslím, že 5. série bude lepší než ta čtvrtá která se mi vůbec nelíbila. Je mi jasné, že fanoušci Deleny musí být šťastní jako blechy protože žhavích scén mezi Damonem a Elenou je už jenom v prvním dílu spousta ale co mi Steleny? Úplně mě zabíjí že je pravej Stefan uvězněný na dnu jezera:( Už ať se z tama něják vyhrabe a nakope tomu Silasovi zadek! (y)

Taky mám teď furt chuť se dívat na Twilight Sagu. Nevím proč ale nejspíš zkouknu všechny díly. Jsem do toho blázen a ráda si připomenu tu upírskou romanci které je konec. Navíc k léčení je to myslím iděální... Hned jak dopíšu tento článek tak zalehnu a budu čučkat:3

Ááá to by bylo myslím vše... Co se týče blogu vlbec nevím, jestli přes týden budu mít čas takže to tak vidím na víkendové příspěvky. V challenge budu pokračovat ale jak říkám, musí být čas. Taky mám v poslední době neskutečnou chuť psát nějaké recenze na kosmetiku ale to sem cpát nechci takže to něják vytěsním no:D No nic... Jdu omrknout mé oblíbené blogy a pak se půjdu kulírovat ať jsem v pondělí fit:3

P.S - Omlouvám se kdyžtak za pravopisné chybi. Musela jsem si znovu instalovat prohlížeč a nechce mi opravovat pravopis takže se omlouvám.