addicted to you.

25. february 2014 at 17:15 | Natt. |  journal
Jo, pořád žiju. Jste rádi co?
Jedenáct dní jsem nic nepřidala a nejsem na to vůbec hrdá. Nevím čím to bylo, ale minulý týden byl tak vyčerpávající, že psaní na blog bylo tou poslední věcí na kterou jsem měla čas. Navíc jsem neměla nápady o čem psát. Snad se to trochu spraví. Příští týden máme jarní prázdniny tudíž bych se tu měla objevovat častěji. Taky jsem změnila design a jsem s ním spokojená. Ještě možná něco doladím a trochu upravím ale líbí se mi to. Nemáte zdání, jak se musím namáhat, abych dala dohromady tento článek. Asi jsem vyšla ze cviku. No zpět k mému životu...

Jak jsem již zmínila, minulý týden byl hektický. Možná tím, že jsem psala zkušební SCIO testy a více méně jsem je podělala a taky možná proto, že jsem v podvědomí měla zafixovaný sobotní školní ples kde jsem měla pomáhat.

Ty SCIO testy jsem prostě podcenila a to neskutečným způsobem. Z toho vyplývá, že jarní prázdniny využiju pro přípravu na tenhle typ přijímaček, který je pouze u nás ve zlínském kraji. Fuck! Co se plesu týče, bylo to super! Měla jsem za úkol přivítat lidi a kontrolovat jim místenky což bylo v pohodě. Navíc, když se seznámíte se sympatickým číšníkem, který studuje na stejné škole kam se hlásíte i vy a začnete si povídat, večer utíká jako voda. Bylo to prostě za všech okolností fajn. Ale přiznávám, že jsem se některým učitelům dnes smála když jsem si vzpomněla, jak trsali na parketu.

K chystání na ples jsem přidala i přebarvení mích vlasů. No, líbím se sama sobě. Určitě je to lepší, než to, co jsem měla před tím. Už nikdy nepůjdu do mahagonové barvy! Momentálně mám vlasy dost tmavé ale zas to není černá. Prostě něco mezi a líbí se mi to. V neděli jsem byla s taťkou v kině na českém filmu Colette, který je nominovaný na Českého lva. Líbilo se mi to, ale podstatné nedostatky tam byly. Určitě přidám recenzi.

No, tento týden taky vlastně není moc odpočinkový. Zítra večer jdu s mamkou na vernisáž jednoho jejího kamaráda, který fotí modelky jako je Taťána Kuchařová a další takže se moc těším. To, že se můžu vyfiknout je třešnička na dortu samozřejmě. Ve čtvrtek mám odpoledne dlouho doučování a v pátek musím zanést přihlášky na školu a potom jsi jdeme sednou s jednou známou, která čeká miminko. A ještě vlastně čtvrtek-pátek máme jako deváté ročníky na naší škole projekt Holocaust takže se učit nebudeme ale nějaké ty vědomosti se po nás chtít nejspíš budou. Víkend bude snad prázdný abych se dospala a přes týden naopak neprospala celé dny, když budeme mít volno. Přiznávám, minimálně tři týdny jsem nesáhla po Hunger games, které mám rozečtené a strašně mě to štve. Musím si udělat čas a opět se do toho ponořit. Tento článek utnu tím, že kdyby jste na mě měli nějaké dotazy, tak se mě můžete klidně zeptat. Uvítám každý smysluplný dotaz. Mějte se krásně a užívejte toho božího počasíčka:)
 


Comments

1 the lizz. the lizz. | Web | 25. february 2014 at 17:33 | React

nový design je užasný!:-)

a s těma SCIO si nedělej hlavu, bylo to jen zkušební, ty naostro zmákneš! :) buď za ně ráda, máš tam možnosti a b c d, v matice to určitě využiješ:D

2 Nienna Nienna | Web | 25. february 2014 at 20:24 | React

Mně se víc líbil ten design předtím - to byla taková tvoje poznávací značka :)

Jinak SCIO mám za sebou, připravovala jsem se, na školu mě vzali (gympl), ale matika se nedala a to je to můj oblíbený předmět a mám z ní samý jedničky, jinak čeština se dá naučit docela v pohodě..

3 Lussiee Lussiee | 26. february 2014 at 14:28 | React

Hah.. Co bych dala za SCIO, já budu psát přijímačky od Matt&Hurry, to je strašné! :D Kam chceš jít na střední?

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama