What happened ~ April 2014

1. may 2014 at 20:26 | Natt. |  what happened
S podobnými články jste se už někdy určitě setkali. Akorát se možná jenom jinak jmenovaly. Nicméně i tak připomenu, o co půjde. Bude to vlastně takové shrnutí uplynulého měsíce. Shrnu pokud možno co nejvíce věcí, na které si vzpomenu. Budu mít určité body, které se budou vždy opakovat ale jejich obsah bude (snad) pokaždé jiný. U některých dlouhodobých věcí se to bude pochopitelně opakovat. Článek doplním nějakými fotkami z mého instagramu, foťáku nebo prostě i normálními fotkami z weheartit.

Myslím, že tento článek bude praktický hlavně v měsících, kdy třeba na blogu moc nebudu abych alespoň ke konci měsíce dala o sobě pořádně vědět. Bude se objevovat vždy první týden v nadcházejícím měsíci. Snad budu schopna tohle udržet v pohybu.

SCHOOL: Hlavní věc, co se školy tento měsíc týkala byly bezpochyby přijímací zkoušky na střední školu. Kdo si to ještě nepřečetl v menu, tak jsem přijata na oba dva obory na které jsem se hlásila. Abych připomněla kam... Takže, hlásila jsem se na Střední školu hotelovou a služeb v Kromeříži na obory Cestovní ruch/Hotelnictví a Gastronomii-Wellness. Zatím jsem se ještě pevně nerozhodla kam ale asi spíše na tu gastronomii. Jinak normální škole jsem toho tento měsíc moc nedala. Hlavní důvod byl ten, že jsem byla cca deset dní doma (včetně dvou dnů, kdy jsem dělala přijímačky).

TRIPS: Jeden pátek v dubnu jsem navštívila kamarádku z Olomouce. Mamka jela něco zařizovat, tak jsem využila příležitosti, abych po víc jak půl roce viděla svou dobrou kamarádku. Dojela jsem tam dopoledne, po obědě jsme šly nakupovat a večer jsme s mamkou odjely. Byl to vážně krásný den a už se nemůžu dočkat, jak u ní strávím týden v létě.

MOVIES & SERIES: Za duben jsem ani jednou nenavštívila kino. Nic mě extra nelákalo... Navíc mám super stránku, kde se filmy po světové premiéře cca do týdne objeví s českými titulky takže to je fajn. Vlastně jediný film, který jsem za tento měsíc viděla byl Divergent (recenze zde). Ze seriálů... The Vampire Diaries momentálně pauzu nemají takže sleduji to. Dodívala jsem první sérii The Fosters a už se nemůžu dočkat druhé. Všem vřele doporučuji!


BOOKS: V dubnu jsem konečně dočetla Hunger Games: Vražedná pomsta (recenzi najdete zde). Nedalo mi to, a hned jak jsem dočetla druhý díl, musela jsem začít číst poslední. Když mám teď po přijímačkách tak mám více času na čtení tak snad ho dočtu dříve, než ten druhý.

MUSIC: V podstatě celí duben poslouchám pořád ty samé písničky dokola. Nemůžu si pomoct... Jsem do nich úplně zamilovaná. Jsou to spíš klidnější kousky, které mě uklidňovali v dny přijímaček.

Coldplay
Magic
The Neighbourhood
Honest
Lana Del Rey
West Coast
Ellie Goulding
Beating Heart


EVENTS: Jednu celou sobotu jsem strávila u vstupného na ligu v boxu. Na jednu stranu to bylo fajn ale na druhou to byla strašná nuda. Jinak 29. dubna jsem oslavila své patnácté narozeniny (nějaké fotky zde) a letošní Velikonoce jsem strávila v klidu a otevřela jsem jenom třem klukům... Tento svátek nenávidím snad víc než Valentýn.

FAVOURITE THINGS: Mé oblíbené věci za tento měsíc jsou: Tři laky od Rimmel London, kterými jsem si udělala radost a náramek, který jsme si koupili stejný s kamarádkou, kterou jsem navštívila.


 


Comments

1 Kitti. Kitti. | Web | 1. may 2014 at 23:46 | React

Rozmýšlala som, že začnem pozerať tiež The Fosters, počula som, že je to dobré:) Beating Heart som tiež celý mesiac počúvala, je to skvelá pesnička! Tie laky sú skvelé a náramok sa mi veľmi páči:) a gratulujem, že ťa prijali na školy:)

2 alfalfa alfalfa | Web | 2. may 2014 at 12:13 | React

Poznám tento typ článkov, už som ho na niektorých blogoch videla. Veľmi sa mi páčia, je pekné zhrnúť všetky dobré veci za celý mesiac do jedného článku. ;-)
K prijímačkám ti veľmi gratulujem, určite musíš mať veľkú radosť.

3 Julls // heavenofinfinities Julls // heavenofinfinities | Email | Web | 2. may 2014 at 17:18 | React

Aj ja sa pridávam k gratulácií ku prijímačkám. Viem, aký skvelý pocit je, keď vieš, že už máš časť svojej budúcnosti zabezpečenú. A ešte  k tomu ak to je na školu, na ktorú si sa proste chcela dostať...:) O The Fosters som počula, ale ja mám momentálne rozpozerané Teen Wolf a American Horror Story, takže ...na to proste nenájdem čas. Pesničku som nepočula ani jednu, ale interpretov poznám, takže ďakujem za tipy. Tento mesiac som počúvala skôr rap, náš slovenský - Strapa, Separa, Ega a Bena Cristovaa. :4 Máš úžasne spravené nechty, to ja také nikdy nebudem mať! :D Laky si si vybrala tiež moc pekné.

4 Little Black Girl Little Black Girl | Email | Web | 2. may 2014 at 20:22 | React

Gratulujem k prijatí na školu, musí to riadne potešiť, kiežby som to už aj ja mala za sebou, bohužiaľ ešte rok, uff. O Divergent-e som počula už veľa krát a mám chuť, že si idem aj ja pozrieť ten film, lebo ho koopec blogeriek stále spomína a príde mi ako dosť dobrý, podľa recenzí. Mimochodom tie laky sú toop a ten náramok sa mi veľmi páči, už chápem, prečo máš z neho radosť.

5 neweresth neweresth | Web | 4. may 2014 at 7:35 | React

Kočko, myslím, že takové shrnutí měsíce se vždycky hodí, jelikož zmíníš svůj měsíc ve zkratce a to se vyplatí. Určitě vol školu, která se tě víc táhne, takže doufám, že se rozhodneš správně, protože jseš to ty a tvoje myšlenky, že ano. Olomouc je krásné město, a přátele ještě lepší. Nedivím se, ono je strašně fajn, když si máš s kým povídat a zažívat krásné chvíle. Takže vydrž. Koukám, Divergent je velice populární, já neměla tu možnost jej vidět a pravděpodobně asi ani žádný jiný film, takže děkuji za další tip. The Neighbourhood mám celkem ráda, ale momentálně jsem taková nevyrovnaná, od čehož se celkem odvíjí to, co poslouchám, ale užívám si to. Hehe, ty laky vypadají božsky, nejskvělejší barvy a nádherné lakování. Mimochodem, gratuluju k 15 narozeninám - žij ve vyrovnaném duchu a buď sama sebou. ^^

6 Licorne. Licorne. | Email | Web | 4. may 2014 at 15:41 | React

Už mi chýbalo písanie komentárov obľúbeným blogerkám :) Som rada, že sa ti tak darí, najmä s tou školou. Ja ešte poriadne neviem kam ísť, ale asi tiež pôjdem robiť príjmačky na tu hotelovú akadémiu, ale ešte toho veľa zmením ako sa poznám. Divergenciu na film sa teším, pretože kniha je skvelé, tak dúfam, že ma nesklame. Ja mám veľmi rada The Fosters pozerám to už dlho a je to naozaj skvelý seriál už od začiatkov, taká oddychovka :) Tvoj hudobný vkus sa mi vždy páčil, takže niet slov a tie laky na nechty fakt závidím. Ja som si nedávno kúpila zopár ale jeden som už stihla vyliať :D Mimochodom oneskorené všetko najlepšie k narodeninám ! :)

7 Simonne-misundt.blog.cz Simonne-misundt.blog.cz | Web | 7. may 2014 at 21:44 | React

wow ty laky jak to k sobě ladí:) ty barvy se mi strašně líbí. Všimla jsem si že tyhle laky jsou teď hodně oblíbené..opravdu to uschne tak rychle?:)A nehty jsou moc pěkné!:o:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama