graphic update | #003

27. october 2013 at 16:53 | Natt.
Zdravím mí milí:) Tak jak si užíváte volna? Já hodně odpočinkově. Včera jsem byla celé odpoledne až do jedenácti na boxu u nás ve městě tak jsem trochu víc unavená. Ne že bych boxovala ale všechno to chystání a pomáhání mi ubralo dost energie kterou dnes doplňuji. Říkala jsem si, že jsem už dlouho nepřidala nějakou grafiku tudíž jsem měla o zábau postaráno. Vcelku by mě zajímalo, jestli mou grafiku někdo používá. Myslím že ale ne:D A asi je to i lepší...
Nu, takže jako první jsem stvořila tři nápisy ''autumn mode''. Hej jako líbí se mi. Měla jsem štěstí a natrefila na pěkné podzimní obrázky takže jsem spokojená. Nějaké takové nápisy mě fakt baví tvořit a už si plánu nějaké se zmní tématikou a vánoční. Je to síla... za necelé dva měsíce vánoce -,-

Mou takovou grafickou úchylkou jsou avatary. Fakt mě strašně baví! Ovšem když mám nápad. Dnes nápad byl ale nakonec z toho vznikly jenom dva avatary. Jeden s Lily Collins a druhý se Selenou Gomez. Použila jsem na ně jenom jednu texturu a líbí se mi to tak. Kolikrát je to lepší, že tam patlat všechno možné.

Jestli sledujete můj blog, tak jste možná pochytili že mám strašně moc ráda seriál The Vampire Diaries a s ním i Ninu Dobrev. Tento rok má neskutečně dokonalé photoshooty takže jsem si vybrala ten pro Cosmopolitan a vytvořila jeden obrázek do článku. S tím jsem taky spokojená hlavně proto, že tu fotku miluju!

A nakonec jsem trošku upravila složky a přidala jednu s názvem ''blends & colages''. Jako první příspěvek jsem vytvořila blend s Phoebe Tonkin. Podle mě je Phoebe strašně krásná hlavně tím, jak je přirozená. V The Originals je úplně skvělá a hodně z Vás ji bude určitě znát ze seriálu H2O Stačí přidat vodu (já ho nenávidím)

Tak tohle bude pro denšek asi vše. Je docela možné, že ještě během dneška nebo zítřka se tu objeví nový vzhled. S tímto jsem sice spokojená ale... Prostě ale:D Ještě se uvidí no.
 


Poll

You are beautiful!:3:)

Thanks! ♥

Comments

1 ruthi. ruthi. | Web | 28. october 2013 at 9:21 | React

Box, takový tvrdý sport. Jsem taková citlivka, že bych měla strach tam jít, a vůbec napřáhnout svou ruku. Je to nebezpečné, ale v rámci kondičky či kondičního cvičení nebo prostě jen tak to může být fajn. Vyplaví se endorfíny a hned je tady lepší nálada. :)

Mít tu náladu něco vytvořit. Jo, na to asi nejsem moc inspirovaná. No, tvoje nápisky jsou krásné, líbí se mi ten zeleno oranžový s kapkami, ostatní jsou taky krásné, víc romantičtější. Určitě udělej další s jinou VÁNOČNÍ tématikou, pusť uzdu své kreativitě! Co se týče avatarů - jsou taky krásné! Ta kombinace barev, nápisů a fotek. Vypadají celkem pracně! :)

Já třeba TVD už nesleduju. Přestalo mě to ve čtvrté sérii bavit. Ano, asi jsem hrozná, ale radši se podívám na PLL nebo Glee ^^ Tím nechci TVD fanoušky urazit.

A nakonec musím jen dodat, že je fajn, takhle si něco vytvořit, pěkně si uspořádat složky, přidat další výtvory a dát vědět světu, že jste se zase vyřádili. No, máš to všechno krásný - i ten blend :D Pořád chválím, že je to krásný a prostě je!! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement