Work is done, so have more fun!

20. december 2013 at 20:32 | Natt. |  journal
Božínku! Je to skvělí pocit, když si představím, že v pondělí nebudu muset vstávat do školy! Taky to tak cítíte? Během dní v tomto týdnu mi připadalo všechno nekonečné... Zápis do zeměpisu, čekání na autobus nebo čekání na učitelčino ''položte tužky, odevzdáváme'' s pocitem, že jsem tu písemku totálně podělala. Řekněme, že jsem se na to trochu vykašlala ale prostě uznejte, že před vánočními svátky by mohli dát pokoj. Upřímně závidím těm, co mají hodné kantory a nedusili je jako mě. Ani si neuvědomuji, jestli nám dali domácí úkoly. Jediné o čem vít, tak to o seminární práci do přírodopisu ale tak to je v pohodě. Přírodopis mi jde a je to můj oblíbený předmět:3 Pokusím se vám nějak vybarvit můj celí týden a nejbližší dny takže si uvařte čaj nebo kafe, doneste cukroví nebo nějakou dobrotu... Možná to bude na delší dobu:)

Sice mám menší okno, co bylo v pondělí ale to bude u více dnů... Vzpomenu si (y) Jako asi každý student, bych nejradši pondělí vymazala ze všedních dnů. Nicméně pondělí pro mě neznamená jenom utrpení po dvou dnech volna ve škole ale to, že mi v pět hodin odpoledne začíná doučování matematiky. Matematiku nenávidím ale doučování mě baví. Nejspíš to bude 26ti letou paní inženýrku, která mě doučí nejen matiku ale když potřebuju tak i chemii nebo češtinu. V pondělí měla narozeniny tak jsem ji obdarovala svíčkou a lakem na nehty protože mi je neustále chválí. Byla šťastná takže jsem i já byla ráda, že jsem se trefila. Nevím co bych bez ní dělala! Jo, abych nezapomněla... Byla jsem u zubaře. Jenom na preventivní kontrole. Odcházela jsem s úsměvem na tváři když řekl, že odchází do důchodu! Ach, boží pocit když si uvědomím, že ten protivnej dědula mi dá pokoj.

V úterý jsem šla do školy s pocitem, že se budeme učit jenom první dvě hodiny a pak až šestou. Ty první dvě jsem přežila a pak jsme šli na nějaké výchovný koncert který měl být o Osvobozeném divadle a divadle Semafor. Zpěváci byli z Prahy... No, byla to hrůza! Starší pán který to měl uvádět/dělat vypravěče neuměl artikulovat takže mu nešlo rozumět a navíc přeskakovat z jednoho tématu na druhé. Slečna s kudrnatými vlasy, která uměla pěkně zpívat zvolila šaty, které jí odkrývali úplně všechno a to není zrovna dobré, když téměř polovinu obecenstva tvoří nadržení pubertální chlapci. No a mladý muž, který vypadal vcelku sympaticky vyprávěl vtipy, kterým se nikdo nesmál. Dokonce i naše třídní učitelka řekla, že kdyby věděla jaké to bude tak tam nejdeme... Ale díky bohu za tři zabitý hodiny!!

Středa pro mě byl den flákání. Byla jsem vybrána na jeden projekt který probíhal na Tauferově střední veterinární škole. Bylo to fajn. Zase jsem se dozvěděla něco nového, zasmála se a dobře se najedla. Měřila jsem teplotu krutě roztomilému kůzlátku, držela poníka a v chemické pracovně jsem se dostala k věcem, které nejspíš nikdy neuvidím. Byla jsem strašně ráda, když nám řekli že se nebude nic pitvat a do pitevny si jenom zaneseme věci. Skákala jsem radostí do stropu!

Z čtvrtka si toho moc nepamatuju... Jenom to, že jsem byla sakra ráda, když jsem dojela domu a lehla si na postel. Nic podstatného se nestalo... Jo, vlastně se mi něják pokazil můj účet na notebooku takže jsem ho musela smazat a založit nový. Takže nemám nic. Všechny věci do photoshopu jsou fuč... Alespoň se o prízdninách nebudu nudit:)

No a dnes se to celkem dalo. Odpadla nám hodina na sedm, první a druhou jsme měli supla no a matika, angličtina a dvouhodinovka těláku se dala přežít. V tělocviku jsme vyhráli oba sety ve volejbalu takže jsem byla spokojená. Je to jeden z mála kolektivních sportů, které mi vcelku jdou a baví mě. Po škole jsem s bratrem a taťkou jela nakupovat dárky por sestřenku, bratránka, babičku, dědu a mamku... Máme vše pro všechny kromě babičky. To musíme ještě nějak dořešit. Byli jsme taky vyzvednout lístky na Hobbita který promítají v pondělí. Sice nevím, jak tam ty tři hodiny vydržím ale tak snad to bude dobré.

Na konec přidám ještě pár věci které se staly tento týden ale nevím ve který den :D
Mamka ví, že umím s grafikou... Tak mě poprosila, abych udělala pozvánku na boxerský vánoční večírek pro klub, kde bratr boxuje (pozvánka zde) No, byla spokojená takže jsem byla i já spokojená. Ovšem jsem nečekala, že druhý den mi oznámí, že si ženský z hospodářské komory přejí ode mě PFka... To se vyplatilo protože jsem od nich dostala dárkový balíček od Maybelline s lakem a řasenkou takže jsem z toho byla úplně happy.

Kdo ví, kdo má zítra svátek? No přece Natálie! A jak se jmenuju já? No přece Natálie!:D Z toho vyplývá co? Že mám svátek!:DD Trochu humoru na konec článku neuškodí no ne? Budeme nejspíš dělat předvánoční úklid a večer bych měla jít ven s jedním kamarádem a předat mu dárek k vánocům protože pak nebude čas. V neděli máme večírek, v pondělí jdu na toho Hobbita, v úterý je to jasný a středa-čtvrtek budu v Brně u babičky... Pak se uvidí:) Určitě se tady ještě objevím a popřeju šťastné a veselé. A jak jste vy prožívali poslední týden školy v roce 2013??

 


Poll

You are beautiful!:3:)

Thanks! ♥

Comments

1 Diamond Diamond | Web | 21. december 2013 at 9:46 | React

Veru.. ja už ten užasný pocit, že nemusím vstávať zažívam od štvrtka. :D

Tak to poznám, moja zubárka tiež išla do dôchodku.. a odvtedy chodím ku inej, ale pri tej sa až tak nebojím.. predtým keď som vedela, že musím ísť tak som tri dni plakala.. ako som sa bála. :D

Jej, musela byť zábava kupovať darček a s bratom a tatom.. :D Ja si to so svojimi neviem ani predstaviť. :D

Tak dodatočne Všetko najlepšie :)

2 Nathalie´s life Nathalie´s life | Web | 21. december 2013 at 12:15 | React

Anoooooo take myslím pořad na to, že v ponděli mě nikdo kromě mého psa a kluka nepprobudi(tzn budíček jde pod lužka, nedoslova). hihi.:)) Ej a máš užasné zahlaví!!!

3 the lizz. the lizz. | Web | 21. december 2013 at 17:07 | React

všechno nejlepší k svátku:))

jinak , tenhle tejden byl ve škole náročnej, samý písemky, ani před vánocema nedaj pokoj, strašný :D

4 Dainn Dainn | Web | 21. december 2013 at 17:39 | React

Tá pozvánka sa ti ohromne podarila :3 Ja som raz robila pozvánku pre materské školy, takže tiež mám nejakú tú skúsenosť;D Bohužiaľ moja grafická kariéra sa neujala;DD Ja som tak šťastná, že je po škole :3 Posledný týždeň som bola odpovedať skoro z každého predmetu, aby som mala v januári pokoj, takže celý mesiac môžem odpočívať;) Uži si Vianoce a potom sa pochváľ, čo si dostala :3 Šťastné a Veselé ♥

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama