#5 Five places you want to visit.

19. november 2013 at 17:43 | Natt. |  30 question challenge
Och není možná!! Natt se ozývá i v týdnu! Sice bych si teď momentálně měla opakovat češtinu na zítřejší čtvrtletku ale nějak na to kašlu. Píšeme ji až druhou hodinu tak to si to do té doby stihnu zopakovat. Není tam nic těžkého... Čtvrtletku z matiky jsem dala na trojku. Jsem za to ráda protože bylo šest pětek tak jsem měla nahnáno, že budu jedna z těch, kteří to totálně podělali. No, dobrá trojka. Už chci sobotu!! Jdeme s kamarádkou na Hunger Games a strašně se obě těšíme. Děláme si srandu z toho, že jsme jako přítelkyně, že spolu chodíme do cukrárny, do kina, na oběd... Čekáme, kdy k tomu někdo bude mít nějaké blbé připomínky ale asi by jsme se tomu jenom smály. Ach jak moc jsem za ni ráda ♥

Nicméně, dnes jsem se rozhodla pokračovat v 30QCH a sdělím vám pět míst, které bych chtěla navštívit. Asi to nebude moc obsáhlý článek ale vcelku dlouho jsem si ho promýšlela. Jak se ale znám, stejně ho budu psát minimálně hodinu (y) S již zmiňovanou kamarádkou jsme si plánovaly cesty do zahraničí tak budu čerpat hlavně z toho. Snad se vám bude článek líbit:) P.S - Omlouvám se, že neodepisuju na komentáře. Čtu si každý, co na blogu přibude a samozřejmě i na vaše blogy se podívám ale bohužel nemám moc času na odpovědi... O víkendu se to budu snažit napravit:)


Takže... Jako první cestu do zahraničí si plánujeme do Bratislavy. Vždycky jsem toužila zjistit, jak vypadá hlavní město země, která byla naší součástí. Nikdy jsem neslyšela nikoho, že by řekl, že se mi v Bratislavě nelíbí. Sice se traduje, že v tam nemají rádi Čechy a v Praze zase Slováky ale who cares. Prostě o letních prázdninách 2014 tam jedeme!

Druhé město, které bych chtěla navštívit je Londýn. Kdo si nějakou tu dobu čte můj blog tak ví, že jsem tam měla jet v létě. Bohužel z toho sešlo. Mamka mi slibovala, že po přijímačkách na střední školu by jsme si to mohli vynahradit ale bůh ví jak to bude. To město je prostě skvost! London Eye, Big Ben, Oxford Street a další úžasné památky, místa které v tomto městě jsou prostě musím vidět!!

Třetí město na seznamu je město módy a lásky. Ano, je to Paříž. Bože, kdo by nechtěl vidět Eiffelovku ve dne a pak i v noci. Projít se po krásném městě, zajít si na nějakou dobrou kávu a podívat se do drahých butiků na věci které nikdy nebudu mít. Ochutnat pravé makronky ♥ Totálně závidím lidem, kteří se tam mohli podívat.

Samozřejmě nesmím zapomenout na USA. Tam bych chtěla navštívit buď LA nebo New Orleans. V Los Angeles mají prostě všechno! Dokonalé města a jako bonus pláže. Bydlí tam nejvíc známých osobností a mít postavený rodinný domek někde tam... Bájo! New Orlanes mi připadá takové malé ale zároveň velké město. Prostě by mi bylo jedno jaké město. Obě jsou skvostná!

A jako poslední mám trochu takovou třešničku na dortu... Jedná se o Green Lake které se nachází v Seattle. Na toto místo jsem narazila čirou náhodou na tumblru když jsem viděla jednu skvostnou fotku (podívejte se na víc fotek) Úplně mě to dostalo! Ta příroda, to jezero, ta atmosféra! Co bych dala za to, strávit tam hodinu... Prostě dokonalost!
 


Comments

1 Kitti. Kitti. | Web | 19. november 2013 at 20:33 | React

Za mňa USA určite (LA,NY,Hawaii♥).. Tatiež by som rada navštívila Austáliu a určite niekedy aj Londýn :)

Ja som bola raz v Prahe, tam bolo nádherne.. a Bratislavu mám tiež rada, ale Praha mi prišla lepšia:)

2 Adele. ▲ Adele. ▲ | Web | 22. november 2013 at 16:58 | React

Londýn, Paříž a USA ♥ Nejlepší. Podle mě ještě Berlín, nebo Bratislava :))

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama