no stress, school is ending, weather is nice... this is great life.

15. june 2014 at 19:51 | Natt. |  journal
Deníček jsem sakra dlouho nepřidala. Poslední byl přidán ještě před přijímačkami což bylo někdy v polovině dubna. Ono se to nezdá ale je to už vcelku dost dávno. Když jsem u těch přijímaček... Příští rok oficiálně nastupuji na Střední školu hotelovou a služeb v Kroměříži na obor Gastronomie-Wellness. Kdyby to někoho zajímalo no. Shrnu pouze uplynulý týden protože pochybuji, že bych si vzpomněla na všechno co se stalo skoro dva měsíce zpět...

Takže od pondělí do středy jsem byla na školním výletě. Z celkového počtu 24 nás jelo 9 a s paní učitelkou deset. Nádhera co? Byli jsme na chatě za Vyškovem. Chatu jsme měli celou pro sebe a naše paní učitelka je neskutečná pohodářka a vůbec nic neřeší. Neměli jsme ani daný program. V pondělí po příjezdu jsme šli na vycházku k ní domů a pak jak jsme přišli jsme hráli Twister (hahahahahaha 5x jsem vyhrála) a pak Aktivity ale ty nás moc nebavili tak jsme ještě o půl jedenácté hráli Twistra no. Spát jsme šli o půl čtvrté ráno myslím... Druhý den jsme jeli do Brna ale protože bylo horko tak jsme byli tři hodiny ve Vaňkovce. No a poslední den jsme jenom balili nebo se poflakovali po pokojích a jedli :3

Výlet jsem si neskutečně užila! Byli tam lidi, které mám z naší třídy nejradši takže nebyli žádné konflikty. No a čtvrtek, pátek se ve škole dali vydržet. Je to pro mě celkem síla že už jenom dva týdny a budu fuč ze základky. Ale neskutečně se těším! Ovšem mám ještě dost věcí co zařídit a akce, které musím skloubit s mým časovým plánem. Od čtvrtka až do soboty budu smát ve škole a to s druhou třídou (Áčkem). Vždy jsem u nás ve třídě byla černá ovce protože mám ráda lidi co jsou ve druhé třídě tak jsem si řekla proč ne. Bude to takový mini rozlučák s Áčkem no.

Včera jsem byla s taťkou a bratrem na kole. Myslela jsem si, jak to zvládnu... Normálně s taťkou jezdíváme trasu která má cca 40 km a včera jsme jeli 50 km a byla jsem vyřízená! Nevěděla jsem, jestli mě stehenní svaly pálí nebo studí... Prostě jsem totálně odpadla. Ale díky bohu se dnes můžu hýbat:3

Jsem ráda, že mám co na práci. Hlavně si těch čtrnáct dní na škole chci užít! První třídní schůzky na střední škole už proběhli ale nebyla jsem tam (byla jsem na to výletě). Budu mít třídního učitele který je prý sympatický tak jsem zvědavá jestli si padneme do oka. První týden v září máme adaptační kurz tak se těším. Teď se jenom rozhoduji, jestli budu na internátu nebo ne... Je to pro mě dost těžký se rozhodnout ale uvidím no.

Jinak jak jsem měla čtecí záchvat, tak teď nejsem vůbec schopna číst. Přitom je Parfém velmi čtivá kniha. Musím si počkat až mě to zase chytne. No nic... Já to pro dnešek zabalím. Ještě odepíšu na komentáře takže se mějte krásně:)
 


Comments

1 Pauline Sparrow Pauline Sparrow | Email | Web | 15. june 2014 at 20:25 | React

Koukám, že vás nakonec moc nejelo. Každopádně učitelku máte vážně pohodářku:). Wow, s taťkou a bráchou jste se teda projeli, já bych byla mrtvá hned po prvních 20km:D:).

2 Julls // drearyway Julls // drearyway | Email | Web | 16. june 2014 at 16:21 | React

to ste mali ešte práveže dobre, keď vás šlo tak málo..také ,,súkromnejšie,, alebo ako to nazvať..ja by som bola rada. a keď si tam mala tých najlepších ľudí, tak to už úplne v pohode. my sme na výlete boli len na jeden deň vo viedni a teraz ešte pôjdeme na jeden deň na chatu a raz ešte takú prespávačku budeme mať v škole..a potom koniec. nás nechcel nikto zobrať na chatu na noc, sakra. .__. nojoo, najviac trieda na škole, to si asi žiadny učiteľ nechce zobrať na zodpovednosť.. škoda no.
50km? bože, ja by som skapala po tých 20, ja nejak často na bicykli nechodievam, to skôr korčule, ale tiež nie nejak dlho.

3 alfalfa alfalfa | Web | 18. june 2014 at 19:00 | React

K prijímačkám ti moc gratulujem. Určite si ešte posledné dni na základnej škole uži. Ja si pamätám, že posledný mesiac bol ten najlepší. Mojich spolužiakov som moc nemala rada, ale tie posledné chvíle spolu sme si naozaj užili a zblížili sme sa :)

4 lost-strength lost-strength | Web | 20. june 2014 at 19:09 | React

ty ted končíš zákadkU?? Člověk by neřekl, vypadáš na víc, moc Ti to sluší :)
A 50 km na kole by mě asi zničilo :D Já jela nedávno 20 a totálně mi to stačil :-D

5 neweresth neweresth | Web | 21. june 2014 at 9:43 | React

Koukám, je super, mít takovou učitelku, která všechno tak nehrotí a je milá. Jo, i v malém počtu je to fajn, takový menší kolektiv, to se lidi víc zabaví, teda dle mého názoru. No, asi by pro mě bylo velice těžké zvládnout takový čas v nákupním centru, jelikož nakupování je pro mě velice odpudivé. ^^ Mmm, být jiný je fajn, černá ovce, proč ne, že. Když si to užíváš a máš se fajn, tak je to to hlavní. Jo, teď už jenom poslední týden bez učení, jo, vidím to, že to bude velice zevloidní. Hehe, na kole jsem takovou štreku jela naposledy na cykláku a to byla teda bolest, když nejsem vůbec zvyklá. Totál hardcore. Kočko, být na intru je fajn, sice možná těžké na adaptování, ze začátku, ale záleží na povaze. Avšak, má to své výhody, dostane se ti více možností jak se osamostatnit a určitě je to výhoda do budoucího života. Být tebou, určitě bych do toho šla. Poznáš nové lidi a bude to jiné. Věř tomu, má to své kouzlo. Tak se měj hezky! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama