is better to be in love with some boy in book or movie, than in real life.

5. november 2013 at 17:31 | Natt. |  journal

Hah. Určitě vás baví si číst mé deníčky že? Vím že ne. Sice mám svůj normální deník ale na tomto deníčku na blogu mě baví to, že se vždy najdou někteří jedinci, kteří si ho přečtou a podělí se o svůj názor. Proto miluju blog a vše okolo něj. Ta volnost vyjadřování a možnost komunikace. Ach jak já to miluju! V posledních dnech si vážně hodně uvědomuji, že blog a vše kolem něho je mou velkou součástí. Díky němu poznávám nejen nové a nové lidi ale také sama sebe, což je vcelku užitečné no ne? Už ale k mému zábavnému životu...

Ne, už si na něj ani nestěžuju. Přesvědčila jsem sama sebe, že nemá cenu nenávidět celí svět jenom kvůli jedné osobě. Za to mi to vážně nestojí a žádné z vás milé slečny:) Pokud máte nějaké milostné trable, nenechte je aby se vás zmocnily a znechutily všechny krásné věci okolo vás. Je důležité, radovat se z maličkostí. Třeba i z toho, že vás někdo pustí na přechodu nebo pochválí váš outfit. Prostě fakt z malinkatých věcí. Jo jasně, kluci tu byli-jsou-a budou ale nenechte je aby vám znechutili vše kolem vás. Božínku, jsem dnes v nějaké filozofické náladě -,-

Nu. V sobotu jsem vám psala, že pojedu na galavečer... Nakonec jsem nejela protože jsem neměla vůbec náladu se malovat, hledat vhodné oblečení atd. Takže jsem zůstala doma ve společnosti The Vampire Diaries a dalších mích oblíbených seriálů ♥ Bože, jak já jsem šťastná že se to po letní pauze rozjelo! Je fakt, že od té doby co začali dávat pokračování seriálů trochu víc kašlu na čtení ale to zase jednou doženu. Nakonec jsem ale o kulturní zážitek nepřišla. V neděli mě taťka vzal do kina na film Gravitace. Ještě nikdy jsem neviděla film s podobným zaměřením takže to byla moje premiéra. Byla to dobrá dávka napětí a akce. Určitě přidám recenzi:) Sandra tam má boží postavu:3

Po neděli jak už to bývá zvykem následuje všemi oblíbené pondělí. Ráno to chvilkou vypadalo, že bych se mohla ulít protože nám nestartovalo auto ale bohužel existují autobusy a můj bratr prostě musel jít do školy. Aaa zabít ho! Ale ve škole se to zvládnout dalo... I dneska to nebylo tak hrozné. Po škole jsem si zašla do města. V obchodech s oblečením se mi nic nelíbilo tak jsem si pak v drogérce koupila dva laky a tvářenku kterou jsem už fakt potřebovala! Takže takové zlepšení dne.

Zítra jsem měla jít s rodiči na den otevřených dveří na Hotelovou střední školu ale nakonec nepůjdeme protože nemají čas. Vůbec mi to nevadí abych byla upřímná. Dny otevřených dveří tam mají pořád takže... Jenom asi za čtrnáct dní se pojedeme podívat na tu Grafickou střední školu do Brna. Dnes jsem se ptala učitele z informatiky jestli neví o nějaké grafické soutěži za kterou se dávají body navíc při přijímačkách tak uvidíme, co z něho zítra vyleze:) Jinak byla jsem nominovaná na další Liebster Award Tag takže se máte alespoň na něco těšit. Teď si jdu udělat úkol do matematiky a trochu se věnovat té škole no...
 


Poll

You are beautiful!:3:)

Thanks! ♥

Comments

1 osobnivesmir osobnivesmir | Web | 5. november 2013 at 17:46 | React

To jsem ráda, že jsem znovu narazila na tvůj blog. Minule mě zaujal, chtěla jsem si na něm něco přečíst, ale v historii jsem ho nemohla najít, protože jsem byla na x blozích. :)

2 alfalfa alfalfa | Web | 5. november 2013 at 18:33 | React

Aj ja si uvedomujem, že blog je veľkou súčasťou môjho života a je to skvelý pocit. ;-)
Máš úplnú pravdu, stále tvrdím, že človek by sa mal naučiť radovať sa aj s úplne obyčajných malých vecí, ktoré ho však robia šťastným. Hneď bude svet a život krajší.

3 Em Em | Web | 6. november 2013 at 14:36 | React

V některých částech toho článku jsem se úplně vzhlédla. Občas prostě z lenosti odložím nebo zruším něco naplánovaného a užívám si ušetřeného času:)na Gravitaci plánuju jít co nejdřív. A možná by se ti mohl líbit jeden song, který potvrzuje to, co máš v nadpisu. Najdi si na YT boys in books are better od Carrie Fletcher :)

4 Lady Snow Black Lady Snow Black | Email | Web | 6. november 2013 at 17:20 | React

Dříve jsem byla totálně v pytli z rozchodu s jedním klukem. Potom jsem potkala svého přítele a úplně se to všechno změnilo. Od té doby nemám žádné debly ohledně kluků a jak jsi psala, těším se z maličkostí :)
Také miluji TVD! Ano, nevím, co dělat dřív. Učit se, dívat se na seriály, číst a psát na blog :D -_-

5 MuMie.xo MuMie.xo | Web | 6. november 2013 at 18:18 | React

svůj deníček nemám a všechno mi to vynahrazuje blog.. mám radši když se můžu vypsat na blogu a říct věci ostatním, úplně neznámým lidem než si psát pro sebe na papír. the vampire diaries♥ konečně. Taky sem se po té dloué pauze nemohla těch seriálů dočkat. Já jsem na umělecké škole v Uherském Hradišti a na oboru grafika:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama