What happened ~ August 2014

12. september 2014 at 16:49 | Natt. |  what happened
Nehledě na počasí Vám přeji krásný pátek:) Ano, konečně jsem si našla čas se ozvat ale nebudu se omlouvat. Jsem v prváku na střední a jaksi nechci blog upřednostňovat před školou, která mě baví i přes to, jak je už teď složitá:D Chystám si zápis do deníčku, ve kterém vám vše shrnu ale teď už pojďme k shrnutí měsíce srpen a já jdu chystat další články:)

SCHOOL: Ani druhý měsíc letních prázdnin jsem se o školu moc nezajímala... Až poslední týden, kdy jsem si vyřizovala průkazky a podobné věci.

TRIPS: V srpnu jsem se nějakých velkých výletů neúčastnila. Jeden den jsem si s mamkou zajela do Prostějova na nákupy a pak až poslední týden prázdnin jsem s kamarádkou jela do Olomouce se mrknout do Šantovky na nějaké ty nové věci do školy. Jinak jsem nikam nejela...

MOVIES & SERIES: V podstatě celé prázdniny jsem se dívala na seriál 90210: New Generation. Možná to někdo znáte... Je to seriál o životě partičky teenagerů z LA. Trochu naivní téma ale připadá mi to jako Gossip Girl akorát v LA. Z filmů jsem viděla 22 Jump Street. První díl jsem neviděla ale ten druhý je pecka. Fakt dobrá komedie u které se určitě nudit nebudete:)


BOOKS: V srpnu jsem přečetla 00 prd knih... Prostě jsem celé léto nenašla chuť si něco přečíst...

MUSIC: Vzhledem k tomu, že jsem v srpnu tady na blog zveřejnila playlist, tak zhruba víte co jsem poslouchala:)

EVENTS: Začátkem měsíce kamarádka pořádala party pro nejbližší... No, pro nejbližších dvacet lidí asi. Ale bylo to fajn. Pak jsem byla pět dní na brigádě kde jsem si vydělala cca 2 500,-. Nic moc ale lepší než nic... Jinak jsem většinu času trávila s kamarádem a teď už bývalou spolužačkou ze základky.

FAVOURITE THINGS: Tady se nemusím dlouho rozmýšlet... Mou jednoznačnou nejoblíbeněší věcí jsou nové tenisky Adidas, které jsem si koupila z peněz, které jsem si vydělala na brigádě. Hodně lidem se nelíbí buď barvou nebo tvarem ale mě prostě připadají originální. Jsou taky šíleně pohodlné a značka Adidas je pro mě prostě srdeční záležitost ♥

 


Comments

1 Anette Anette | Web | 12. september 2014 at 21:41 | React

ty boty jsou úžasné :)) zbožňuju adidas :)

2 Diana Diana | Web | 13. september 2014 at 13:15 | React

Ja som videla iba prvú časť 21 Jump Street a bolo to celkom vtipné, aj keď to nie je môj typ filmov, druhú časť som v kine akosi nestihla;D Nič si z toho nerob, ani ja som v auguste neprečítala žiadnu knihu, skôr som ju prepočúvala;D + botasky vyzerajú skvele :3

3 Ilyya Lay Ilyya Lay | Web | 14. september 2014 at 14:17 | React

Já viděla první díl 21 jump street a na dvojku se hrozně těším , protože film byl senzační! :) Botky jsou moc krásné. I když to není můj styl vypadají fakt dobře! :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama