the neighbourhood.

12. february 2014 at 18:05 | Natt. |  my current passions
Tento článek jsem ještě včera neměla v úmyslu psát. Pak mi ale můj rádoby ,,spisovatelský pud'' řekl, že bych se o této skupině měla zmínit protože mi její songy tak neskutečně zvedly náladu i přes to, že na někoho můžou působit depresivně. Je řeč o skupině The Neighbourhood. Já si je totálně zamilovala! Hned během poslechu jejich první písničky. Když dozněl poslední takt písničky Swether Weather, nedalo mi to a já klikla na další song v pravém sloupečku na youtube.com.


Normálně se mi nestává, že by se mi líbila i druhá, třetí, čtvrtá písnička a nakonec celé jejích poslední album I Love You. Potom následovalo googlování. Dozvěděla jsem se, že pocházejí z Ameriky (překvapivě) a jejich písničky se řadí do žánru alternativní rock. Nu a po googlování jsem navšítivla jejích webovky ze kterých jsem se dostala na facebook, twitter, tumbrl a pak zvlášť si vyhledala instagram a facebook Jessiho Rutherforda. Nevím proč ale něco se mi na něm strašně líbí. Možná jeho tetování, možná jeho styl a možná taky to, jak dokáže každou jejich písničku udělat originální.


Momentálně mě nejvíc ohromila písnička Afraid. Ta melodye, beaty, text, jeho hlas... Prostě poslouchala bych ji pořád dokola což v podstatě dělám. Možná se někomu nebude líbit videoklip protože Jasse je tam nahý ale mě se to k tomu prostě hodí. Ten videoklip má nápad a styl. Jako teď mě napadá, že o Miley, který se houpala nahá na demoliční kouly se taky mluvilo ale on tady v podstatě jenom sedí a navíc to vypadá alespoň trochu jako umění. Můj názor. Dám Vám sem pár mích oblíbených písniček a určitě tuhle skupinu doporučuji. Jestli ji neznáte a chcete něco nového, myslím, že THE NBHD jsou pro tohle přímo stvoření:)

 


Poll

You are beautiful!:3:)

Thanks! ♥

Comments

1 Kitti, Kitti, | Web | 12. february 2014 at 18:45 | React

Ja ich poznám vďaka piesni Sweather Weather, úžasní sú ♥

2 Licorne. Licorne. | Email | Web | 13. february 2014 at 16:53 | React

Ja ich poznám, taktiež som na nich nedávno narazila. Vďaka jednej blogerke. Uplne ma očarili ich hlasy atď. Najviac sa mi páči Alleyways ale aj Female Robbery. Presne si týmto článkom vystihla to čo si o nich myslím.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama