first step to new life... high school life.

21. april 2014 at 19:23 | Natt. |  journal
Zdravím všechny a přicházím s rychlím shrnutím mích posledních dnů. Jenom bych vám chtěla poděkovat za skvělé komentáře k minulému článku. Fakt jsem strašně ráda, že se se mnou dělíte o vaše zkušenosti, názory. Jste skvělí!:)

Poslední dny jsem si užila jak jen bylo v mích silách. Kdo si čtete v menu mé zápisky pod nadpisem ''news from my life'' tak víte, že jsem byla celí minulý týden doma. Hlavní příčinou bylo mé ucho. V pondělí jsme s mamkou šli na kožní s tím, že se mi za levém uchem udělala nějaká hrčka. Z kožní mě poslali na chirurgii, kde mi hrčku rozřízli a zašili. Když jsem tam tak ležela, v jeden moment jsem myslela, že mi doktor uřízl kousek ucha a spadl mi na rameno. Díky bohu to byl jenom tampón od krve. Takže jsem si prodloužila prázdniny.

Ve čtvrtek jsem šla na kontrolu kde mi řekli, že se to hojí dobře a že mám dojít za týden (tento čtvrtek) vytáhnout stehy. Musím říct, že pořád mě to ucho bolí a první tři noci byly naprosto otřesné. Probouzet se s bolestí ucha, který vám vystřeluje do spodní čelisti není moc příjemné. Ve čtvrtek jsem taky měla poslední doučování z matematiky před přijímačkami. Paní učitelka mi dala, nebo spíš půjčila, svůj kamínek pro štěstí, který si bere na všechny důležité zkoušky a zatím jí vždy pomohl. Snad bude fungovat.

V pátek jsem si naplánovala výlet za kamarádkou do Olomouce. Neviděly jsme se od letních prázdnin takže jsme si měly o čem vykládat. Byl to naprosto krásný den. Dojela jsem k ní už okolo deváté a stihly jsme jít i nakupovat do Šantovky (nákupní centrum), kde jsem si nakoupila nějaké věci za peníze k narozeninám od babičky. Konkrétně dvě trička, novou peněženku, náramek a masivní náhrdelník který jsem už dlouho chtěla. Škoda že jsem u ní nemohla spát ale ten den byl naprosto krásně užitý a už se k ní těším na léto.

No a v sobotu jsem celí den byla na boxerské lize u nás ve městě. Můj bratr měl boxovat ale bohužel mu nepřijel soupeř takže jsem byla značně naštvaná, že tam musím celí den od osmi do jedenácti večer pomáhat. Taky jsem celou neděli prospala protože jsem byla naprosto vyčerpaná.

Dnešní Velikonoční pondělí jsem nijak nehrotila. Taťka s bratrem a pár kluků mě vymrskali ale po jedenácté u nás už nikdo nebyl.

Snažím se udržet v klidu. Zítřek a středa budou mé nejdůležitější dny pro mou budoucnost. Konečně budu mít za sebou přijímačky na střední školu. Vůbec se netěším ale už to chci mít opravdu z krku. Je mi upřímně úplně jedno, na jaký obor mě vezmou... Hlavně ať jsem někde přijatá a už mám klid. Vystresovaná ani nejsem ale mám takový dost divný pocit v břiše. Jako by mi někdo brčkem vycucl vnitřnosti a zase je dal zpátky... No každopádně všem, co dělají taky přijímačky tak přeji hodně štěstí. Ve čtvrtek budu vědět výsledky takže vám dám určitě vědět:)
UPDATE 22.4.
~ Díky této písničce se vážně skvěle uvolním! Tak mám za sebou první den přijímaček, SCIO testů chcete-li. První test jsem začínala s roztěkanýma rukama a poslední jsem dopisovala totálně uklidněná. Ráno jsem byla hodně vystresovaná no. Ale na rovinu... Když tam bude nad 26 bodů, bude to zázrak. Připadalo mi to spíše jako test inteligence, než přijímačky na střední školu. Zítra dám další info...

UPDATE 23.4
~ Dnes se mi ty testy zdály těžší než ty včerejší. Pořád aktualizuju webové stránky, kde by se měly objevit výsledky ale je to nejspíš k ničemu. Musím si počkat do zítřka no. OMG už ať to vím! Jestli mě vezmou, budu brečet štěstím. Jestli ne, budu brečet ze smutku. God já to nevydržím!

UPDATE 24.4

Úspěšně přijata na oba dva obory!!

 


Comments

1 Malá Dáma Malá Dáma | Web | 22. april 2014 at 13:05 | React

Tak veľa šťastia na príjmačkách a s tým uchom, to ti teda nezávidím.. :)

2 Holy Holy | Web | 22. april 2014 at 13:42 | React

Máš krásný dessign :)
Doufám že ti přijímačky dopadli skvěle :3
Co se týče tvého ucha měla jsem něco podobného :/ bolestivé to rozříznutí :/
Olomouc je krásné město:)

3 K L A R A K L A R A | Web | 23. april 2014 at 20:21 | React

Krásný design, moc se mi líbí obrázek v záhlaví a s tím blogspotem si to pořádně rozmysli. Já teda taky už s blog.cz přešla několikrát na blogspot.com a je to takový... musíš začít od nuly, první dny jsou docela nuda, píšeš vlastně pro nikoho :D Tady už máš zázemí a tak... tímhle Tě ale nijak nepřemlouvám nebo tak :)

K L A R A | pieceofuniverse.blog.cz
          | klararecman.blogspot.com

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama