bad monday, bad week.

21. march 2014 at 23:35 | Natt. |  journal
Pátek večer. Doba, kdy se mladí lidé chodívají bavit, užívat si a odreagovat se. No a já jsem se rozhodla napsat výcuc z mého týdne vzhledem k tomu, že jsem nebyla schopná celí týden něco napsat ale prostě a jednoduše nebyl čas. Hodně ale vážně hodně přemýšlím o tom, že nejspíš na začátku dubna blog úplně pozastavím a vrátím se až po přijímačkách protože si věřím čím dál tím méně a sama vím, že tomu pořád nevěnuju tolik času, kolik bych chtěla. Když vidím, jak málo času mi zbývá na blog normálně a to se v podstatě do školy jako takové moc neučím... No to ještě uvidím. Jinak myslím, že název článku mluví za vše. Tak nepodařené pondělí jsem sakra dlouho nezažila. Zapomněla jsem učebnici do chemie, sešit do angličtiny kde byl úkol a sešit a pracovní listy do zeměpisu zrovna v den, kdy si je vybírala na kontrolu úpravy takže jsem měla 5, 5 ale v úterý jsem jí to donesla a mám 1, 1. Takové zbytečné věci...

Hlavní školní náplní tohoto týdne bylo konečně dořešit trička, která si každoročně deváťáci nechávají udělat. Myslím, že hůř to dopadnout nemohlo. Nakonec máme černou barvu a potisk naprosto idiotského mozku, jehož největší část zaplňuje slovíčko ''SEX''. Ti dementi co pro to hlasovali ani neví, co to znamená natož tak, aby ho už provozovali. Ne že já bych ho už provozovala, to fakt ne! Přísahám bohu, že si to tričko nikdy nikam nevezmu! Navíc jsem tak trochu u nás ve třídě braná za ''nepřítele'' protože souhlasím z názory druhé devítky, kde jsou alespoň trochu inteligentní lidi. V podstatě jsem totální vyvrženec do té doby, než někdo něco nepotřebuje. Co ale musím uznat, v poslední době je ve škole kopec srandy, což je fajn. Alespoň na chvilku zapomenu, v jak omezeném kolektivu jsem. Ani nevíte, jak strašně moc chci na střední a být pryč od těch všech mamlasů! Jo, najdou se výjimky co se týče lidí, kteří mi budou chybět ale spočítala bych je na jedné ruce.

Úterý si upřímně ani moc nepamatuju... Za to středu, tu si pamatuju až moc dobře. Ve středu mívám na sedm. Normálně lidi asi vstávají v šest nebo tak něják ale já, protože bydlím v naprostým zadku světa musím vstávat v pět! Navíc, když má být krásné počasí, rozednívá se daleko dřív, než jsem byla zvyklá takže všichni mí spolucestující v té smradlavé pohybující se rouře které se říká ''autobus'' , vidí můj úžasně znechucený a ospalý ksicht. Litujte je! Normálně z autobusu spěchám, abych byla ve škole 6:55 ale tuhle středu mi to bylo vážně jedno... Šla jsem pomalu a ani jsem se nedívala na hodinky takže jsem byla patřičně překvapena, když jsem zjistila že je 6:48. Zbytek dne jsem si připadala jako ''živí mrtví''...

Ve čtvrtek naopak máme odpolední vyučování, takže jsem se modlila aby to rychle uteklo. Když jsem přijela domu, tak jsem šla mamce pomoct dát naši zahradu trochu do pořádku. Dospěla jsem k závěru, že si v budoucnu určitě nepořídím rodinný dům se dvěma zahradami. Ten den jsem ani necvičila protože jsem byla totálně vyčerpaná. No a dnešek bývá většinou pohodový. Čeština, etika, matika, angličtina a dvě hodiny tělocviku. Bylo krásné počasí takže jsem byla šťastná jako blecha. Pohyb na čerstvém vzduchu mi v poslední době připadá tak strašně vzácný, že si užívám nádechy i výdechy při cestě ze školy. Navíc, když v přehazované dáte 8 bodů za sebou z podávání... No komu by to nezvedlo náladu. Po škole jsem šla s kamarádkou na zmrzlinu a sednout si chvilku do parku, kde jsme se nějak nachomýtly ke krmení racků a řeknu vám, máme zážitek na celí život a krmení racků zařadíme mezi naše volnočasové aktivity. Popisovat co se stalo by bylo vážně na dlouho a já už s neemůžu dočkat, jak zalehnu do své postele s tabletem a s The Vampire Diaries a Teen Wolf ♥ Krásný zbytek večera.
 


Poll

You are beautiful!:3:)

Thanks! ♥

Comments

1 tahalaumpra tahalaumpra | Web | 22. march 2014 at 11:22 | React

Ako prvé ti musím pochváliť tvoj nový dokonalý design! Opäť skvelý nápad! Vyzerá to úžasne ♥

Čo sa týka článku, taktiež nenávidím takéto dni a väčšinou sa mi to stane, keď prídem po marodke, keďže spolužiaci mi väčšinou nepovedia, čo si mám urobiť, pozrieť, lebo nedávajú pozor a potom vyzerám fest nepripravená a tak sa aj cítim..

Čo sa týka tých tvojich spolužiakov, čo by si čakala od deviatakov a najmä chlapcov, ktorí sú totálne zaostalí a sexuálne obťažujú všetko, čo vidia? Ja som mala naše školské tričko raz v živote a už ho ani nikdy nevyberiem, nenávidím spomínať na tých totálnych idiotov, z ktorých mi je ešte zle, keď ich stretnem na ulici, neboj na strednej to bude iné a lepšie, pretože sa tam určite s niektorými ľuďmi dokážeš stotožniť..

Prijímačky budú v pohode, kľudne si daj pauzu, ak ti to pomôže, ale ty to zvládneš tak či tak :3

2 adxla adxla | Web | 23. march 2014 at 7:46 | React

Achjo, s blogem dělej jak myslíš, určitě se mi bude stýskat, protože tvůj blog čtu už delší dobu, ale střední je důležitá:). Určitě to zvládneš, budu ti držet palce!

U výběru třídních triček jsme se celá třída pohádali, ale nakonec jsme si nechali fialové s nápisem "šetříme IQ na budoucnost". Jako je mi to docela ukradené, protože ho nosím snad jen na spaní, nikam jinam:D. Takže to nějak neřeším..

Přesně, úplně tě chápu. Myslím tohle- " Jo, najdou se výjimky co se týče lidí, kteří mi budou chybět ale spočítala bych je na jedné ruce." A přijde mi to docela smutný, protože třeba ostatní třídy spolu dokážou vycházet normálně, jen my ne. Nebo se mi to jen zdá? Možná ani nemám zájem se s většinou bavit.

3 Susane S. Susane S. | Web | 23. march 2014 at 12:44 | React

je mi líto, že jsi se rozhodla blog pozastavit, ale naprosto to chápu a také to mám v plánu, protože na přijímačky totálně seru

4 Susane S. Susane S. | Web | 23. march 2014 at 12:44 | React

[3]: hlavně doufám, že se potom vrátíš! :D

5 Lana Lana | Web | 23. march 2014 at 17:19 | React

Tiež neznášam podobné pondelky, keď sa vždy serú aj tie najväčšie maličkosti a všetko je tak nejak na nič. Som potom z toho celý deň úplne znechutená!

My sme si tiež vyberali tričká a bola to katastrofa! Každý chcel iný nápis, inú farbu, iný obrázok - hrôza! A skončilo to tak, že tričko mám hodené v skrini a ani raz som ho nemala na sebe.

Na strednú sa tiež mega teším a hoci chcem ísť na gympel, úprimne mi je fakt asi už jedno kam sa dostanem, len byť ďaleko od tamtých debilov, lebo chvíľami mám pocit, že to tam už nevydržím :D Dúfam, že na strednej budeme lepší kolektív a hlavne verím, že tam budú trochu mozgovo vyspelejší ľudia... :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama