What happened ~ July 2014

10. august 2014 at 18:14 | Natt. |  what happened
Krásný letní podvečer přeji:) Dnes mi zkončila pětidenní brigáda a už se nemůžu dočkat, až zalehnu do postele a dospím to vstávání o půl šesté. To bylo nejhorší... Ještě než přidám nějaký deníček se shrnutím a nějakými těmi mímy žvásty, tak přidám shrnutí července. Nemůžu uvěřit tomu, že za tři týdny půjdu do prváku na střední. Je to šílené jak léto strašně rychle utíká. Jakpak se těšíte do školy vy?SCHOOL: Jsou prízdniny -,- Tento bod ráda vynechám:D

TRIPS: Tyhle prázdniny na žádnou dovolenou nejedeme. Takže výlety jsou v rámci možností. Jeden víkend jsem strávila s taťkou a bratrem u babičky a dědy v Brně. Jeden den jsme jeli na hrad Veveří parníkem a po cestě zpět jsme se zchladily v brněnské přehradě. Bylo to fajn ale špacírování po Brně při těch největších vedrech není zrovna nejlepší nápad no. Ke konci měsíce jsme strávila tři dny u kamarádky v Olomouci. Byla jsem u ní i loni a bylo to šíleně fajn. Den po tom, co jsem se vrátila od ní jsme s rodiči jeli na Punkevní jeskyně a na propast Macochu. Všichni koho znám, tam už byli jenom já ne. Je to tam vážně krásné! Zívratěmi netrpím takže jsem byla v pohodě. Všem doporučuji! No a den po Macoše jsme se jeli mrknout do ZOO ve Zlíně (Lešná). Byla jsem tam naposledy když mi bylo asi tak osm a je to tam nádherné!

MOVIES & SERIES: Seriály Teen Wolf a The Fosters jsou jediné, které o prázdninách sleduji. PLL mě hodně rychle omrzelo takže se momentálně dívám na dva seriály. Z filmů jsem konečně viděla Hvězdy nám nepřály a taky musím zmínit film Nekonečná láska. Oba to jsou velmi romantické filmy a oba se mi šíleně líbily.


BOOKS: Pořád mám čtenářský blok. S knihami to pro toto léto vidím hodně bledě. No, vlastně až na 50 odstínů šedi které jsem si stáhla do mobilu jako audioknohu.

MUSIC: S hudbou to mám v létě hodně těžké. Někdy mám náladu na něco pomalejšího, jindy si zase pustím nějaký energetický song, který mě nakopne. Tak tady je mini ochutnávka.

Icona Pop
Get Lost
Banks
Drowing
Charli XCX
Boom Clap
Arctic Monkeys
Snap Out Of It

EVENTS: Hned na začátku prázdnin jsem byla na jedno grilovačce (více zde). No a vlastně to byla asi tak jediná akce... Jinak to byli spíše výlety a normální venky.

FAVOURITE THINGS: Nejdříve jsem nevěděla, který předmět označit jako nejoblíbenější ale nakonec jsem vybrala tohle tílko s tenkýmy ramínky z H&M. Bylo ve slevě za 150,- a ještě mi ho koupila kamarádka opožděně k narozeninám (které jsem měla v dubnu ale když jsme se neviděli...) Můžu ho nosit pořád a ke všemu. Zamilovala jsem se do něj!

Jo, je to dvakrát stejná fotka ale mě se to tak líbí:D
 


Comments

1 Nicey. Nicey. | 10. august 2014 at 23:05 | React

Prázdniny utíkají neskutečně rychle a nedokážu uvěřit tomu, že si musím vybrat střední... Bude to sranda no.
O tom filmu Hvězdy nám nepřály jsem sice slyšela, ale přemýšlím, že si asi prvně stáhnu nebo koupím knížku a pak zkouknu film. Ale na ten druhý se určitě podívám! :)
Taky čteš 50 odstínů šedi? Co na to říkáš? Já momentálně čtu 2. díl a strašně se mi ta knížka líbí. 8-) :D

2 Nicey. Nicey. | 10. august 2014 at 23:05 | React

Ps. Dala jsem si tě do OB. Snad nevadí. :)

3 Nora Mong / The Blondivogue Nora Mong / The Blondivogue | Web | 11. august 2014 at 15:03 | React

Na film hvezny nám nepřáli bych se chtěla podívat :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama