#11 Your pets + picture.

14. may 2014 at 12:50 | Natt. |  30 question challenge
Konečně jsem si našla čas něco napsat. Jsem fakt blbá, že jsem si nevzpomněla na můj 30 questions challenge... Nicméně to hodlám napravit! Dnes se podělím o obrázky mého mazlíčka a něco málo o něm napíšu.


Vzhledem k tomu, že žiji na vesnici, byli by jsme divná rodina kdyby by jsme neměli ani jednoho mazlíčka. Zas ale nepatříme mezi rodiny, které chovají slepice, prasata, ovce a ostatní statkářská zvířata. Prostě jenom mazlíčky. Prakticky v mém životě nebylo nějaké delší období, kdy by jsme neměli mazlíčka. Samozřejmě, všichni naši miláčkové tu s námi nemohli být až do konce světa. Vždycky jsem je strašně oplakala. Ať už to byla moje první rybička Žofka nebo pejsek Rony. Podle mě je důležité vědět, že na planetě nejsou jenom lidé, ale i ostatní tvorečkové kteří nám dokážou zpříjemnit život.

No ale abych zmínila hlavně současnost. Momentálně naši rodinu obšťastňuje hladkosrstý foxteriér, kterému jsme dali jméno Rocky. Proč zrovna Rocky? Asi vás to nepřekvapí ale ano, je to podle boxera Rockyho Balboy. Před třemi lety, kdy jsme si ho pořizovali, můj mladší bratr začal boxovat a mamku napadlo tohle. Byl to dárek k narozeninám pro bratra takže je vlastně ''jeho'' ale moc se k němu nemá... Na procházky s Rockym chodívám spíš já a taky se snažím ho trochu koordinovat aby nedělal moc čurbes i když mi to občas připadá jako nesplnitelný úkol.

Sousedy otravuje tím, že furt štěká na kočky, které se nechutně courají po ulici a provokují ho. Obecně kočky nemám ráda až na některé. Ale takové ty ''pouliční kočky'' fakt nemám ráda. Dokáže vytrvale štěkat až deset minut v kuse a jo, stopovala jsem to. Taky dokáže skočit do výšky jednoho a půl metru. Všichni v ulici ho mají za prudiče ale nikdo z nich ho nezná, když se chce mazlit a když je to jediné milé stvoření na světě. Byla to nejlepší investice peněz!

Pro zvětšení fotek, klikněte na obrázky

 


Comments

1 Molly Molly | Web | 14. may 2014 at 14:32 | React

Děkuju Natt :) Rocky je kouzelný! :) Ani nevím co víc napsat :D

2 Julls // heavenofinfinities Julls // heavenofinfinities | Email | Web | 14. may 2014 at 19:53 | React

Máš krásneho psíka. Milujem tieto zvieratá, určite viac ako mačky, ale ani tie mi nevadia.. Nejak stále potrebujem vo svojom živote niečo chlpaté, čo by bolo pri mne, aj keby ostatní odišli a tak.. viem, vyznieva to ako klišé, alebo čo, ale ja si to tak myslím. Aj my sme mali psíka..Koskiho.. no mali. Prednedávnom, niekedy vo februári, nám zdochol.. Ani poriadne neviem prečo, ale asi na starobu / mal 10 rokov, čo je na kríženca huskyho.. neviem no /. Stále mi veľmi chýba. Rodičia teraz nechcú žiadneho psa, aj keď ocino.. On tvrdí, že tiež nám ho netreba, ale viem, že mu taký spoločník chýba. Hm, strašne by som si priala mať psíka, tak uvidím, ako to bude ďalej.. snáď sa mi to skoro splní, lebo sú to vážne úžasné zvieratá. :)

3 LinDa LinDa | Web | 15. may 2014 at 16:37 | React

V prvom rade musím napísať, že tento článok sa mi veľmi páči :D
Keďže aj ja som z dediny, aj my máme doma nejakých mazlíčkov. Psíka nie, ale 4 mačky :D A aj sliepky chováme, aby sme mali domáce biovajcia :D

Rocky je krásny :D

4 M a r y. M a r y. | Web | 15. may 2014 at 17:05 | React

Jéj, Natt. som strašne rada, že som sa vďaka tomuto článku mohla zoznámiť s vašim krásnym Rockym. Je skutočne rozkošný, nedivím sa, že ho máš tak rada :) Ja osobne mám rada všetky zvieratá, ktoré chodia po zemi, vrátane mačiek :D Ak teda samozrejme nepočítame hmyz a kadejakú inú háveď :D Každopádne, viem, aký je pocit, keď ti zomrie domáci miláčik a ty ho potom oplakávaš. Ja sama som si to prežila a momentálne žiadne zvieratko nemám, aj keď by som veľmi chcela. Bývam totiž v meste v bytovke, čiže moje možnosti sú výrazne obmedzenejšie ako tvoje, čiže ti veľmi závidím tú dedinu :D Mala som kedysi škrečkov, rybyčky, morské prasiatko a pár dní som sa starala susedom o takého rozkošného bastardíka :D Inak odmala túžim po zajačikovi :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama