between studying is very important find a few minutes for something you love.

11. april 2014 at 21:41 | Natt. |  journal

Název článku mluví za vše. Učit se od rána do večera není zdravé a vzhledem k tomu, že příští týden máme čtvrtek/pátek/sobota/neděle/pondělí volno, tak se budu učit hlavně v tyto dny. Chtěla jsem vám prostě jenom dát vědět, že žiju a že jsem se neušprtovala k zbláznění.

Když už jsme u toho šprtání, učení a všeobecně tak školy... Učím se hlavně na přijímačky. Konkrétně na matematiku protože ta je vážně zákeřná. Češtinu a všeobecné vědomosti jsou celkem v pohodě ale v matematice jsem schopna se dostat do mínusu a to by nebylo moc dobré. Normálně do školy se moc neučím. Mamce jsem řekla, že na konci roku nepropadnu a že prostě nějak prolezu tak ať je v klidu. Úplně se na to vykašlat nechci... Po přijímačkách se budu učit normálně ale teď je toho prostě moc. Jinak se staly velké změny v kolektivu naší třídy. Všichni se bavíme se všemi, chodíme po škole ven a máme se fajn. Hned se do školy chodí líp:)

Taky nám začal duben ♥ Můj nejoblíbenější měsíc v roce! Všechno kvete, není přehnané vedro a zatím nebylo ani nějak extrémně škaredě. Někdy prostě pršet musí... Furt to zmiňuji a zmíním to i teď... Na konci dubna mi bude patnáct tak možná proto jsem z něho letos tak mimo. Samozřejmě taky kvůli přijímačkám ale ty prostě nějak dopadnou. Už jsem si byla zažádat i o občanku a řeknu vám, protivnější ženskou jsem sakra dlouho neviděla. Navíc na té fotce vypadám (jako většina) úplně dementně. Mamka mě pak utěšila s tím, že ji budu ukazovat jenom policajtům a když půjdu někam do klubu a tam bude tma.

Musím taky zmínit můj nový oblíbený seriál. The Fosterst. Je to úplně totálně geniální seriál a všem ho doporučuji. Už se nemůžu dočkat nové série která bude v červnu nebo červenci... Teď nevím :D Co mě ale štve, tak to že si nejsem schopná najít čas na dočtení Hunger Games. Síly vzdoru chci číst až později ale Vražednou pomstu bych už ráda dočetla ale prostě nejsem schopná se k tomu dokopat. Místo čtení si radši půl hoďky zaposiluju abych nebyl v létě jako puding.

Na víkend mám naplánované venky s kamarády takže doma budu minimálně. Když je venku pěkné počasí tak bych nerada celé dny proseděla doma. Možná se v týdnu ozvu. Něco mám rozepsané a něco možná zvládnu. Mějte se krásně a všem vám moc děkuju za podporu, co se týče přijímaček. Jste boží čtenáři ♥
 


Poll

You are beautiful!:3:)

Thanks! ♥

Comments

1 Eliza Eliza | Web | 12. april 2014 at 10:58 | React

Já se snažím učit na přijímačky, ale nějak moc extra zazřaná do toho nejsem, takže mě to nebaví a tak se musím učit sotva 5 minut denně :D A na jakou školu jdeš, jestli se můžu zeptat? :)

Můj oblíbený měsíc je taky Duben, jelikož mám taky narozeniny, trochu divný, ale co už :D Bude mi 16.

Jinak s tou občankou to máš dobrý, pokud máš jen nějakou divnou fotku, ale já mám i fakt hroznej podpis. Začáteční písmeno mého příjmení jsem obtáhla snad 3x :D

2 Eliza Eliza | Web | 12. april 2014 at 12:34 | React

Já jdu na Pedagogickou a ještě na Knihovnickou :)
Ty jdeš zřejmě na charbulku, na ten cestovní ruch, co? :D
Na ten jsem chtěla jít taky, ale potom jsem se dostala jinak, protože mi každý říkal, že bych tam byla mezi blbcema, že tam chodí spíš ti, co nemají moc dobré známky. Já vůbec nevím, ale zase tak moc mě to netáhlo. Po střední škole bych totiž chtěla ráda jít na jazyky nebo na žurnalistiku :)

3 Lydia Lynn Byers Lydia Lynn Byers | Web | 12. april 2014 at 18:40 | React

Desítky tisíc lidí před tebou dělalo přijímačky a soudě toho, jaký hloupý kolektiv mám na stavebce já, to hravě zvládneš. Tím jsem si jistá.

Strašně moc si cením té pozitivní energie v článku. Je to příjemný přečíst si, jak se ti všechno zlepšuje, jak máš skvělou náladu, cvičíš a celkově je to strašně skvělý článek.

Já ti osobně přeju jen to nejlepší. Jak z dubna, tvého oblíbeného měsíce. Tak ze života, ať úspěšně uděláš přijímačky, na které se teda doufám moc nedřeš a hlavně ať si pořád tak veselá. Jo a abych nezapomněla, doufám, že mi upřesníš datum narozenin, abych stihla vymyslet nějaký milý dáreček.

A děkuju za krásný komentář na stayweird. Jsem ráda, že mám čtenářku a kamarádku jako ty, jsi úžasná. :)

Mimochodem občanku jsem zatím vytahovala tak třikrát, to bylo vše. A The Fosters je zkrátka ten nejkrásnější seriál z ještě krásnějšího prostředí. :)

4 Michaeela. Michaeela. | Web | 12. april 2014 at 22:54 | React

Matika je víc než zákeřná! divím se, že z ní prolízám. :D NAŠTĚSTÍ mám za sebou už všechny čtvrtletní písemky, takže ufff... ALE! ale, to by to nebyla škola, že ano, aby nám nenasolili testy další, už si ani nepamatuju den, kdy jsme žádný test nepsali. Hodně štěstí u příjmaček!! :)

5 M&M M&M | Web | 13. april 2014 at 12:00 | React

Ty přijímačky určitě zvládneš! :)
Co se týče čtení, jsme na tom podobně. My tu máme hned několik knížek co si chceme přečíst, ale bohužel na to nemáme čas. Nebo takhle, čas by byl, ale radši místo čtení děláme něco jiného. :D
Jinak nejsem si jistá, jestli jsme ti už chválily tenhle design, ale je boží! :D :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama