i really haven't got a lot of friends but sometimes less is more.

9. january 2014 at 18:53 | Natt. |  journal
Omlouvám se za vulgární výrazy ve články ale ono to jinak nešlo...
Přeji krásný večer mí čtenáři:) Nevím jak vám, ale mě ten poprázdninový týden strašně rychle utekl. Za to jsem fakt ráda. Jak asi usoudíte podle mé aktivity, zaměstnaná jsem byla dost. Sice známky nejsou zrovna k chlubení ale všechno se to dá zvládat. Navíc jsem tento týden ušetřena přítomnosti mého milovaného bratříčka protože je na soustředění. Ne, fakt mi není smutno. Já mu nejspíš taky ne :D Takže tohle je velké tohoto týdne. No jo, musí chlapeček makat... Doufám, že letos tu republiku vyhraje. Smraďoch jeden...


Tento týden jsem ovšem přišla na to, jak strašně moc nenávidím svou třídu. Myslím tím kolektiv... To, že žádný z kluků není ani trochu pohledný bych ještě přežila protože každý jsme nějaký ale ty povahy... Zkuste se vcítit do mojí situace. Je pře přijímačkami na střední školu. Pololetí se blíží a vy si prostě nechcete zkazit průměr a známky v primitivních předmětech jako je například přírodopis, dějepis nebo zeměpis. Opakujete si učivo před hodinou s kamarádkou a navzájem se zkoušíte... Najednou na vás spolužák zakřikne ''Ježiš, vy jste pi*e že se to učíte. Stejně vám to k ničemu nebude,,

Fajn, jednou bych to přežila. Druhý den jsem zjistila, že já i moje kamarádka jsme absolutní odpadlíci. Prostě nás začali ignorovat a pomlouvat, že se učíme. Jako, je tohle normální? Oni vás začnou nenávidět už jenom proto, že reagujete na výklad učiva. Když se učitelka na něco zeptá a vy odpovíte, jste šprti a vlezdoprdelky. Já se učit třeba musím. Vím, že jsou tipy lidí, kteří si to pamatují z hodiny nebo si to jenom přečtou ale já se to prostě musím naučit. Ale i přes to nemám samé jedničky a naprosto brilantní výsledky. Už jenom proto, že jsem dyslektik a dysgrafik.

Taky nechápu, jak mužou tak strašně měnit názory na lidi. Jasně, já s tím kolektivem jsem až od šesté třídy ale nikomu jsem nic za tu dobu nic neudělala. Ke všem jsem se vždycky chovala slušně a spravedlivě. Teď, když se zeptám kamaráda, jestli jsme neměli něco za úkol, odpověď je ''Nevím,, Kdyby se zeptal on mě, řekla bych mu to ale nejspíš přestanu s ochotou v naší třídě protože nakonec ze sebe udělám jenom vola.

Ale dost o pesimistických věcech a něco o těch pozitivních. Jsem strašně ráda, že i v tak shnilém kolektivu se najde már slečen, které to vnímají stejně jako já. Řekla bych, že momentálně jsou ve třídě dva gangy... My a Oni. Nevšímáme si jich. Jenom uvažujeme, co z nich vyroste a jestli vůbec udělají přijímačky. Staráme se prostě jenom o svoje věci a oni ať si myslí co chtějí... Zítra budeme dělat nějaké srovnávací testy či co tak jsem zvědavá jak dopadnu.

Své předsevzetí, cvičit minimálně 40 minut denně svědomitě plním. Dělám ten dřepovej challenge ale s tím jsem začala už před vánocemi. Dneska jsem dělala 85 dřepů a každý den přidávám dva protože po jednou mě to nebavilo. Taky jsem si přidala 40 sklapovaček a 10 minut yogi ♥ Sice mi to vůbec nejde ale doufám, že se do toho dostanu. Možná budu chodit s kamarádkou i do sportcentra ale nevím, jestli to stojí za ty prachy když jsem si zvykla na ''home workout'' :D

Jinak se musím trochu pochlubit... Myslím, že jsem našla kluka mích snů! Sice se známe už přes rok ale až teď jsme si tak nějak bližší než nikdy před tím. Nechci být naivní a doufat v něco co nebude... Ale momentálně jsem šťastná tak, jak to je:) Je fajn mít někoho, kdo vám rozumí a není to holka no ne?

Japak se máte vy? :)
 


Comments

1 monika-es monika-es | Web | 9. january 2014 at 19:42 | React

To s tou skolou moc dobre znam. :-) Taky jsme na zakladce meli furt takove neshody apod. Hlavne v te devitce no. :-) Dost jsme se rozhadali uz jen kvuli domlouvani tridnich tricek a podobnych nesmyslu, ale potom na konci roku, na rozlucaku, jsme se vsichni bavili jakoby nic a uvedomila jsem si, ze i pres to vsechno, ty lidi nejakym zpusobem rada mam. :-)
Kazdopadne s ucenim, prijmackama apod. ti drzim palce :-) Urcite to zmaknes levou zadni ;-)

2 agnes - hellabove agnes - hellabove | Email | Web | 10. january 2014 at 12:44 | React

S tím kolektivem jsme na tom skoro stejně.. a to máme před maturitou a všichni (20 lidí z 25) kašlou na učení. No je tohle normální? Ještě jsem tenhle rok byla přeložení z horší skupiny jazyků do té nejlepší za což jsem ráda co se týká angličtiny, ale němčina to je úplně v háji. Nerozumím si s učitelkou a němčina mi prostě nejde a oni se mi za to pořád smějí.. a to z ní musím na maturovat. Snažím se jí pořád učit a do hlavy mi to prostě neleze.. :/

Taky chci začít cvičit, ale to je pořád "tak dnes začnu" no a zase nic a pořád do kolečka. Jsem hrozná. :D :/

Přeji hodně štěstí s klukem snů! Ať se to posunuje jen tím dobrým směrem. Přeji ti to. :) A dále přeji hodně štěstí s učením a přijímačkami.  ;))

3 Dainn Dainn | Web | 10. january 2014 at 15:49 | React

Takéto správanie som zažila ja na základnej, avšak keďže som sa v škole nikdy neučila, spolužiaci si mysleli, že keď dôjdem domov učím sa až do noci jak totálny idiot, oni nevedeli, že to nepotrebujem, keďže si všetko pamätám.. keďže som teraz na najťažšej strednej škole v meste, je pochopiteľné, že sa učíme väčšina, aby sme to zvládali, ale stále tu sú individuá, ktoré hučia "vy debili, čo vám je*e z tej školy?" a také podobné poznámky -,-

je dobré, že na sebe pracuješ,ja som na to príliš lenivá -,- každopáde vždy som chcela vyskúšať yogu :3 máš to z internetu alebo z akého zdroja?;)

4 Clara Clara | Web | 11. january 2014 at 8:00 | React

Jo tak to znám.. nic si z toho nedělej, naše třída je teda taky takhle "rozčlánkovaná" na různé skupinky :D

Jinak jsem za tebe hrozně ráda, s tím klukem držím palce, ať to výjde! :))

5 Monka Monka | Web | 11. january 2014 at 9:14 | React

Stále sa jednoducho nájde niekto, kto to nepochopí. Ja napríklad tiež, sa snažím najviac, ako len viem. Učím sa, pred hodinou si všetko opakujem a dávam pozor na hodinách najviac ako sa dá. Takí to nepochopia. Ich treba nechať v tom, že áno učím sa a potom im ukázať, načo bolo to učenie dobré. Pochopia to potom na polročnom vysvedčení. Nepadne to dobre, no jednoducho ... treba to brať s rezervou a aspoň máš ten pocit, že vieš omnoho viac než oni.  :)
Ja som tiež začala na sebe "pracovať" ak sa to vôbec dá tak povedať, ale snažím sa. Inak som yogu tiež niekedy skúsila, no nešlo mi to a vôbec neviem prečo. A tak si niekedy miesto toho zacvičím pilates. Ten je tiež fakt dobrý :)

6 Just me Just me | Web | 11. january 2014 at 20:35 | React

Máš úplně mega dokonalej layout! :33 a ten pocit znám, taky si každej myslí že jsem šprtka ._. držím ti palce ti ať to v tý třídě vydržíš do konce roku :)) někdy jsem za naší třídu docela ráda :)

7 Lana Lana | Web | 12. january 2014 at 12:00 | React

U nás v triede je to presne také isté. Väčšina z našich triednych magorov si myslí, že som bifľoška a nesutále sa učím. Čo samozrejme nie je pravda, snažím sa učiť čo najlepšie ako viem, ale nad knihami nikdy netrávim veľa času. Najviac ma dostalo, keď minule jednej spolužiačke zahlásili: ,,Bože, XY, ty si také decko! Ty sa furt len učíš, sedíš nad knihami. Ty si taká trapka!". V tomto svete už asi nie je dobré byť dobrým... Ale pevne verím, že sa to celé obráti po príjmačkách a oni si budú nadávať akí blbí boli...

Ja by som tiež chcela začať cvičiť, teraz, keď nemám tréningy by sa mi to hodilo, tak sa snáď k tomu dokopem :-)

8 Luciiy. Luciiy. | Web | 12. january 2014 at 17:43 | React

Já bych se tím tak ňák vůbec nevzrušovala. Naše třída je taky s prominutím kolektiv na hov*o. Všichni jsou falešný a nedá se jim vůbec věřit. Vykládají o druhých jak je nesnáší a druhý den to jsou nejlepší kamarádi. Co se mě týče tak ve třídě vycházím se všema. Se všema se bavím, nevyhledávám problémy nic takovýho, ale ve třídě mám nejlepší kámošku která na to shlíží stejně jako já a pokud to jde sme většinu času spolu. Chce to brát tak že až člověk udělá školu tak už je v životě neuvidí. Chce to jenom přečkat :) Jinak docela ti závidím tvůj zápal do cvičení! :D Já bych se chtěla vrátit k běhání ale až trošku víc na jaře až bude teplejš a teď nemám absolutně žádnou vůli se k něčemu dokopat. Zkoušela sem 30 denní výzvu-dřepy. Nevím kolik jich bylo první den.. snad 40.. udělala sem je a tak ještě 3 dny potom sem se nemohla hýbat :D. Takže k tomu bych se už nevrátila a nějaký aerobik nebo jóga to není nic pro mě. Možná že se vrátím k osvědčeným sklapovačkám:). Mimochodem s tím klukem ti to přeju. Třeba někdy z toho bude něco víc... :)

Máš moc hezký blog. Do tohohle článku jsem se totálně zažrala :D. Určitě mě tu nevidíš naposledy!:)

9 Claire Drayen. Claire Drayen. | Web | 13. january 2014 at 17:23 | React

Myslím, že zdaleka nejsi jediná, kdo má blbou třídu. Mě ta moje taky dost otravuje, vlastně nebýt dvou kamarádek, nenáviděla bych svojí třídu, ale takhle je mi ten zbytek tak nějak fuk.
My máme ve třídě třeba zase jednoho celkem hezkýho kluka, ale chová se jako naprostý idiot, což je hrozně politování hodné.
Naštěstí už je nebudeš muset trpět dlouho :)
Já a cvičení... pff :D Máš můj obdiv za to, že to tak pravidelně dodržuješ. Já když už jsem si řekla, že bych o víkendu konečně mohla začít, nastydla jsem, takže se mi nechtělo vůbec nic dělat a zase cvičení odkládám.
Toho kluka ti závidím, ale zároveň samozřejmě přeju. Podle mě je vážně důležité mít někoho takového :)

10 Claire Drayen. Claire Drayen. | Web | 13. january 2014 at 17:33 | React

Jo a málem bych zapomněla, nádherný nový design, ty květiny prostě miluju :3

11 Marti Marti | Web | 14. january 2014 at 15:54 | React

U nás v triede to našťastie takto moc neni, aj keď raz dve spolužiačky hovorili že sa často nečo učím a podobne (ohováračky, poznáme..), no to bude zrejme tým že doma taký dejepis skoro ani neotvorím. Ale tak chvalabohu že to nemysleli nejako moc protivne že ma nenávidia a sa somnou nebavia (práve naopak). No sa mi stalo že teda jednu čo to hovorila vyvolala na biológii (ktorá mi VOBEC nejde :() a "jednoznačne z toho dostala 1". Mala 4. Pff viem som protívna ale vtedy som sa jej trochu smiala, nemala si robiť zo mňa srandu.. :D
No ja som pred hodinou rozmýšlala na cvičení, chcela by som schudnuť na stehnach(sú primerané no chcem ich trošku chudšie, ale nie až moc aby som nevyzerala ako anorektička, kosť a koža - nenávidim to) a spevniť si brucho (také tie babské tehličky alebo jako sa tomu hovori docieliť), stehná a zadok :3 Je toho dosť ale tak, postupne to hádam docielím. A ešte k tomu ide to leto jaj.. :D

12 M&M M&M | Web | 14. january 2014 at 19:48 | React

Vůbec ty ostatní neřeš! :) My to tak na základce měly taky a na střední je to v podstatě podobné. My patřily vždycky k těm "šprtům", na který mají ostatní blbý kecy. :D Ačkoliv když pak něco potřebovali opsat, tak jsme jim byly dobrý... Na střední na učení většina kašle a stačí jim, když prolezou. My se snažíme mít vyznamenání, a učit se, takže nás mají opět za šprtky, ale nejsme samy. :D Oni na to za čas možná příjdou, že jim ty znalosti chybí a že se mohli ve škole víc učit. No, ať si dělají co chtějí. :D

13 MH MH | Email | Web | 14. january 2014 at 23:01 | React

Ahoj:) nic si z toho nedělej a jeď si svoje!:) střední taky úplně všechno změní, budeš mít nové kámoše, třeba i nové zájmy..:)některým to dospívání hold trvá sakra dlouho, taky jsem v 9. třídě nutně chtěla přejít na jinou školu, naštěstí se to nestalo a teď ty parchanty přímo miluju! <3 (jsem na osmiletým gymplu ve třeťáku)

14 T. T. | Web | 17. january 2014 at 12:11 | React

Je mi moc líto, že to máte ve třídě takový. Ale na základce je to normální, na střední je to lepší a většinou berou lidi učivo vážněji. Už tě nepovažujou za toho šprta, když se učíš, protože si uvědomujou, že jsou výsledky celkem důležitý. Takže hodně sil, ještě pár měsíců a pak už se timhle snad nebudeš muset trápit. :)

15 Im bitch,not you. Im bitch,not you. | Email | Web | 18. january 2014 at 10:40 | React

to  s tou triedou máme úplne rovnako. Ale toto je oproti mojej triede nič. Vážne.
Keď sa rozprávam so spolužiakom a spýtam sa ho čo povedal pretože som nepočula (kedže každí v triede kričí),odpovie mi že som kurva. Ah
Ale,už to neriešim. Nikoho takého ako ty,mužského pohlavia kto by mi rozumel,nepoznám. Ani nechcem. Chalani sú idioti. Zhnusili sa mi,kvôli mojim spolužiakom. A do 17 nechcem žiadny vážny vzťah. ;)

16 Less Less | Web | 18. january 2014 at 10:59 | React

Přesně si mi brala slova z úst. poslední dobou nesnáším kluky z naší třídy.jsem na ně vysloveně alergická. ty jejich kecy a navíc mi připadají jako totálně nevyspělé děcka.
přesně ty samé kecy mají naši kluci -_- :D
A vidím že chceš cvičit. já také teda,vždycky v zimě cvičím Jillian. je to výhodnější než dřepy,fakt. Na youtoob si najedeš na :jillian michaels 30 day shred level 1. Je to 20minut a jakoby máš posilování a navíc hubneš 24 hodin po cvičení. je to jedno z nejlepších. jakmile budeš mít 10dnů pak napíšeš 2 level a pak 3 a konec. je to úžasné a ty svaly :33 a hodně jsem zhubla,můžeš to zkusit, jestli chceš :-)

17 the lizz. the lizz. | Web | 18. january 2014 at 19:28 | React

takový lidi, jako máš ve třídě, bych zabíjela. ten půl rok už vydržíš, a pak na střední všechno bude mnohem lepší, uvidíš!!!!:)))
ignoruj ty blbečky, ty jsi uplně jinej level:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama