nobody lived my life. nobody cried my tears. so don’t judge me | kristen stewart.

28. october 2013 at 12:24 | Natt. |  my current passions
Konečně se dostávám k dalšímu příspěvku do rubriky 'my idols'. Poslední příspěvek je z 2. května. Páni, to je už doba. Jako, osobně se divím, že jsem blog ještě nezrušila. Vůbec jsem nepočítala s tím, že by mi mohl tak dlouho vydržet ale teď si nedokážu představit život bez něj. Strašně jsem si oblíbila lidi, co sem chodí a dělá mi strašnou radost že si čtou moje články. Jste fakt zlatí a do jednoho Vás mám strašně moc ráda:) No ale teď bych se už měla vrátít zpět ke článku... Dlouho jsem rozmýšlela nad tím, o kom napsat dál protože mám hodně idolů ale nakonec jsem si vybrala mou nejoblíbenější herečku Kristen Stewart.
Myslím, že o téhle herečce slyšel snad každý! A kdo ji nepozná podle jména, tak určitě jako Bellu z Twilight Sagy. Právě tam, jsem Kristen poprvé viděla. Byla to pro mě hrdinka, která se nebála upírů a ani vlkodlaků. Ta tichá a zároveň temperamentní holka upíra ze které se postupem času stalo taktéž krvežíznivé stvoření.

Stručné info: Kristen Jaymes Stewartová se narodila 9. dubna 1990. Je americká filmová a televizní herečka. Kristen narodila a vyrůstala v Los Angeles v Kalifornii. Její otec, John Stewart, je divadelní ředitel a televizní producent, který pracoval pro společnost Fox. Její matka, Jules Mann-Stewartová, kontroluje scénáře. Je původně z Maroochydore v australském Queenslandu. Do 7. třídy chodila Kristen Stewartová do školy, poté její výuka probíhala korespondenčně. Má staršího bratra Camerona Stewarta a dva adoptované bratry Taylora a Dana.

Kristen (a Twilighr Saga) patří bezpochybně k mému dospívání. Ještě teď si pamatuji, když jsem ve čtvrté třídě řekla taťkovi aby mi stáhl Stmívání (v té době jsem ještě neuměla stahovat) a já se pak na to dívala pořád a pořád dokola. Protože jsem se tehdy o novinky moc nezajímala, byla jsem neskutečně překvapená, že je i druhý díl. Taktéž jsem furt otravovala taťku aby mi ho stáhl a já se nechala unášet tou romancí s upíry a vlkodlaky. Jak já jsem té holce záviděla! Tu opětovanou lásku... A přitom to byla úplně obyčejná holka. Dávalo mi to takovou malou naději, že by se to třeba mohlo stát i mě. (Hehe)

No a tak to samozřejmě pokračovalo až do posledního dílu této ságy. Jak jsem ale dospívala, tak jsem se o Kristen začala více zajímat. Dokonce jsem o ní měla i fanblog. Mám na ní strašně ráda to, jak se skromná a vtipná. Jasně, vydělala si nemalé peníze ale právě proto si myslím, že by se to mělo víc obdivovat. Taky miluju její styl oblékání! Na akcích má dokonalé a originální róby. A v soukromí normální tričko a jeansy. Prostě to, v čem se cítí nejpohodlněji. O Kristen se taky ví, že nenávidí boty na podpatku. Na všechny premiéry a akce si bere ještě svoje Conversky aby ji nebolely nohy. Myslím, že je to vtipné a je dobře, že se za to nestydí.

Chtěla bych nakousnout ještě jedno nepříjemné téma, co se týče Kristen. Myslím, že jste každý slyšel o tom, že Kristen podvedla svého přítele Roberta Pattisona. Mrzelo mě to no... Asi hodně lidí kvůli tomuhle začalo Kristen nenávidět. Já ne. Protože i Kristen je lidská bytost a každý děláme chyby.

Prostě a jednoduše... Kristen pro mě bude vždy vzorem. ♥
 


Poll

You are beautiful!:3:)

Thanks! ♥

Comments

1 Carry* Carry* | Web | 28. october 2013 at 12:29 | React

kristen je skvělá :)

2 Holy. Holy. | Web | 28. october 2013 at 16:23 | React

Já s Kristen viděla jen Sněhurka a lovec, nebo jak se to jmenuje :D nějak v oblibě ji nemám ://

3 Aimee Skellington Aimee Skellington | Web | 28. october 2013 at 18:42 | React

Podle mě má třeba skvělou postavu a úžasný  obličejový rysy, jinak jí nějak zvlášť nefandím. Rozhodně pěkná baba :)

4 gold-dream gold-dream | Web | 28. october 2013 at 20:53 | React

mám ju moc rada, či už z twilightu aleboo z snehulienky a lovca

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement